1

Czwórbój LA – chłopcy z Rytra mistrzami powiatu

Opublikowano 20/05/2022

P1500211


Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu Nowosądeckiego
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
 w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców

  1. Organizator – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego, Gminny Ośrodek Kultury w Nawojowej.
  2. Cel imprezy – popularyzacja konkurencji lekkoatletycznych wśród młodzieży szkolnej oraz wyłonienie najlepszych zawodników i drużyn w powiecie nowosądeckim.
  3. Termin i miejsce rozgrywania zawodów – 19 maja 2022 r. – Stadion lekkoatletyczny w Nawojowej.
  4. Uczestnictwo – w zawodach startowały reprezentacje szkół podstawowych składające się z 6 zawodników. Rywalizacja w czwórboju lekkoatletycznym obejmowała: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 1000 m. Wyniki przeliczane były na punkty wg. tabel czwórbojowych, suma osiągniętych punktów za cztery konkurencje dała ostateczny rezultat każdego zawodnika. Na wynik zespołu składały się końcowe rezultaty 5 najlepszych zawodników (z 6 startujących).
  5. Do zawodów zgłosiło 11 szkół podstawowych (65 zawodników)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łącku
  • Szkoła Podstawowa w Świniarsku
  • Szkoła Podstawowa w Januszowej
  • Szkoła Podstawowa w Rytrze
  • Szkoła Podstawowa w Rąbkowej
  • Zespól Szkolno-Przedszkolny w Krużlowej Wyżnej
  • Szkoła Podstawowa we Frycowej
  • Szkoła Podstawowa w Przydonicy
  • Szkoła Podstawowa w Zagorzynie
  • Szkoła Podstawowa w Jazowsku
  • Szkoła Podstawowa w Tęgoborzy
  1. Wyniki końcowe:

Klasyfikacja szkół

M. Szkoła Punkty
1 SP Rytro 940
2 ZSP Krużlowa Wyżna 940
3 ZSP Łącko 861
4 SP Świniarsko 819
5 SP Januszowa 737
6 SP Jazowsko 600
7 SP Rąbkowa 526
8 SP Przydonica 525
9 SP Frycowa 513
10 SP Zagorzyn 444
11 SP Tęgoborze 430

Klasyfikacja indywidualna zawodników

M. Zawodnik Szkoła Dyscypliny Punkty
 

1

 

Kamil Dudczak

 

SP Rytro

60 m (00:07,820 – 86 pkt.)

1000 m (03:28,790 – 56 pkt.)

Skok w dal (4,98 – 73 pkt.)

Piłka palantowa (45,80 – 56 pkt.)

 

271

 

2

 

Artur Mężyk

 

ZSP Krużlowa Wyżna

60 m (00:08,110 – 74 pkt.)

1000 m (03:39,110 – 45 pkt.)

Skok w dal (4,78 – 67 pkt.)

Piłka palantowa (38,85 – 42 pkt.)

 

228

 

3

 

Igor Leśniak – Głąb

 

SP Januszowa

60 m (00:08,470 – 63 pkt.)

1000 m (03:37,820 – 46 pkt.)

Skok w dal (4,33 – 52 pkt.)

Piłka palantowa (47,75 – 60 pkt.)

 

221

 

4

 

Bartłomiej Majda

 

SP Świniarsko

60 m (00:08,220 – 70 pkt.)

1000 m (03:39,140 – 45 pkt.)

Skok w dal (4,70 – 64 pkt.)

Piłka palantowa (34,60 – 34 pkt.)

 

213

 

5

 

Adam Tokarczyk

 

SP Rytro

60 m (00:08,470 – 63 pkt.)

1000 m (03:31,360 – 53 pkt.)

Skok w dal (4,14 – 45 pkt.)

Piłka palantowa (39,60 – 44 pkt.)

 

205

 

6

 

Sebastian Leśniak

 

SP Świniarsko

60 m (00:08,320 – 67 pkt.)

1000 m (03:52,190 – 32 pkt.)

Skok w dal (4,60 – 61 pkt.)

Piłka palantowa (39,05 – 43 pkt.)

 

203

 

7

 

Józef Szewczyk

 

ZSP Łącko

60 m (00:08,630 – 57 pkt.)

1000 m (03:34,190 – 50 pkt.)

Skok w dal (4,60 – 61 pkt.)

Piłka palantowa (29,05 – 23 pkt.)

 

191

 

Wojciech Barnach

 

SP Frycowa

60 m (00:08,000 – 82 pkt.)

1000 m (03:53,570 – 31 pkt.)

Skok w dal (4,41 – 54 pkt.)

Piłka palantowa (29,55 – 24 pkt.)

 

191

 

9

 

Dominik Rusnarczyk

 

ZSP Łącko

60 m (00:08,490 – 63 pkt.)

1000 m (03:38,840 – 45 pkt.)

Skok w dal (4,19 – 47 pkt.)

Piłka palantowa (31,30 – 27 pkt.)

 

182

 

10

 

Mateusz Gucwa

 

ZSP Krużlowa Wyżna

60 m (00:08,970 – 47 pkt.)

1000 m (03:53,220 – 31 pkt.)

