1

Czwórbój LA – dziewczynki z Podegrodzia najlepsze

Opublikowano 19/05/2022


P1490968

Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu Nowosądeckiego
Powiatowe Igrzyska Dzieci
  w Czwórboju Lekkoatletycznym Dzieacząt

  1. Organizator – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego, Gminny Ośrodek Kultury w Nawojowej.
  2. Cel imprezy – popularyzacja konkurencji lekkoatletycznych wśród młodzieży szkolnej oraz wyłonienie najlepszych zawodników i drużyn w powiecie nowosądeckim.
  3. Termin i miejsce rozgrywania zawodów – 18 maja 2022 r. – Stadion lekkoatletyczny w Nawojowej.
  4. Uczestnictwo – w zawodach startowały reprezentacje szkół podstawowych składające się z 6 zawodniczek. Rywalizacja w czwórboju lekkoatletycznym obejmowała: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 1000 m. Wyniki przeliczane były na punkty wg. tabel czwórbojowych, suma osiągniętych punktów za cztery konkurencje dała ostateczny rezultat każdego zawodnika. Na wynik zespołu składały się końcowe rezultaty 5 najlepszych
    zawodników (z 6 startujących).
  5. Do zawodów zgłosiło 9 szkół podstawowych (54 zawodniczki):
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łącku
  • Szkoła Podstawowa w Podegrodziu
  • Szkoła Podstawowa w Świniarsku
  • Szkoła Podstawowa w Krużlowej Wyżnej
  • Szkoła Podstawowa w Librantowej
  • Szkoła Podstawowa w Rąbkowej
  • Szkoła Podstawowa w Tęgoborzy
  • Szkoła Podstawowa w Lipiu
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Złockiem
  • Szkoła Podstawowa w Rytrze

 6. Wyniki końcowe:

 

  • Klasyfikacja szkół w czwórboju lekkoatletycznym
M. Szkoła Punkty
1 SP Podegrodzie 1113
2 ZSP Łącko 937
3 ZSP Złockie 915
4 ZSP Krużlowa Wyżna 747
5 SP Librantowa 692
6 SP Świniarsko 688
7 SP Tęgoborze 589
8 SP Rąbkowa 484
9 SP Lipie 467

 

  • Klasyfikacja indywidualna – 4 konkurencje
M. Zawodnik Szkoła Dyscypliny Punkty
 

1

 

Zuzanna Ciągło

 

SP Podegrodzie

60 m (00:08,900 – 73 pkt.)

600 m (02:04,460 – 66 pkt.)

Skok w dal (3,76 – 46 pkt.)

Piłka palantowa (36,50 – 63 pkt.)

 

248

 

2

 

Paulina Horowska

 

SP Podegrodzie

60 m (00:08,500 – 88 pkt.)

600 m (02:11,470 – 53 pkt.)

Skok w dal (4,38 – 73 pkt.)

Piłka palantowa (24,95 – 33 pkt.)

 

247

 

3

 

Joanna Majerska

 

SP Podegrodzie

60 m (00:08,680 – 80 pkt.)

600 m (01:57,160 – 80 pkt.)

Skok w dal (3,86 – 49 pkt.)

Piłka palantowa (25,30 – 34 pkt.)

 

243

 

4

 

Aleksandra Walkosz

 

ZSP Łącko

60 m (00:08,790 – 76 pkt.)

600 m (02:04,800 – 65 pkt.)

Skok w dal (3,87 – 49 pkt.)

Piłka palantowa (20,15 – 24 pkt.)

 

214

 

5

 

Nadia Surma

 

ZSP Złockie

60 m (00:09,330 – 58 pkt.)

600 m (02:12,300 – 51 pkt.)

Skok w dal (4,01 – 55 pkt.)

Piłka palantowa (26,55 – 37 pkt.)

 

201

 

6

 

Kinga Rzepka

 

SP Librantowa

60 m (00:08,920 – 70 pkt.)

600 m (02:17,390 – 42 pkt.)

Skok w dal (4,16 – 62 pkt.)

Piłka palantowa (19,20 – 22 pkt.)

 

196

 

7

 

Nikola Walkosz

 

ZSP Łącko

60 m (00:08,910 – 70 pkt.)

600 m (02:15,400 – 46 pkt.)

Skok w dal (3,83 – 48 pkt.)

Piłka palantowa (23,90 – 31 pkt.)

