Opublikowano 12 kwietnia 2018

Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego w piłce ręcznej chłopców
zdobyła Szkoła Podstawowa w Rożnowie

P1270713

Zwycięska drużyna występowała w składzie: Antoni Bednarek, Mateusz Bryniak, Filip Cepiga, Mikołaj Gądek, Bartosz Górowski, Rafał Grzegorzek, Mariusz Mrowca, Mateusz Musiał, Filip Padula, Antoni Pawlik, Grzegorz Pawlik, Tomasz Różański, Piotr Tabaszewski, Kamil Tobiasz. Opiekun: Krzysztof Gondek.

Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu Nowosądeckiego
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców

1. Organizator – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego, Zespół Szkół w Łącku.
  2. Termin i miejsce rozgrywania zawodów – 12 kwietnia 2018 r. – Hala sportowa w Łącku.
  3. Cel imprezy – popularyzacja piłki ręcznej wśród młodzieży szkolnej, kształtowanie właściwych postaw i zachowania podczas rozgrywek sportowych – gra fair play oraz wyłonienie mistrza powiatu nowosądeckiego, reprezentanta na zawody rejonowe.
  4. Do zawodów awansowały 4 zespoły – 64 zawodników (zwycięzcy zawodów międzygminnych):
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Złockiem
  • Szkoła Podstawowa w Świniarsku
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łącku
  • Szkoła Podstawowa w Rożnowie
  1. Zespoły grały systemem „każdy z każdym”, 2 razy po 10 minut.

4. Szkoła Podstawowa w Świniarsku Paweł Łabuda

1. Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego zdobyła Szkoła Podstawowa w Rożnowie, która uzyskała awans na zawody rejonowe (27.04.2018 r. – Limanowa).
  2. Zwycięska drużyna występowała w składzie: Antoni Bednarek, Mateusz Bryniak, Filip Cepiga, Mikołaj Gądek, Bartosz Górowski, Rafał Grzegorzek, Mariusz Mrowca, Mateusz Musiał, Filip Padula, Antoni Pawlik, Grzegorz Pawlik, Tomasz Różański, Piotr Tabaszewski, Kamil Tobiasz.
  3. Podczas zakończenia drużyny zostały nagrodzone pucharami i dyplomami. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Filip Cepiga z Rożnowa.