Skok w dal (4,29 – 50 pkt.)

Piłka palantowa (43,60 – 52 pkt.)

 

180

 

Karol Chronowski

 

ZSP Krużlowa Wyżna

60 m (00:08,930 – 47 pkt.)

1000 m (03:33,780 – 50 pkt.)

Skok w dal (4,25 – 49 pkt.)

Piłka palantowa (34,75 – 34 pkt.)

 

180

 

12

 

Sebastian Budzyn

 

ZSP Krużlowa Wyżna

60 m (00:08,470 – 63 pkt.)

1000 m (03:39,880 – 44 pkt.)

Skok w dal (3,85 – 36 pkt.)

Piłka palantowa (34,65 – 34 pkt.)

 

177

 

13

 

Ksawery Jędrusik

 

ZSP Krużlowa Wyżna

60 m (00:08,860 – 50 pkt.)

1000 m (03:36,010 – 48 pkt.)

Skok w dal (3,79 – 34 pkt.)

Piłka palantowa (39,40 – 43 pkt.)

 

175

 

14

 

Tomasz Kowalik

 

ZSP Łącko

60 m (00:08,470 – 63 pkt.)

1000 m (03:44,670 – 39 pkt.)

Skok w dal (4,32 – 51 pkt.)

Piłka palantowa (27,55 – 20 pkt.)

 

173

 

15

 

Szymon Pierzchała

 

ZSP Łącko

60 m (00:08,580 – 60 pkt.)

1000 m (04:01,500 – 24 pkt.)

Skok w dal (4,28 – 50 pkt.)

Piłka palantowa (34,75 – 34 pkt.)

 

168

 

16

 

Dawid Kleszyk

 

SP Świniarsko

60 m (00:08,950 – 47 pkt.)

1000 m (03:41,470 – 42 pkt.)

Skok w dal (3,96 – 39 pkt.)

Piłka palantowa (35,55 – 36 pkt.)

 

164

 

17

 

Jakub Potapczyk

 

SP Januszowa

60 m (00:09,190 – 41 pkt.)

1000 m (03:40,680 – 43 pkt.)

Skok w dal (3,79 – 34 pkt.)

Piłka palantowa (37,65 – 40 pkt.)

 

158

 

18

 

Karol Klóska

 

SP Rytro

60 m (00:08,930 – 47 pkt.)

1000 m (03:45,030 – 39 pkt.)

Skok w dal (4,18 – 47 pkt.)

Piłka palantowa (29,80 – 24 pkt.)

 

157

 

19

 

Szymon Świątek

 

SP Rytro

60 m (00:08,530 – 60 pkt.)

1000 m (00:00,000 – DNF)

Skok w dal (4,25 – 49 pkt.)

Piłka palantowa (40,20 – 45 pkt.)

 

154

 

20

 

Szymon Szewczyk

 

SP Rytro

60 m (00:09,300 – 38 pkt.)

1000 m (03:41,980 – 42 pkt.)

Skok w dal (3,99 – 40 pkt.)

Piłka palantowa (34,25 – 33 pkt.)

 

153

 

21

 

Dawid Fudala

 

SP Jazowsko

60 m (00:09,670 – 29 pkt.)

1000 m (03:42,760 – 41 pkt.)

Skok w dal (3,81 – 34 pkt.)

Piłka palantowa (41,20 – 47 pkt.)

 

151

 

Bartosz Pustułka

 

SP Rytro

60 m (00:08,800 – 53 pkt.)

1000 m (04:00,220 – 25 pkt.)

Skok w dal (3,99 – 40 pkt.)

Piłka palantowa (34,25 – 33 pkt.)

 

151

 

23

 

Witold Gurgul

 

ZSP Łącko

60 m (00:09,110 – 41 pkt.)

1000 m (03:59,720 – 26 pkt.)

Skok w dal (4,17 – 46 pkt.)

Piłka palantowa (34,65 – 34 pkt.)

 

147

 

24

 

Miłosz Kurnyta

 

ZSP Łącko

60 m (00:09,080 – 44 pkt.)

1000 m (03:53,730 – 31 pkt.)

Skok w dal (4,07 – 43 pkt.)

Piłka palantowa (29,75 – 24 pkt.)

 

142

 

25

 

Krzysztof Krzyżak

 

SP Rąbkowa

60 m (00:09,150 – 41 pkt.)

1000 m (03:49,830 – 34 pkt.)

Skok w dal (3,77 – 33 pkt.)

Piłka palantowa (33,55 – 32 pkt.)

 

140

 

26

 

Fabian Terlecki

 

SP Świniarsko

60 m (00:08,930 – 47 pkt.)

1000 m (04:30,140 – 5 pkt.)

Skok w dal (4,11 – 44 pkt.)

Piłka palantowa (39,15 – 43 pkt.)

 

139

 

27

 

Kacper Uryga

 

SP Januszowa

60 m (00:09,780 – 27 pkt.)

1000 m (03:51,790 – 32 pkt.)

Skok w dal (3,58 – 24 pkt.)

Piłka palantowa (41,20 – 47 pkt.)

 

130

 

Kacper Matusik

 

SP Przydonica

60 m (00:08,930 – 47 pkt.)