 

195

 

8

 

Magdalena Kurzeja

 

ZSP Łącko

60 m (00:09,260 – 60 pkt.)

600 m (02:18,800 – 40 pkt.)

Skok w dal (3,80 – 47 pkt.)

Piłka palantowa (28,00 – 41 pkt.)

 

188

 

Zuzanna Łatka

 

SP Podegrodzie

60 m (00:09,120 – 63 pkt.)

600 m (02:10,870 – 54 pkt.)

Skok w dal (3,80 – 47 pkt.)

Piłka palantowa (20,25 – 24 pkt.)

 

188

 

Aleksandra Janczura

 

ZSP Łącko

60 m (00:09,270 – 60 pkt.)

600 m (02:08,460 – 58 pkt.)

Skok w dal (3,83 – 48 pkt.)

Piłka palantowa (19,35 – 22 pkt.)

 

188

 

11

 

Aleksandra Wielgus

 

SP Podegrodzie

60 m (00:09,560 – 53 pkt.)

600 m (02:08,750 – 58 pkt.)

Skok w dal (3,46 – 36 pkt.)

Piłka palantowa (27,75 – 40 pkt.)

 

187

 

12

 

Magdalena Wójtowicz

 

ZSP Złockie

60 m (00:09,420 – 55 pkt.)

600 m (02:16,590 – 44 pkt.)

Skok w dal (3,77 – 46 pkt.)

Piłka palantowa (28,40 – 41 pkt.)

 

186

 

13

 

Julia Staroń

 

ZSP Złockie

60 m (00:09,630 – 50 pkt.)

600 m (02:31,320 – 18 pkt.)

Skok w dal (3,75 – 45 pkt.)

Piłka palantowa (39,25 – 70 pkt.)

 

183

 

14

 

Magdalena Syjud

 

ZSP Złockie

60 m (00:09,380 – 58 pkt.)

600 m (02:16,670 – 43 pkt.)

Skok w dal (3,81 – 47 pkt.)

Piłka palantowa (24,65 – 33 pkt.)

 

181

 

15

 

Julia Rosiek

 

SP Librantowa

60 m (00:09,130 – 63 pkt.)

600 m (02:17,390 – 42 pkt.)

Skok w dal (3,84 – 48 pkt.)

Piłka palantowa (21,95 – 27 pkt.)

 

180

 

16

 

Paulina Gorczyca

 

SP Świniarsko

60 m (00:09,550 – 53 pkt.)

600 m (02:26,570 – 25 pkt.)

Skok w dal (3,58 – 40 pkt.)

Piłka palantowa (30,68 – 48 pkt.)

 

166

 

17

 

Milena Kuc

 

ZSP Złockie

60 m (00:09,760 – 48 pkt.)

600 m (02:17,650 – 42 pkt.)

Skok w dal (3,67 – 43 pkt.)

Piłka palantowa (23,65 – 31 pkt.)

 

164

 

18

 

Aleksandra Skoczeń

 

SP Świniarsko

60 m (00:09,150 – 63 pkt.)

600 m (02:25,570 – 27 pkt.)

Skok w dal (3,72 – 44 pkt.)

Piłka palantowa (22,20 – 28 pkt.)

 

162

 

19

 

Emilia Kosecka

 

SP Rąbkowa

60 m (00:09,300 – 60 pkt.)

600 m (02:18,080 – 41 pkt.)

Skok w dal (3,66 – 42 pkt.)

Piłka palantowa (16,95 – 17 pkt.)

 

160

 

20

 

Zuzanna Mikulska

 

ZSP Krużlowa Wyżna

60 m (00:09,070 – 65 pkt.)

600 m (02:25,660 – 27 pkt.)

Skok w dal (3,73 – 45 pkt.)

Piłka palantowa (19,05 – 22 pkt.)

 

159

 

21

 

Emilia Pietruch

 

ZSP Krużlowa Wyżna

60 m (00:09,590 – 53 pkt.)

600 m (02:23,000 – 32 pkt.)

Skok w dal (3,60 – 40 pkt.)

Piłka palantowa (23,75 – 31 pkt.)

 

156

 

22

 

Liliana Sikora

 

ZSP Łącko

60 m (00:09,330 – 58 pkt.)

600 m (02:23,890 – 30 pkt.)

Skok w dal (3,56 – 39 pkt.)

Piłka palantowa (20,75 – 25 pkt.)

