Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego
w halowej piłce nożnej chłopców szkół podstawowych
zdobyła Szkoła Podstawowa nr 1 w Starym Sączu

P1330967

Zwycięska drużyna występowała w składzie: Artur Brzozowski, Kamil Buchman, Kamil Dąbrowski, Krzysztof Kyrcz, Jakub Ogorzałek, Oliwier Piszczek, Jakub Sadowski, Konrad Setlak, Arkadiusz Świgut, Karol Talar. Opiekun: Maciej Mamak.

Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu Nowosądeckiego
Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

1. Organizator – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego, Szkoła Podstawowa w Rytrze.
  2. Termin i miejsce rozgrywania zawodów – 25 października 2018 r. – Hala sportowa Szkoły Podstawowej w Rytrze.
  3. Cel imprezy – popularyzacja halowej piłki nożnej wśród dzieci oraz wyłonienie mistrza powiatu nowosądeckiego reprezentanta na zawody rejonowe.
  4. Do zawodów zgłosiły się 4 zespoły – zwycięzcy zawodów międzygminnych (40 zawodników):
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Starym Sączu
  • Szkoła Podstawowa w Podegrodziu
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Muszynie
  • Zespół Szkół w Gródku n/Dunajcem
  1. Zespoły grały systemem „każdy z każdym”, dwa razy po 10 minut.

4. Szkoła Podstawowa w Podegrodziu Piotr Śledź

1. Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego zdobyła Szkoła Podstawowa nr 1 w Starym Sączu, która uzyskała awans na zawody rejonowe (15.11.2018 r. – Rytro).
  1. Zwycięska drużyna występowała w składzie: Artur Brzozowski, Kamil Buchman, Kamil Dąbrowski, Krzysztof Kyrcz, Jakub Ogorzałek, Oliwier Piszczek, Jakub Sadowski, Konrad Setlak, Arkadiusz Świgut, Karol Talar.
  2. Podczas zakończenia drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami i dyplomami. Wybrano również najlepszego zawodnika turnieju, którym został Kamil Dąbrowski ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Starym Sączu.