1000 m (03:52,430 – 32 pkt.)

Skok w dal (3,95 – 39 pkt.)

Piłka palantowa (23,70 – 12 pkt.)

 

130

 

29

 

Aleksander Weber

 

SP Zagorzyn

60 m (00:09,280 – 38 pkt.)

1000 m (03:53,970 – 31 pkt.)

Skok w dal (3,96 – 39 pkt.)

Piłka palantowa (27,50 – 20 pkt.)

 

128

 

30

 

Kacper Oleksy

 

SP Januszowa

60 m (00:09,570 – 31 pkt.)

1000 m (04:11,660 – 16 pkt.)

Skok w dal (3,58 – 24 pkt.)

Piłka palantowa (43,10 – 51 pkt.)

 

122

 

31

 

Hubert Jędrzejczyk

 

SP Frycowa

60 m (00:08,900 – 50 pkt.)

1000 m (04:10,810 – 16 pkt.)

Skok w dal (3,95 – 39 pkt.)

Piłka palantowa (25,55 – 16 pkt.)

 

121

 

32

 

Wiktor Leśnik

 

SP Rąbkowa

60 m (00:10,010 – 21 pkt.)

1000 m (03:59,120 – 26 pkt.)

Skok w dal (3,52 – 22 pkt.)

Piłka palantowa (42,40 – 49 pkt.)

 

118

 

33

 

Piotr Czelusta

 

SP Jazowsko

60 m (00:09,390 – 35 pkt.)

1000 m (04:06,070 – 20 pkt.)

Skok w dal (4,06 – 43 pkt.)

Piłka palantowa (27,15 – 19 pkt.)

 

117

 

34

 

Bartosz Janiszewski

 

SP Jazowsko

60 m (00:09,840 – 25 pkt.)

1000 m (04:07,900 – 18 pkt.)

Skok w dal (3,96 – 39 pkt.)

Piłka palantowa (34,15 – 33 pkt.)

 

115

 

35

 

Maciej Warzecha

 

SP Jazowsko

60 m (00:09,800 – 27 pkt.)

1000 m (03:50,460 – 34 pkt.)

Skok w dal (3,65 – 27 pkt.)

Piłka palantowa (30,30 – 25 pkt.)

 

113

 

36

 

Szymon Fedko

 

SP Przydonica

60 m (00:09,280 – 38 pkt.)

1000 m (04:04,410 – 22 pkt.)

Skok w dal (3,55 – 23 pkt.)

Piłka palantowa (31,45 – 27 pkt.)

 

110

 

37

 

Jakub Zyzak

 

SP Przydonica

60 m (00:09,540 – 31 pkt.)

1000 m (03:47,760 – 36 pkt.)

Skok w dal (3,50 – 22 pkt.)

Piłka palantowa (26,80 – 18 pkt.)

 

107

 

38

 

Bartłomiej Sikora

 

SP Januszowa

60 m (00:08,640 – 57 pkt.)

1000 m (04:39,100 – 1 pkt.)

Skok w dal (3,42 – 20 pkt.)

Piłka palantowa (31,60 – 28 pkt.)

 

106

 

39

 

Mariusz Woliński

 

SP Rąbkowa

60 m (00:09,530 – 31 pkt.)

1000 m (03:58,000 – 27 pkt.)

Skok w dal (3,71 – 30 pkt.)

Piłka palantowa (26,05 – 17 pkt.)

 

105

 

40

 

Piotr Myjak

 

SP Jazowsko

60 m (00:09,110 – 41 pkt.)

1000 m (03:57,010 – 28 pkt.)

Skok w dal (3,83 – 35 pkt.)

Piłka palantowa (0,00 – 0 pkt.)

 

104

 

41

 

Jakub Betliński

 

SP Jazowsko

60 m (00:09,670 – 29 pkt.)

1000 m (04:32,000 – 4 pkt.)

Skok w dal (3,80 – 34 pkt.)

Piłka palantowa (35,50 – 36 pkt.)

 

103

 

Mateusz Herbich

 

SP Tęgoborze

60 m (00:09,780 – 27 pkt.)

1000 m (04:00,630 – 25 pkt.)

Skok w dal (3,74 – 32 pkt.)

Piłka palantowa (27,40 – 19 pkt.)

 

103

 

43

 

Mateusz Kotlarski

 

SP Frycowa

60 m (00:09,780 – 27 pkt.)

1000 m (04:27,470 – 6 pkt.)

Skok w dal (3,88 – 37 pkt.)

Piłka palantowa (32,55 – 30 pkt.)

 

100

 

Nikodem Drzyzga

 

SP Świniarsko

60 m (00:09,610 – 29 pkt.)

1000 m (04:17,580 – 13 pkt.)

Skok w dal (3,72 – 31 pkt.)

Piłka palantowa (31,30 – 27 pkt.)

 

100

 

45

 

Witold Majeski

 

SP Zagorzyn

60 m (00:09,980 – 23 pkt.)

1000 m (03:45,500 – 38 pkt.)

Skok w dal (3,76 – 33 pkt.)

Piłka palantowa (19,20 – 3 pkt.)