 

152

 

23

 

Katarzyna Tocha

 

ZSP Krużlowa Wyżna

60 m (00:09,920 – 43 pkt.)

600 m (02:18,630 – 40 pkt.)

Skok w dal (3,73 – 45 pkt.)

Piłka palantowa (19,85 – 23 pkt.)

 

151

 

24

 

Iwona Koszyk

 

SP Podegrodzie

60 m (00:09,960 – 43 pkt.)

600 m (02:14,620 – 47 pkt.)

Skok w dal (3,66 – 42 pkt.)

Piłka palantowa (16,60 – 17 pkt.)

 

149

 

25

 

Martyna Obrzut

 

ZSP Krużlowa Wyżna

60 m (00:09,610 – 50 pkt.)

600 m (02:13,370 – 49 pkt.)

Skok w dal (3,27 – 29 pkt.)

Piłka palantowa (17,25 – 18 pkt.)

 

146

 

26

 

Oliwia Maślanka

 

ZSP Złockie

60 m (00:10,150 – 38 pkt.)

600 m (02:18,880 – 39 pkt.)

Skok w dal (3,33 – 31 pkt.)

Piłka palantowa (26,80 – 37 pkt.)

 

145

 

27

 

Natalia Tarasek

 

ZSP Krużlowa Wyżna

60 m (00:09,950 – 43 pkt.)

600 m (02:12,220 – 51 pkt.)

Skok w dal (2,89 – 17 pkt.)

Piłka palantowa (20,25 – 24 pkt.)

 

135

 

28

 

Antonina Małek

 

SP Tęgoborze

60 m (00:10,650 – 25 pkt.)

600 m (02:17,390 – 42 pkt.)

Skok w dal (3,40 – 34 pkt.)

Piłka palantowa (24,00 – 32 pkt.)

 

133

 

29

 

Jagoda Cidyło

 

ZSP Łącko

60 m (00:09,610 – 50 pkt.)

600 m (02:27,430 – 24 pkt.)

Skok w dal (3,24 – 28 pkt.)

Piłka palantowa (22,45 – 28 pkt.)

 

130

 

30

 

Zuzanna Świderska

 

SP Świniarsko

60 m (00:09,970 – 43 pkt.)

600 m (02:25,250 – 28 pkt.)

Skok w dal (3,25 – 29 pkt.)

Piłka palantowa (21,35 – 26 pkt.)

 

126

 

31

 

Aleksandra Surdziel

 

SP Lipie

60 m (00:10,450 – 30 pkt.)

600 m (02:29,350 – 21 pkt.)

Skok w dal (3,19 – 27 pkt.)

Piłka palantowa (29,60 – 45 pkt.)

 

123

 

32

 

Natalia Mruk

 

SP Librantowa

60 m (00:09,710 – 48 pkt.)

600 m (02:30,920 – 19 pkt.)

Skok w dal (3,29 – 30 pkt.)

Piłka palantowa (20,35 – 24 pkt.)

 

121

 

33

 

Aleksandra Ledniowska

 

SP Tęgoborze

60 m (00:09,840 – 45 pkt.)

600 m (02:39,660 – 7 pkt.)

Skok w dal (3,75 – 45 pkt.)

Piłka palantowa (19,85 – 23 pkt.)

 

120

 

34

 

Paulina Bomba

 

SP Lipie

60 m (00:10,190 – 38 pkt.)

600 m (02:22,800 – 32 pkt.)

Skok w dal (3,13 – 25 pkt.)

Piłka palantowa (19,60 – 23 pkt.)

 

118

 

Amelia Żelasko

 

SP Świniarsko

60 m (00:10,140 – 38 pkt.)

600 m (02:55,390 – 1 pkt.)

Skok w dal (3,47 – 36 pkt.)

Piłka palantowa (28,60 – 43 pkt.)

 

118

 

36

 

Gabriela Filipowska

 

SP Rąbkowa

60 m (00:09,900 – 45 pkt.)

600 m (02:39,180 – 8 pkt.)

Skok w dal (3,37 – 33 pkt.)

Piłka palantowa (23,65 – 31 pkt.)

 

117

 

37

 

Weronika Gryboś

 

ZSP Krużlowa Wyżna

60 m (00:09,550 – 53 pkt.)

600 m (02:31,170 – 18 pkt.)

Skok w dal (3,59 – 40 pkt.)

