1

e-Wychowanie Fizyczne – Lekcje WF w domu

Opublikowano 20 maja 2020


Zajęcia WF-u są bardzo dobrze prowadzone w szkołach, niestety dzieci jak i ich rodzice nie przywiązują większej wagi do tego przedmiotu poza szkołą. Zadania domowe np. z matematyki, czy j. polskiego są czymś oczywistym w naszym społeczeństwie, ale już dbanie o wychowanie fizyczne pozaszkolne zostawione jest dla dzieci bardziej uzdolnionych motorycznie, uczęszczających na SKS czy grające w malutkich Klubach Sportowych.

Tymczasem wszyscy, nie tylko naukowcy i lekarze, zdają sobie sprawę z tego, że dzieci rzadko wykorzystujące aktywność fizyczną są wielokrotnie bardziej narażone na zapadanie na różne choroby, m.in. cywilizacyjne.

Jeżeli dbamy o to by nasze dziecko wchodząc w dorosłe życie było choć podstawowo wykształcone z nauk przyrodniczych, zadbajmy też o to by wchodząc w kolejny etap swojego życia było zdrowe.

Nowoczesna technologia często przeszkadza w aktywności fizycznej, jednak od teraz wykorzystując ją możemy zadbać o wychowanie fizyczne. Badania które ostatnio przeprowadziliśmy dowodzą, iż zachęta do aktywności fizycznej z wykorzystaniem nowoczesnych mediów, streamingu video, czy aplikacji w telefonach nawet 10 krotnie zwiększa konwersję przekładającą się na cel, jakim jest aktywizacja ruchowa dzieci i młodzieży.

Wychowanie fizyczne nie ma na celu, jak mylnie sądziło wielu z nas, stworzenia wybitnych zawodowych sportowców, lecz jego celem jest poprawa komfortu psychicznego naszego społeczeństwa, a ponad wszystko naszego zdrowia w życiu dorosłym.

Nie czekajmy aż będzie za późno. DZIAŁAJMY!!!

Zespół e-WF


Co zyskujesz?

  • Koniec problemów z materiałami na lekcje WF
  • Darmowy dostęp do lekcji wf online
  • Olbrzymia i stale powiększająca się baza lekcji i zadań domowych w atrakcyjnej formie video
  • Zajęcia prowadzone zgodnie z podstawą programową
  • Zajęcia prowadzone i konsultowane z wykwalifikowanymi trenerami
  • Prosty i wygodny panel zarządzania (niewymagający prowadzenia list uczniów i klas!)
  • Banalnie prosta w obsłudze strona www
  • Atrakcyjna forma dla uczniów

Szkoły, które się do nas zgłoszą w obecnym trudnym czasie, dostają dostęp do platformy za darmo.

My z pomocą partnerów zrobimy wszystko, by to przedsięwzięcie sfinansować dla każdej placówki na jak najdłuższy czas.

Ilość szkół może być ograniczona …

Więcej na stronie: https://ewf.h1.pl/info/