1

Do 24 maja br. przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym

Opublikowano 25 kwietnia 2020

Wobec utrzymującej się wysokiej liczby zachorowań wywołanych rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 przepisami rozporządzenia z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 Minister Edukacji Narodowej zdecydował o podjęciu działań profilaktycznych, zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa wśród dzieci i młodzieży i ograniczeniu – w terminie od 27 kwietnia do 24 maja 2020 r. – działalności niektórych jednostek systemu oświaty.

W związku z powyższym wszystkie zawody sportowe organizowane przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego w ramach współzawodnictwa sportowego szkół zostają czasowo zawieszone do odwołania.

Zawieszona zostaje także realizacja Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego Szkół (zawody rejonowe, finały wojewódzkie).

Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej na której będziemy zamieszczać informacje dotyczące naszych rozgrywek sportowych.

za powyższe

Marek Mirek
starszy inspektor powiatowy
koordynator ds. sportu MOS PN