Piłka palantowa (10,50 – 5 pkt.)

 

116

 

Monika Schneider

 

SP Świniarsko

60 m (00:09,900 – 45 pkt.)

600 m (02:19,750 – 38 pkt.)

Skok w dal (2,92 – 18 pkt.)

Piłka palantowa (15,55 – 15 pkt.)

 

116

 

39

 

Dominika Główczyk

 

SP Librantowa

60 m (00:10,080 – 40 pkt.)

600 m (02:28,520 – 22 pkt.)

Skok w dal (3,49 – 37 pkt.)

Piłka palantowa (15,90 – 15 pkt.)

 

114

 

Olga Augustyn

 

SP Tęgoborze

60 m (00:09,550 – 53 pkt.)

600 m (00:00,000 – 0 pkt.)

Skok w dal (3,67 – 43 pkt.)

Piłka palantowa (17,00 – 18 pkt.)

 

114

 

41

 

Julia Garguła

 

SP Tęgoborze

60 m (00:09,750 – 48 pkt.)

600 m (02:27,780 – 23 pkt.)

Skok w dal (3,36 – 32 pkt.)

Piłka palantowa (12,50 – 9 pkt.)

 

112

 

42

 

Aleksandra Gawlik

 

SP Tęgoborze

60 m (00:09,350 – 58 pkt.)

600 m (02:46,890 – 1 pkt.)

Skok w dal (3,66 – 42 pkt.)

Piłka palantowa (12,65 – 9 pkt.)

 

110

 

43

 

Zofia Kalarus

 

SP Tęgoborze

60 m (00:10,340 – 33 pkt.)

600 m (02:39,440 – 8 pkt.)

Skok w dal (3,40 – 34 pkt.)

Piłka palantowa (22,00 – 28 pkt.)

 

103

 

44

 

Barbara Sromek

 

SP Lipie

60 m (00:10,930 – 19 pkt.)

600 m (02:21,020 – 35 pkt.)

Skok w dal (3,14 – 25 pkt.)

Piłka palantowa (14,30 – 12 pkt.)

 

91

 

45

 

Aleksandra Ruchała

 

SP Świniarsko

60 m (00:10,380 – 33 pkt.)

600 m (02:51,640 – 1 pkt.)

Skok w dal (3,38 – 33 pkt.)

Piłka palantowa (19,25 – 22 pkt.)

 

89

 

46

 

Zuzanna Krzyżak

 

SP Rąbkowa

60 m (00:10,170 – 38 pkt.)

600 m (02:35,820 – 12 pkt.)

Skok w dal (2,94 – 18 pkt.)

Piłka palantowa (18,30 – 20 pkt.)

 

88

 

47

 

Katarzyna Wańczyk

 

SP Librantowa

60 m (00:10,170 – 38 pkt.)

600 m (02:55,820 – 1 pkt.)

Skok w dal (3,11 – 24 pkt.)

Piłka palantowa (17,30 – 18 pkt.)

 

81

 

48

 

Paulina Basta

 

SP Lipie

60 m (00:10,020 – 40 pkt.)

600 m (02:45,170 – 1 pkt.)

Skok w dal (2,76 – 12 pkt.)

Piłka palantowa (20,75 – 25 pkt.)

 

78

 

49

 

Zuzanna Filipowska

 

SP Rąbkowa

60 m (00:10,540 – 28 pkt.)

600 m (04:14,190 – 1 pkt.)

Skok w dal (2,73 – 11 pkt.)

Piłka palantowa (18,30 – 20 pkt.)

 

60

 

50

 

Zuzanna Szkarłat

 

SP Rąbkowa

60 m (00:11,030 – 18 pkt.)

600 m (02:46,420 – 1 pkt.)

Skok w dal (2,92 – 18 pkt.)

Piłka palantowa (19,30 – 22 pkt.)

 

59

 

51

 

Gabriela Nędza

 

SP Lipie

60 m (00:10,630 – 25 pkt.)

600 m (02:41,350 – 5 pkt.)

Skok w dal (2,73 – 11 pkt.)

Piłka palantowa (16,35 – 16 pkt.)

 

57

 

52

 

Maja Stanek

 

SP Lipie

60 m (00:11,480 – 12 pkt.)

600 m (02:35,560 – 12 pkt.)

Skok w dal (2,79 – 13 pkt.)