 

97

 

46

 

Grzegorz Groń

 

SP Zagorzyn

60 m (00:10,060 – 21 pkt.)

1000 m (04:01,800 – 24 pkt.)

Skok w dal (3,47 – 21 pkt.)

Piłka palantowa (32,70 – 30 pkt.)

 

96

 

47

 

Hubert Gródek

 

SP Tęgoborze

60 m (00:09,900 – 25 pkt.)

1000 m (04:00,290 – 25 pkt.)

Skok w dal (3,34 – 18 pkt.)

Piłka palantowa (31,40 – 27 pkt.)

 

95

 

48

 

Dawid Pajor

 

SP Rąbkowa

60 m (00:09,700 – 29 pkt.)

1000 m (03:53,470 – 31 pkt.)

Skok w dal (3,47 – 21 pkt.)

Piłka palantowa (24,30 – 13 pkt.)

 

94

 

Ksawier Cisowski

 

SP Przydonica

60 m (00:09,930 – 23 pkt.)

1000 m (03:45,440 – 38 pkt.)

Skok w dal (3,20 – 14 pkt.)

Piłka palantowa (27,25 – 19 pkt.)

 

94

 

50

 

Patryk Fyda

 

ZSP Krużlowa Wyżna

60 m (00:09,170 – 41 pkt.)

1000 m (04:04,530 – 22 pkt.)

Skok w dal (3,62 – 26 pkt.)

Piłka palantowa (13,40 – 1 pkt.)

 

90

 

51

 

Hubert Stawiarski

 

SP Świniarsko

60 m (00:09,880 – 25 pkt.)

1000 m (04:07,140 – 19 pkt.)

Skok w dal (3,31 – 17 pkt.)

Piłka palantowa (31,20 – 27 pkt.)

 

88

 

52

 

Michał Fedko

 

SP Przydonica

60 m (00:09,860 – 25 pkt.)

1000 m (04:28,890 – 6 pkt.)

Skok w dal (3,69 – 29 pkt.)

Piłka palantowa (29,65 – 24 pkt.)

 

84

 

53

 

Błażej Witowski

 

SP Tęgoborze

60 m (00:09,450 – 33 pkt.)

1000 m (04:22,830 – 10 pkt.)

Skok w dal (3,69 – 29 pkt.)

Piłka palantowa (22,50 – 10 pkt.)

 

82

 

54

 

Arkadiusz Hajduk

 

SP Tęgoborze

60 m (00:09,560 – 31 pkt.)

1000 m (04:29,250 – 5 pkt.)

Skok w dal (3,68 – 29 pkt.)

Piłka palantowa (25,05 – 15 pkt.)

 

80

 

55

 

Tomasz Hajduk

 

SP Tęgoborze

60 m (00:09,420 – 33 pkt.)

1000 m (04:09,050 – 17 pkt.)

Skok w dal (3,29 – 17 pkt.)

Piłka palantowa (19,10 – 3 pkt.)

 

70

 

56

 

Kacper Gawlak

 

SP Rąbkowa

60 m (00:10,200 – 19 pkt.)

1000 m (04:27,640 – 6 pkt.)

Skok w dal (3,54 – 23 pkt.)

Piłka palantowa (28,00 – 21 pkt.)

 

69

 

57

 

Szymon Gorczowski

 

SP Zagorzyn

60 m (00:09,820 – 25 pkt.)

1000 m (04:22,890 – 10 pkt.)

Skok w dal (3,48 – 21 pkt.)

Piłka palantowa (21,50 – 8 pkt.)

 

64

 

58

 

Mateusz Jasiński

 

SP Przydonica

60 m (00:11,100 – 3 pkt.)

1000 m (04:32,540 – 4 pkt.)

Skok w dal (2,93 – 9 pkt.)

Piłka palantowa (41,00 – 47 pkt.)

 

63

 

59

 

Szymon Kucia

 

SP Zagorzyn

60 m (00:09,830 – 25 pkt.)

1000 m (05:04,490 – 1 pkt.)

Skok w dal (3,51 – 22 pkt.)

Piłka palantowa (23,20 – 11 pkt.)

 

59

 

60

 

Bronisław Szeptak

 

SP Frycowa

60 m (00:10,190 – 19 pkt.)

1000 m (04:41,560 – 1 pkt.)

Skok w dal (3,19 – 14 pkt.)

Piłka palantowa (29,75 – 24 pkt.)

 

58

 

61

 

Sebastian Duda

 

SP Zagorzyn

60 m (00:09,900 – 25 pkt.)

1000 m (04:16,330 – 13 pkt.)

Skok w dal (2,78 – 7 pkt.)

Piłka palantowa (21,30 – 7 pkt.)

 

52

 

62

 

Dawid Krzyżak

 

SP Tęgoborze

60 m (00:11,230 – 1 pkt.)

1000 m (04:21,890 – 10 pkt.)

Skok w dal (3,34 – 18 pkt.)

Piłka palantowa (27,05 – 19 pkt.)

 

48

 

63

 

Bartosz Warchoł

 

SP Frycowa

60 m (00:10,240 – 17 pkt.)

1000 m (04:58,240 – 1 pkt.)

