1

Chłopcy ze Złockiego Mistrzami Powiatu w halówce.

Opublikowano 18/10/2021


Zespół Szkolno-Przedszkolny w Złockiem
Mistrzem Powiatu Nowosądeckiego w halowej piłce nożnej chłopców
– Igrzyska Młodzieży

P1450955

Zwycięska drużyna występowała w składzie: Rafał Jędrzejek, Gabriel Kałuziński, Wiktor Lizoń, Piotr Maślanka, Przemysław Pieróg, Artur Stróżak, Przemysław Śmigowski, Adam Tomasiak. Trener: Janusz Chłód.


Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu Nowosądeckiego
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

  1. Organizator – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego,
    Centrum Sportu i Rekreacji w Korzennej.
  2. Termin i miejsce rozgrywania zawodów – 18 października 2021 r. – Hala sportowa w Korzennej.
  3. Cel imprezy – popularyzacja halowej piłki nożnej wśród młodzieży oraz wyłonienie mistrza powiatu nowosądeckiego reprezentanta na zawody rejonowe.
  4. Do zawodów awansowały 4 zespoły, zwycięzcy zawodów międzygminnych
    (40 zawodników):
  • Szkoła Podstawowa w Zagorzynie
  • Szkoła Podstawowa w Łososinie Dolnej
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Złockiem
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Grybowie
  1. Zespoły grały systemem „każdy z każdym”, dwa razy po 10 minut.

Wyniki  poszczególnych  spotkań:

Mecz Szkoła/Drużyna Szkoła/Drużyna Wynik
1. Zagorzyn Łososina Dolna 1 : 2
2. Złockie Grybów 4 : 0
3. Łososina Dolna Grybów 2 : 1
4. Zagorzyn Złockie 0 : 0
5. Łososina Dolna Złockie 0 : 0
6. Grybów Zagorzyn 1 : 3

Tabela końcowa:

M-ce Szkoła/Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Złockiem 3 5 4 : 0
2. Szkoła Podstawowa w Łososinie Dolnej 3 4 3 : 6
3. Szkoła Podstawowa w Zagorzynie 3 4 4 : 3
4. Szkoła Podstawowa nr 1 w Grybowie 3 3 6 : 8

 

 Kolejność  końcowa  turnieju:

M-ce Szkoła/Drużyna Nauczyciel/Opiekun
1. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Złockiem Janusz Chłód
2. Szkoła Podstawowa w Łososinie Dolnej Anna Pajor
3. Szkoła Podstawowa w Zagorznie Łukasz Kutwa
4. Szkoła Podstawowa nr 1 w Grybowie Roman Cygnarowicz

 

  1. Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego zdobył Zespół Szkolno-Przedszkolny w Złockiem, który uzyskał awans na zawody rejonowe (17.11.2018 r. – Korzenna).
  1. Zwycięska drużyna występowała w składzie: Rafał Jędrzejek, Gabriel Kałuziński, Wiktor Lizoń, Piotr Maślanka, Przemysław Pieróg, Artur Stróżak, Przemysław Śmigowski, Adam Tomasiak.

 

  1. Podczas zakończenia turnieju drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami i dyplomami. Wybrano również najlepszego zawodnika, którym został Jakub Kaim ze Szkoły Podstawowej w Zagorzynie.

Sprawozdanie Halowa Piłka Chłopsów – Igrzyska Młodzieży


Opracował: Marek Mirek – koordynator ds. sportu MOS PN