Piłka palantowa (15,80 – 15 pkt.)

 

52

 

53

 

Emilia Bomba

 

SP Librantowa

60 m (00:11,400 – 13 pkt.)

600 m (02:43,470 – 2 pkt.)

Skok w dal (2,74 – 12 pkt.)

Piłka palantowa (19,85 – 23 pkt.)

 

50

 

54

 

Emilia Lach

 

SP Rąbkowa

60 m (00:11,510 – 11 pkt.)

600 m (03:06,180 – 1 pkt.)

Skok w dal (2,63 – 9 pkt.)

Piłka palantowa (12,60 – 9 pkt.)

 

30

 

  • Klasyfikacja indywidualna – poszczególne konkurencje

60 m

M. Nr Imię i nazwisko Szkoła Wynik Punkty
1 8 Paulina Horowska SP Podegrodzie 00:08,500 88
2 9 Joanna Majerska SP Podegrodzie 00:08,680 80
3 6 Aleksandra Walkosz ZSP Łącko 00:08,790 76
4 7 Zuzanna Ciągło SP Podegrodzie 00:08,900 73
5 4 Nikola Walkosz ZSP Łącko 00:08,910 70
6 21 Kinga Rzepka SP Librantowa 00:08,920 70
7 39 Zuzanna Mikulska ZSP Krużlowa Wyżna 00:09,070 65
8 10 Zuzanna Łatka SP Podegrodzie 00:09,120 63
9 20 Julia Rosiek SP Librantowa 00:09,130 63
10 50 Aleksandra Skoczeń SP Świniarsko 00:09,150 63
11 5 Magdalena Kurzeja ZSP Łącko 00:09,260 60
12 3 Aleksandra Janczura ZSP Łącko 00:09,270 60
13 44 Emilia Kosecka SP Rąbkowa 00:09,300 60
14 18 Nadia Surma ZSP Złockie 00:09,330 58
1 Liliana Sikora ZSP Łącko 00:09,330 58
16 35 Aleksandra Gawlik SP Tęgoborze 00:09,350 58
17 14 Magdalena Syjud ZSP Złockie 00:09,380 58
18 16 Magdalena Wójtowicz ZSP Złockie 00:09,420 55
19 53 Paulina Gorczyca SP Świniarsko 00:09,550 53
41 Weronika Gryboś ZSP Krużlowa Wyżna 00:09,550 53
31 Olga Augustyn SP Tęgoborze 00:09,550 53
22 11 Aleksandra Wielgus SP Podegrodzie 00:09,560 53
23 42 Emilia Pietruch ZSP Krużlowa Wyżna 00:09,590 53
24 37 Martyna Obrzut ZSP Krużlowa Wyżna 00:09,610 50
2 Jagoda Cidyło ZSP Łącko 00:09,610 50
26 13 Julia Staroń ZSP Złockie 00:09,630 50
27 22 Natalia Mruk SP Librantowa 00:09,710 48
28 34 Julia Garguła SP Tęgoborze 00:09,750 48
29 17 Milena Kuc ZSP Złockie 00:09,760 48
30 36 Aleksandra Ledniowska SP Tęgoborze 00:09,840 45
31 49 Monika Schneider SP Świniarsko 00:09,900 45
43 Gabriela Filipowska SP Rąbkowa 00:09,900 45
33 38 Katarzyna Tocha ZSP Krużlowa Wyżna 00:09,920 43
34 40 Natalia Tarasek ZSP Krużlowa Wyżna 00:09,950 43
35 12 Iwona Koszyk SP Podegrodzie 00:09,960 43
36 54 Zuzanna Świderska SP Świniarsko 00:09,970 43
37 28 Paulina Basta SP Lipie 00:10,020 40
38 19 Dominika Główczyk SP Librantowa 00:10,080 40
39 51 Amelia Żelasko SP Świniarsko 00:10,140 38
40 15 Oliwia Maślanka ZSP Złockie 00:10,150 38
41 23 Katarzyna Wańczyk SP Librantowa 00:10,170 38
47 Zuzanna Krzyżak SP Rąbkowa 00:10,170 38
43 27 Paulina Bomba SP Lipie 00:10,190 38
44 33 Zofia Kalarus SP Tęgoborze 00:10,340 33
45 52 Aleksandra Ruchała SP Świniarsko 00:10,380 33
46 25 Aleksandra Surdziel SP Lipie 00:10,450 30
47 45 Zuzanna Filipowska SP Rąbkowa 00:10,540 28
48 29 Gabriela Nędza SP Lipie 00:10,630 25
49 32 Antonina Małek SP Tęgoborze 00:10,650 25
50 26 Barbara Sromek SP Lipie 00:10,930 19
51 48 Zuzanna Szkarłat SP Rąbkowa 00:11,030 18
52 24 Emilia Bomba SP Librantowa 00:11,400 13
53 30 Maja Stanek SP Lipie 00:11,480 12
54 46 Emilia Lach SP Rąbkowa 00:11,510 11