Skok w dal (3,45 – 21 pkt.)

Piłka palantowa (19,80 – 4 pkt.)

 

43

 

64

 

Karol Wójtowicz

 

SP Frycowa

60 m (00:10,740 – 7 pkt.)

1000 m (04:29,970 – 5 pkt.)

Skok w dal (3,09 – 12 pkt.)

Piłka palantowa (22,65 – 10 pkt.)

 

34

 

65

 

Alan Gawlak

 

SP Rąbkowa

60 m (00:10,850 – 5 pkt.)

1000 m (04:41,860 – 1 pkt.)

Skok w dal (2,89 – 8 pkt.)

Piłka palantowa (14,55 – 1 pkt.)

 

15

60 m

M. Nr Imię i nazwisko Szkoła Wynik Punkty
1 133 Kamil Dudczak SP Rytro 00:07,820 86
2 163 Wojciech Barnach SP Frycowa 00:08,000 82
3 125 Artur Mężyk ZSP Krużlowa Wyżna 00:08,110 74
4 157 Bartłomiej Majda SP Świniarsko 00:08,220 70
5 158 Sebastian Leśniak SP Świniarsko 00:08,320 67
6 122 Sebastian Budzyn ZSP Krużlowa Wyżna 00:08,470 63
135 Adam Tokarczyk SP Rytro 00:08,470 63
104 Tomasz Kowalik ZSP Łącko 00:08,470 63
147 Igor Leśniak – Głąb SP Januszowa 00:08,470 63
10 103 Dominik Rusnarczyk ZSP Łącko 00:08,490 63
11 137 Szymon Świątek SP Rytro 00:08,530 60
12 106 Szymon Pierzchała ZSP Łącko 00:08,580 60
13 108 Józef Szewczyk ZSP Łącko 00:08,630 57
14 148 Bartłomiej Sikora SP Januszowa 00:08,640 57
15 134 Bartosz Pustułka SP Rytro 00:08,800 53
16 123 Ksawery Jędrusik ZSP Krużlowa Wyżna 00:08,860 50
17 165 Hubert Jędrzejczyk SP Frycowa 00:08,900 50
18 143 Kacper Matusik SP Przydonica 00:08,930 47
121 Karol Chronowski ZSP Krużlowa Wyżna 00:08,930 47
136 Karol Klóska SP Rytro 00:08,930 47
160 Fabian Terlecki SP Świniarsko 00:08,930 47
22 159 Dawid Kleszyk SP Świniarsko 00:08,950 47
23 124 Mateusz Gucwa ZSP Krużlowa Wyżna 00:08,970 47
24 107 Miłosz Kurnyta ZSP Łącko 00:09,080 44
25 156 Piotr Myjak SP Jazowsko 00:09,110 41
105 Witold Gurgul ZSP Łącko 00:09,110 41
27 128 Krzysztof Krzyżak SP Rąbkowa 00:09,150 41
28 126 Patryk Fyda ZSP Krużlowa Wyżna 00:09,170 41
29 145 Jakub Potapczyk SP Januszowa 00:09,190 41
30 142 Szymon Fedko SP Przydonica 00:09,280 38
113 Aleksander Weber SP Zagorzyn 00:09,280 38
32 138 Szymon Szewczyk SP Rytro 00:09,300 38
33 154 Piotr Czelusta SP Jazowsko 00:09,390 35
34 117 Tomasz Hajduk SP Tęgoborze 00:09,420 33
35 116 Błażej Witowski SP Tęgoborze 00:09,450 33
36 130 Mariusz Woliński SP Rąbkowa 00:09,530 31
37 140 Jakub Zyzak SP Przydonica 00:09,540 31
38 115 Arkadiusz Hajduk SP Tęgoborze 00:09,560 31
39 149 Kacper Oleksy SP Januszowa 00:09,570 31
40 161 Nikodem Drzyzga SP Świniarsko 00:09,610 29
41 151 Jakub Betliński SP Jazowsko 00:09,670 29
153 Dawid Fudala SP Jazowsko 00:09,670 29
43 129 Dawid Pajor SP Rąbkowa 00:09,700 29
44 118 Mateusz Herbich SP Tęgoborze 00:09,780 27
146 Kacper Uryga SP Januszowa 00:09,780 27
166 Mateusz Kotlarski SP Frycowa 00:09,780 27
47 155 Maciej Warzecha SP Jazowsko 00:09,800 27
48 111 Szymon Gorczowski SP Zagorzyn 00:09,820 25
49 110 Szymon Kucia SP Zagorzyn 00:09,830 25
50 152 Bartosz Janiszewski SP Jazowsko 00:09,840 25
51 139 Michał Fedko SP Przydonica 00:09,860 25
52 162 Hubert Stawiarski SP Świniarsko 00:09,880 25
53 120 Hubert Gródek SP Tęgoborze 00:09,900 25
114 Sebastian Duda SP Zagorzyn 00:09,900 25
55 141 Ksawier Cisowski SP Przydonica 00:09,930 23
56 112 Witold Majeski SP Zagorzyn 00:09,980 23
57 127 Wiktor Leśnik SP Rąbkowa 00:10,010 21
58 109 Grzegorz Groń SP Zagorzyn 00:10,060 21
59 164 Bronisław Szeptak SP Frycowa 00:10,190 19
60 131 Kacper Gawlak SP Rąbkowa 00:10,200 19
61 168 Bartosz Warchoł SP Frycowa 00:10,240 17
62 167 Karol Wójtowicz SP Frycowa 00:10,740 7
63 132 Alan Gawlak SP Rąbkowa 00:10,850 5
64 144 Mateusz Jasiński SP Przydonica 00:11,100 3
65 119 Dawid Krzyżak SP Tęgoborze 00:11,230 1

