Chłopcy z Nowego Sącza Mistrzami Rejonu.

Mistrzostwo Rejonu w halowej piłce nożnej chłopców
zdobył Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Nowym Sączu
– Igrzyska Młodzieży

P1460555

Zwycięska drużyna występowała w składzie: Damian Buźniak, Karol Farun, Patryk Filip, Przemysław Jasiński, Nikodem Kocemba, Samuel Nowak, Dawid Pałka, Jacek Wojsław. Trener: Paweł Zwoliński.

Sprawozdanie z Mistrzostw Rejonu
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

1. Organizator – Małopolski Szkolny Związek Sportowy – Kraków, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego, Centrum Sportu i Rekreacji w Korzennej.
  2. Termin i miejsce zawodów – 17 listopada 2021 r. – Hala sportowa w Korzennej.
  3. Cel imprezy – popularyzacja halowej piłki nożnej wśród młodzieży szkolnej, kształtowanie właściwych postaw i zachowania podczas rozgrywek sportowych – gra fair play oraz wyłonienie mistrza rejonu, reprezentanta na zawody wojewódzkie.
  4. Do zawodów zgłosiły się 4 zespoły, mistrzowie powiatów: limanowskiego, gorlickiego, nowosądeckiego, miasta Nowy Sącz – (40 zawodników):
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Nowym Sączu – miasto Nowy Sącz
  • Szkoła Podstawowa w Tymbarku  – powiat limanowski
  • Szkoła Podstawowa w Kobylance – powiat gorlicki
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Złockiem – powiat nowosądecki

W zawodach wzięły udział 3 drużyny, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Złockiem nie dojechał na turniej.

1. Zespoły grały systemem „każdy z każdym”, dwa razy po 10 minut.

Edward Babiś
  1. Mistrzostwo Rejonu zdobył Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Nowym Sączu, który uzyskał awans na zawody wojewódzkie (30.11.2021 r. – Kamienica).
  1. Zwycięska drużyna występowała w składzie: Damian Buźniak, Karol Farun, Patryk Filip, Przemysław Jasiński, Nikodem Kocemba, Samuel Nowak, Dawid Pałka, Jacek Wojsław.
  1. Podczas zakończenia turnieju drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharamii dyplomami. Wybrano również najlepszego zawodnika turnieju, którym został Jacek Wojsław z ZSP nr 6 w Nowym Saczu.