 

600 m

M. Nr Imię i nazwisko Szkoła Wynik Punkty
1 9 Joanna Majerska SP Podegrodzie 01:57,160 80
2 7 Zuzanna Ciągło SP Podegrodzie 02:04,460 66
3 6 Aleksandra Walkosz ZSP Łącko 02:04,800 65
4 3 Aleksandra Janczura ZSP Łącko 02:08,460 58
5 11 Aleksandra Wielgus SP Podegrodzie 02:08,750 58
6 10 Zuzanna Łatka SP Podegrodzie 02:10,870 54
7 8 Paulina Horowska SP Podegrodzie 02:11,470 53
8 40 Natalia Tarasek ZSP Krużlowa Wyżna 02:12,220 51
9 18 Nadia Surma ZSP Złockie 02:12,300 51
10 37 Martyna Obrzut ZSP Krużlowa Wyżna 02:13,370 49
11 12 Iwona Koszyk SP Podegrodzie 02:14,620 47
12 4 Nikola Walkosz ZSP Łącko 02:15,400 46
13 16 Magdalena Wójtowicz ZSP Złockie 02:16,590 44
14 14 Magdalena Syjud ZSP Złockie 02:16,670 43
15 20 Julia Rosiek SP Librantowa 02:17,390 42
21 Kinga Rzepka SP Librantowa 02:17,390 42
32 Antonina Małek SP Tęgoborze 02:17,390 42
18 17 Milena Kuc ZSP Złockie 02:17,650 42
19 44 Emilia Kosecka SP Rąbkowa 02:18,080 41
20 38 Katarzyna Tocha ZSP Krużlowa Wyżna 02:18,630 40
21 5 Magdalena Kurzeja ZSP Łącko 02:18,800 40
22 15 Oliwia Maślanka ZSP Złockie 02:18,880 39
23 49 Monika Schneider SP Świniarsko 02:19,750 38
24 26 Barbara Sromek SP Lipie 02:21,020 35
25 27 Paulina Bomba SP Lipie 02:22,800 32
26 42 Emilia Pietruch ZSP Krużlowa Wyżna 02:23,000 32
27 1 Liliana Sikora ZSP Łącko 02:23,890 30
28 54 Zuzanna Świderska SP Świniarsko 02:25,250 28
29 50 Aleksandra Skoczeń SP Świniarsko 02:25,570 27
30 39 Zuzanna Mikulska ZSP Krużlowa Wyżna 02:25,660 27
31 53 Paulina Gorczyca SP Świniarsko 02:26,570 25
32 2 Jagoda Cidyło ZSP Łącko 02:27,430 24
33 34 Julia Garguła SP Tęgoborze 02:27,780 23
34 19 Dominika Główczyk SP Librantowa 02:28,520 22
35 25 Aleksandra Surdziel SP Lipie 02:29,350 21
36 22 Natalia Mruk SP Librantowa 02:30,920 19
37 40 Weronika Gryboś ZSP Krużlowa Wyżna 02:31,170 18
38 13 Julia Staroń ZSP Złockie 02:31,320 18
39 30 Maja Stanek SP Lipie 02:35,560 12
40 47 Zuzanna Krzyżak SP Rąbkowa 02:35,820 12
41 43 Gabriela Filipowska SP Rąbkowa 02:39,180 8
42 33 Zofia Kalarus SP Tęgoborze 02:39,440 8
43 36 Aleksandra Ledniowska SP Tęgoborze 02:39,660 7
44 29 Gabriela Nędza SP Lipie 02:41,350 5
45 24 Emilia Bomba SP Librantowa 02:43,470 2
46 28 Paulina Basta SP Lipie 02:45,170 1
47 48 Zuzanna Szkarłat SP Rąbkowa 02:46,420 1
48 35 Aleksandra Gawlik SP Tęgoborze 02:46,890 1
49 52 Aleksandra Ruchała SP Świniarsko 02:51,640 1
50 51 Amelia Żelasko SP Świniarsko 02:55,390 1
51 23 Katarzyna Wańczyk SP Librantowa 02:55,820 1
52 45 Emilia Lach SP Rąbkowa 03:06,180 1
53 45 Zuzanna Filipowska SP Rąbkowa 04:14,190 1
31 Olga Augustyn SP Tęgoborze