1000 m

M. Nr Imię i nazwisko Szkoła Wynik Punkty
1 133 Kamil Dudczak SP Rytro 03:28,790 56
2 135 Adam Tokarczyk SP Rytro 03:31,360 53
3 121 Karol Chronowski ZSP Krużlowa Wyżna 03:33,780 50
4 108 Józef Szewczyk ZSP Łącko 03:34,190 50
5 123 Ksawery Jędrusik ZSP Krużlowa Wyżna 03:36,010 48
6 147 Igor Leśniak – Głąb SP Januszowa 03:37,820 46
7 103 Dominik Rusnarczyk ZSP Łącko 03:38,840 45
8 125 Artur Mężyk ZSP Krużlowa Wyżna 03:39,110 45
9 157 Bartłomiej Majda SP Świniarsko 03:39,140 45
10 122 Sebastian Budzyn ZSP Krużlowa Wyżna 03:39,880 44
11 145 Jakub Potapczyk SP Januszowa 03:40,680 43
12 159 Dawid Kleszyk SP Świniarsko 03:41,470 42
13 138 Szymon Szewczyk SP Rytro 03:41,980 42
14 153 Dawid Fudala SP Jazowsko 03:42,760 41
15 104 Tomasz Kowalik ZSP Łącko 03:44,670 39
16 136 Karol Klóska SP Rytro 03:45,030 39
17 141 Ksawier Cisowski SP Przydonica 03:45,440 38
18 112 Witold Majeski SP Zagorzyn 03:45,500 38
19 140 Jakub Zyzak SP Przydonica 03:47,760 36
20 128 Krzysztof Krzyżak SP Rąbkowa 03:49,830 34
21 155 Maciej Warzecha SP Jazowsko 03:50,460 34
22 146 Kacper Uryga SP Januszowa 03:51,790 32
23 158 Sebastian Leśniak SP Świniarsko 03:52,190 32
24 143 Kacper Matusik SP Przydonica 03:52,430 32
25 124 Mateusz Gucwa ZSP Krużlowa Wyżna 03:53,220 31
26 129 Dawid Pajor SP Rąbkowa 03:53,470 31
27 163 Wojciech Barnach SP Frycowa 03:53,570 31
28 107 Miłosz Kurnyta ZSP Łącko 03:53,730 31
29 113 Aleksander Weber SP Zagorzyn 03:53,970 31
30 156 Piotr Myjak SP Jazowsko 03:57,010 28
31 130 Mariusz Woliński SP Rąbkowa 03:58,000 27
32 127 Wiktor Leśnik SP Rąbkowa 03:59,120 26
33 105 Witold Gurgul ZSP Łącko 03:59,720 26
34 134 Bartosz Pustułka SP Rytro 04:00,220 25
35 120 Hubert Gródek SP Tęgoborze 04:00,290 25
36 118 Mateusz Herbich SP Tęgoborze 04:00,630 25
37 106 Szymon Pierzchała ZSP Łącko 04:01,500 24
38 109 Grzegorz Groń SP Zagorzyn 04:01,800 24
39 142 Szymon Fedko SP Przydonica 04:04,410 22
40 126 Patryk Fyda ZSP Krużlowa Wyżna 04:04,530 22
41 154 Piotr Czelusta SP Jazowsko 04:06,070 20
42 162 Hubert Stawiarski SP Świniarsko 04:07,140 19
43 152 Bartosz Janiszewski SP Jazowsko 04:07,900 18
44 117 Tomasz Hajduk SP Tęgoborze 04:09,050 17
45 165 Hubert Jędrzejczyk SP Frycowa 04:10,810 16
46 149 Kacper Oleksy SP Januszowa 04:11,660 16
47 114 Sebastian Duda SP Zagorzyn 04:16,330 13
48 161 Nikodem Drzyzga SP Świniarsko 04:17,580 13
49 119 Dawid Krzyżak SP Tęgoborze 04:21,890 10
50 116 Błażej Witowski SP Tęgoborze 04:22,830 10
51 111 Szymon Gorczowski SP Zagorzyn 04:22,890 10
52 166 Mateusz Kotlarski SP Frycowa 04:27,470 6
53 131 Kacper Gawlak SP Rąbkowa 04:27,640 6
54 139 Michał Fedko SP Przydonica 04:28,890 6
55 115 Arkadiusz Hajduk SP Tęgoborze 04:29,250 5
56 167 Karol Wójtowicz SP Frycowa 04:29,970 5
57 160 Fabian Terlecki SP Świniarsko 04:30,140 5
58 151 Jakub Betliński SP Jazowsko 04:32,000 4
59 144 Mateusz Jasiński SP Przydonica 04:32,540 4
60 148 Bartłomiej Sikora SP Januszowa 04:39,100 1
61 164 Bronisław Szeptak SP Frycowa 04:41,560 1
62 132 Alan Gawlak SP Rąbkowa 04:41,860 1
63 168 Bartosz Warchoł SP Frycowa 04:58,240 1
64 110 Szymon Kucia SP Zagorzyn 05:04,490 1
137 Szymon Świątek SP Rytro DNF DNF

 

Rzut piłeczką palantową

M. Nr Imię i nazwisko Szkoła Wynik Punkty
1 147 Igor Leśniak – Głąb SP Januszowa 47,75 60
2 133 Kamil Dudczak SP Rytro 45,80 56
3 124 Mateusz Gucwa ZSP Krużlowa Wyżna 43,60 52
4 149 Kacper Oleksy SP Januszowa 43,10 51
5 127 Wiktor Leśnik SP Rąbkowa 42,40 49
6 146 Kacper Uryga SP Januszowa 41,20 47
153 Dawid Fudala SP Jazowsko 41,20 47
8 144 Mateusz Jasiński SP Przydonica 41,00 47
9 137 Szymon Świątek SP Rytro 40,20 45
10 135 Adam Tokarczyk SP Rytro 39,60 44
11 123 Ksawery Jędrusik ZSP Krużlowa Wyżna 39,40 43
12 160 Fabian Terlecki SP Świniarsko 39,15 43
13 158 Sebastian Leśniak SP Świniarsko 39,05 43
14 125 Artur Mężyk ZSP Krużlowa Wyżna 38,85 42
15 145 Jakub Potapczyk SP Januszowa 37,65 40
16 159 Dawid Kleszyk SP Świniarsko 35,55 36
17 151 Jakub Betliński SP Jazowsko 35,50 36
18 121 Karol Chronowski ZSP Krużlowa Wyżna 34,75 34
106 Szymon Pierzchała ZSP Łącko 34,75 34
20 105 Witold Gurgul ZSP Łącko 34,65 34
122 Sebastian Budzyn ZSP Krużlowa Wyżna 34,65 34
22 157 Bartłomiej Majda SP Świniarsko 34,60 34
23 134 Bartosz Pustułka SP Rytro 34,25 33
138 Szymon Szewczyk SP Rytro 34,25 33
25 152 Bartosz Janiszewski SP Jazowsko 34,15 33
26 128 Krzysztof Krzyżak SP Rąbkowa 33,55 32
27 109 Grzegorz Groń SP Zagorzyn 32,70 30
28 166 Mateusz Kotlarski SP Frycowa 32,55 30
29 148 Bartłomiej Sikora SP Januszowa 31,60 28
30 142 Szymon Fedko SP Przydonica 31,45 27
31 120 Hubert Gródek SP Tęgoborze 31,40 27
32 161 Nikodem Drzyzga SP Świniarsko 31,30 27
103 Dominik Rusnarczyk ZSP Łącko 31,30 27
34 162 Hubert Stawiarski SP Świniarsko 31,20 27
35 155 Maciej Warzecha SP Jazowsko 30,30 25
36 136 Karol Klóska SP Rytro 29,80 24
37 107 Miłosz Kurnyta ZSP Łącko 29,75 24
164 Bronisław Szeptak SP Frycowa 29,75 24
39 139 Michał Fedko SP Przydonica 29,65 24
40 163 Wojciech Barnach SP Frycowa 29,55 24
41 108 Józef Szewczyk ZSP Łącko 29,05 23
42 131 Kacper Gawlak SP Rąbkowa 28,00 21
43 104 Tomasz Kowalik ZSP Łącko 27,55 20
44 113 Aleksander Weber SP Zagorzyn 27,50 20
45 118 Mateusz Herbich SP Tęgoborze 27,40 19
46 141 Ksawier Cisowski SP Przydonica 27,25 19
47 154 Piotr Czelusta SP Jazowsko 27,15 19
48 119 Dawid Krzyżak SP Tęgoborze 27,05 19
49 140 Jakub Zyzak SP Przydonica 26,80 18
50 130 Mariusz Woliński SP Rąbkowa 26,05 17
51 165 Hubert Jędrzejczyk SP Frycowa 25,55 16
52 115 Arkadiusz Hajduk SP Tęgoborze 25,05 15
53 129 Dawid Pajor SP Rąbkowa 24,30 13
54 143 Kacper Matusik SP Przydonica 23,70 12
55 110 Szymon Kucia SP Zagorzyn 23,20 11
56 167 Karol Wójtowicz SP Frycowa 22,65 10
57 116 Błażej Witowski SP Tęgoborze 22,50 10
58 111 Szymon Gorczowski SP Zagorzyn 21,50 8
59 114 Sebastian Duda SP Zagorzyn 21,30 7
60 168 Bartosz Warchoł SP Frycowa 19,80 4
61 112 Witold Majeski SP Zagorzyn 19,20 3
62 117 Tomasz Hajduk SP Tęgoborze 19,10 3
63 132 Alan Gawlak SP Rąbkowa 14,55 1
64 126 Patryk Fyda ZSP Krużlowa Wyżna 13,40 1
156 Piotr Myjak SP Jazowsko