 

Rzut piłeczką palantową

M. Nr Imię i nazwisko Szkoła Wynik Punkty
1 13 Julia Staroń ZSP Złockie 39,25 70
2 7 Zuzanna Ciągło SP Podegrodzie 36,50 63
3 53 Paulina Gorczyca SP Świniarsko 30,68 48
4 25 Aleksandra Surdziel SP Lipie 29,60 45
5 51 Amelia Żelasko SP Świniarsko 28,60 43
6 16 Magdalena Wójtowicz ZSP Złockie 28,40 41
7 5 Magdalena Kurzeja ZSP Łącko 28,00 41
8 11 Aleksandra Wielgus SP Podegrodzie 27,75 40
9 15 Oliwia Maślanka ZSP Złockie 26,80 37
10 18 Nadia Surma ZSP Złockie 26,55 37
11 9 Joanna Majerska SP Podegrodzie 25,30 34
12 8 Paulina Horowska SP Podegrodzie 24,95 33
13 14 Magdalena Syjud ZSP Złockie 24,65 33
14 32 Antonina Małek SP Tęgoborze 24,00 32
15 4 Nikola Walkosz ZSP Łącko 23,90 31
16 42 Emilia Pietruch ZSP Krużlowa Wyżna 23,75 31
17 17 Milena Kuc ZSP Złockie 23,65 31
43 Gabriela Filipowska SP Rąbkowa 23,65 31
19 2 Jagoda Cidyło ZSP Łącko 22,45 28
20 50 Aleksandra Skoczeń SP Świniarsko 22,20 28
21 33 Zofia Kalarus SP Tęgoborze 22,00 28
22 20 Julia Rosiek SP Librantowa 21,95 27
23 54 Zuzanna Świderska SP Świniarsko 21,35 26
24 1 Liliana Sikora ZSP Łącko 20,75 25
28 Paulina Basta SP Lipie 20,75 25
26 22 Natalia Mruk SP Librantowa 20,35 24
27 10 Zuzanna Łatka SP Podegrodzie 20,25 24
40 Natalia Tarasek ZSP Krużlowa Wyżna 20,25 24
29 6 Aleksandra Walkosz ZSP Łącko 20,15 24
30 38 Katarzyna Tocha ZSP Krużlowa Wyżna 19,85 23
24 Emilia Bomba SP Librantowa 19,85 23
36 Aleksandra Ledniowska SP Tęgoborze 19,85 23
33 27 Paulina Bomba SP Lipie 19,60 23
34 3 Aleksandra Janczura ZSP Łącko 19,35 22
35 48 Zuzanna Szkarłat SP Rąbkowa 19,30 22
36 52 Aleksandra Ruchała SP Świniarsko 19,25 22
37 21 Kinga Rzepka SP Librantowa 19,20 22
38 39 Zuzanna Mikulska ZSP Krużlowa Wyżna 19,05 22
39 47 Zuzanna Krzyżak SP Rąbkowa 18,30 20
45 Zuzanna Filipowska SP Rąbkowa 18,30 20
41 23 Katarzyna Wańczyk SP Librantowa 17,30 18
42 37 Martyna Obrzut ZSP Krużlowa Wyżna 17,25 18
43 31 Olga Augustyn SP Tęgoborze 17,00 18
44 44 Emilia Kosecka SP Rąbkowa 16,95 17
45 12 Iwona Koszyk SP Podegrodzie 16,60 17
46 29 Gabriela Nędza SP Lipie 16,35 16
47 19 Dominika Główczyk SP Librantowa 15,90 15
48 30 Maja Stanek SP Lipie 15,80 15
49 49 Monika Schneider SP Świniarsko 15,55 15
50 26 Barbara Sromek SP Lipie 14,30 12
51 35 Aleksandra Gawlik SP Tęgoborze 12,65 9
52 46 Emilia Lach SP Rąbkowa 12,60 9
53 34 Julia Garguła SP Tęgoborze 12,50 9
54 41 Weronika Gryboś ZSP Krużlowa Wyżna 10,50 5

 

Skok w dal

M. Nr Imię i nazwisko Szkoła Wynik Punkty
1 8 Paulina Horowska SP Podegrodzie 4,38 73
2 21 Kinga Rzepka SP Librantowa 4,16 62
3 18 Nadia Surma ZSP Złockie 4,01 55
4 6 Aleksandra Walkosz ZSP Łącko 3,87 49
5 9 Joanna Majerska SP Podegrodzie 3,86 49
6 20 Julia Rosiek SP Librantowa 3,84 48
7 4 Nikola Walkosz ZSP Łącko 3,83 48
3 Aleksandra Janczura ZSP Łącko 3,83 48
9 14 Magdalena Syjud ZSP Złockie 3,81 47
10 5 Magdalena Kurzeja ZSP Łącko 3,80 47
10 Zuzanna Łatka SP Podegrodzie 3,80 47
12 16 Magdalena Wójtowicz ZSP Złockie 3,77 46
13 7 Zuzanna Ciągło SP Podegrodzie 3,76 46
14 36 Aleksandra Ledniowska SP Tęgoborze 3,75 45
13 Julia Staroń ZSP Złockie 3,75 45
16 38 Katarzyna Tocha ZSP Krużlowa Wyżna 3,73 45
39 Zuzanna Mikulska ZSP Krużlowa Wyżna 3,73 45
18 50 Aleksandra Skoczeń SP Świniarsko 3,72 44
19 31 Olga Augustyn SP Tęgoborze 3,67 43
17 Milena Kuc ZSP Złockie 3,67 43
21 44 Emilia Kosecka SP Rąbkowa 3,66 42
35 Aleksandra Gawlik SP Tęgoborze 3,66 42
12 Iwona Koszyk SP Podegrodzie 3,66 42
24 42 Emilia Pietruch ZSP Krużlowa Wyżna 3,60 40
25 40 Weronika Gryboś ZSP Krużlowa Wyżna 3,59 40
26 53 Paulina Gorczyca SP Świniarsko 3,58 40
27 1 Liliana Sikora ZSP Łącko 3,56 39
28 19 Dominika Główczyk SP Librantowa 3,49 37
29 51 Amelia Żelasko SP Świniarsko 3,47 36
30 11 Aleksandra Wielgus SP Podegrodzie 3,46 36
31 32 Antonina Małek SP Tęgoborze 3,40 34
33 Zofia Kalarus SP Tęgoborze 3,40 34
33 52 Aleksandra Ruchała SP Świniarsko 3,38 33
34 43 Gabriela Filipowska SP Rąbkowa 3,37 33
35 34 Julia Garguła SP Tęgoborze 3,36 32
36 15 Oliwia Maślanka ZSP Złockie 3,33 31
37 22 Natalia Mruk SP Librantowa 3,29 30
38 37 Martyna Obrzut ZSP Krużlowa Wyżna 3,27 29
39 54 Zuzanna Świderska SP Świniarsko 3,25 29
40 2 Jagoda Cidyło ZSP Łącko 3,24 28
41 25 Aleksandra Surdziel SP Lipie 3,19 27
42 26 Barbara Sromek SP Lipie 3,14 25
43 27 Paulina Bomba SP Lipie 3,13 25
44 23 Katarzyna Wańczyk SP Librantowa 3,11 24
45 47 Zuzanna Krzyżak SP Rąbkowa 2,94 18
46 48 Zuzanna Szkarłat SP Rąbkowa 2,92 18
49 Monika Schneider SP Świniarsko 2,92 18
48 40 Natalia Tarasek ZSP Krużlowa Wyżna 2,89 17
49 30 Maja Stanek SP Lipie 2,79 13
50 28 Paulina Basta SP Lipie 2,76 12
51 24 Emilia Bomba SP Librantowa 2,74 12
52 29 Gabriela Nędza SP Lipie 2,73 11
45 Zuzanna Filipowska SP Rąbkowa 2,73 11
54 45 Emilia Lach SP Rąbkowa 2,63 9

 

 

  1. Podczas zakończenia imprezy zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami, medalami i dyplomami.

4 bój LA DZ – pobierz

Opracował: Marek Mirek – koordynator ds. sportu MOS  PN