 

 Skok w dal

M. Nr Imię i nazwisko Szkoła Wynik Punkty
1 133 Kamil Dudczak SP Rytro 4,98 73
2 125 Artur Mężyk ZSP Krużlowa Wyżna 4,78 67
3 157 Bartłomiej Majda SP Świniarsko 4,70 64
4 108 Józef Szewczyk ZSP Łącko 4,60 61
158 Sebastian Leśniak SP Świniarsko 4,60 61
6 163 Wojciech Barnach SP Frycowa 4,41 54
7 147 Igor Leśniak – Głąb SP Januszowa 4,33 52
8 104 Tomasz Kowalik ZSP Łącko 4,32 51
9 124 Mateusz Gucwa ZSP Krużlowa Wyżna 4,29 50
10 106 Szymon Pierzchała ZSP Łącko 4,28 50
11 121 Karol Chronowski ZSP Krużlowa Wyżna 4,25 49
137 Szymon Świątek SP Rytro 4,25 49
13 103 Dominik Rusnarczyk ZSP Łącko 4,19 47
14 136 Karol Klóska SP Rytro 4,18 47
15 105 Witold Gurgul ZSP Łącko 4,17 46
16 135 Adam Tokarczyk SP Rytro 4,14 45
17 160 Fabian Terlecki SP Świniarsko 4,11 44
18 107 Miłosz Kurnyta ZSP Łącko 4,07 43
19 154 Piotr Czelusta SP Jazowsko 4,06 43
20 138 Szymon Szewczyk SP Rytro 3,99 40
134 Bartosz Pustułka SP Rytro 3,99 40
22 113 Aleksander Weber SP Zagorzyn 3,96 39
159 Dawid Kleszyk SP Świniarsko 3,96 39
152 Bartosz Janiszewski SP Jazowsko 3,96 39
25 143 Kacper Matusik SP Przydonica 3,95 39
165 Hubert Jędrzejczyk SP Frycowa 3,95 39
27 166 Mateusz Kotlarski SP Frycowa 3,88 37
28 122 Sebastian Budzyn ZSP Krużlowa Wyżna 3,85 36
29 156 Piotr Myjak SP Jazowsko 3,83 35
30 153 Dawid Fudala SP Jazowsko 3,81 34
31 151 Jakub Betliński SP Jazowsko 3,80 34
32 123 Ksawery Jędrusik ZSP Krużlowa Wyżna 3,79 34
145 Jakub Potapczyk SP Januszowa 3,79 34
34 128 Krzysztof Krzyżak SP Rąbkowa 3,77 33
35 112 Witold Majeski SP Zagorzyn 3,76 33
36 118 Mateusz Herbich SP Tęgoborze 3,74 32
37 161 Nikodem Drzyzga SP Świniarsko 3,72 31
38 130 Mariusz Woliński SP Rąbkowa 3,71 30
39 116 Błażej Witowski SP Tęgoborze 3,69 29
139 Michał Fedko SP Przydonica 3,69 29
41 115 Arkadiusz Hajduk SP Tęgoborze 3,68 29
42 155 Maciej Warzecha SP Jazowsko 3,65 27
43 126 Patryk Fyda ZSP Krużlowa Wyżna 3,62 26
44 146 Kacper Uryga SP Januszowa 3,58 24
149 Kacper Oleksy SP Januszowa 3,58 24
46 142 Szymon Fedko SP Przydonica 3,55 23
47 131 Kacper Gawlak SP Rąbkowa 3,54 23
48 127 Wiktor Leśnik SP Rąbkowa 3,52 22
49 110 Szymon Kucia SP Zagorzyn 3,51 22
50 140 Jakub Zyzak SP Przydonica 3,50 22
51 111 Szymon Gorczowski SP Zagorzyn 3,48 21
52 129 Dawid Pajor SP Rąbkowa 3,47 21
109 Grzegorz Groń SP Zagorzyn 3,47 21
54 168 Bartosz Warchoł SP Frycowa 3,45 21
55 148 Bartłomiej Sikora SP Januszowa 3,42 20
56 119 Dawid Krzyżak SP Tęgoborze 3,34 18
120 Hubert Gródek SP Tęgoborze 3,34 18
58 162 Hubert Stawiarski SP Świniarsko 3,31 17
59 117 Tomasz Hajduk SP Tęgoborze 3,29 17
60 141 Ksawier Cisowski SP Przydonica 3,20 14
61 164 Bronisław Szeptak SP Frycowa 3,19 14
62 167 Karol Wójtowicz SP Frycowa 3,09 12
63 144 Mateusz Jasiński SP Przydonica 2,93 9
64 132 Alan Gawlak SP Rąbkowa 2,89 8
65 114 Sebastian Duda SP Zagorzyn 2,78 7

 

  1. Podczas zakończenia imprezy zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami, medalami i dyplomami.

4 BÓJ LA – CH

Opracował: Marek Mirek – koordynator ds. sportu MOS