1

Drużynowe biegi przełajowe – Igrzyska Dzieci

Opublikowano 29/04/2022


P1490547


Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu Nowosądeckiego
Powiatowe Igrzyska Dzieci
w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców

  1. Organizator – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Muszynie.
  1. Cel imprezy – popularyzacja biegów przełajowych wśród młodzieży szkolnej, wyłonienie mistrzów powiatu nowosądeckiego w drużynowych biegach przełajowych w kategorii dziewcząt i chłopców, wyłonienie indywidualnych mistrzów powiatu wśród dziewcząt i chłopców oraz reprezentacji na zawody wojewódzkie (szkoły z pierwszych miejsc w poszczególnych biegach, kategoriach i grupach; prawo startu mają również zawodnicy, którzy zajęli 1 miejsca w zawodach powiatowych, jeżeli ich drużyna nie awansowała).
  1. Termin i miejsce rozgrywania zawodów – 27 kwietnia 2022 r. – Muszyna – Zapopradzie.
  2. Uczestnictwo – w zawodach startowały reprezentacje szkół podstawowych, oddzielnie w kategorii dziewcząt i chłopców, w dwóch grupach wiekowych. Zespół składał się z 6 uczniów/uczennic – grupa młodsza 2011 i młodsi oraz 6 uczniów/uczennic – grupa starsza 2009 i 2010. Dystans dla dziewcząt wynosił 800 m, dla chłopców – 1000 m. Suma punktów na mecie zdobytych przez wszystkich członków zespołu (6 uczniów) decydowała o miejscu w klasyfikacji drużynowej (ilość startujących uczestników w danym biegu decydowała o ilości zdobytych pkt przez pierwszego zawodnika, ostatni zdobywał 1 pkt). Prowadzona była końcowa klasyfikacja drużynowa szkół (oddzielnie grupa młodsza i starsza w kategoriach dziewcząt i chłopców) oraz klasyfikacja indywidualna dla poszczególnych biegów, kategorii i grup.
  1. W zawodach wzięło udział 417 zawodników – 19 szkół podstawowych w kategorii dziewcząt rocznik 2011 i młodsze (106 zawodniczek); 20 szkół w kategorii chłopców rocznik 2011 i młodsi (99 zawodników); 19 szkół w kategorii dziewcząt roczniki 2009 i 2010
    (102 zawodniczek) i 21 szkół w kategorii chłopców roczniki 2009 i 2010 (110 zawodników).
  2. Wyniki drużynowych biegów przełajowych

 

WYNIKI DRUŻYNOWE SZKÓŁ

Dziewczęta – roczniki 2011 i młodsze:

  1. SP KRUŻLOWA (466 PKT.)

  – Jaworecka Amelia ( 105 pkt. = poz. 2)

  – Wrona Julia ( 95 pkt. = poz. 12)

  – Żarnowska Wiktoria ( 79 pkt. = poz. 28)

  – Wielgus Gabriela ( 77 pkt. = poz. 30)

  – Przetacznik Justyna ( 62 pkt. = poz. 45)

  – Rola Joanna ( 48 pkt. = poz. 59)

 

  1. SP DŁUGOŁEKA (464 PKT.)

  – Migacz Alicja ( 97 pkt. = poz. 10)

  – Salamon Martyna ( 91 pkt. = poz. 16)

  – Kotlarz Magdalena ( 84 pkt. = poz. 23)

  – Butrymowicz Małgorzata ( 70 pkt. = poz. 37)

  – Głowa Aleksandra ( 66 pkt. = poz. 41)

  – Gomułka Aleksandra ( 56 pkt. = poz. 51)

 

  1. SP MIŁKOWA (435 PKT.)

  – Ptak Nikola ( 100 pkt. = poz. 7)

  – Ptak Lena ( 96 pkt. = poz. 11)

  – Matusik Magdalena ( 74 pkt. = poz. 33)

  – Matusik Wiktoria ( 64 pkt. = poz. 43)

  – Stasianek Ola ( 51 pkt. = poz. 56)

  – Strama Barbara ( 50 pkt. = poz. 57)

 

  1. ZSP Łącko (396 pkt.)

  – Basta Anna ( 102 pkt. = poz. 5)

  – Jarek Julia ( 82 pkt. = poz. 25)

  – Pachut Paulina ( 71 pkt. = poz. 36)

  – Cebula Julita ( 53 pkt. = poz. 54)

  – Klimczak Karolina ( 52 pkt. = poz. 55)

  – Myjak Magdalena ( 36 pkt. = poz. 71)

 

  1. SP Wieligłowy (374 pkt.)

  – Przybyłowicz Weronika ( 87 pkt. = poz. 20)

  – Cisowska Julia ( 78 pkt. = poz. 29)

  – Wójs Barbara ( 65 pkt. = poz. 42)

  – Ruchała Anna ( 59 pkt. = poz. 48)

  – Samborska Julia ( 43 pkt. = poz. 64)

  – Gołąb Amelia ( 42 pkt. = poz. 65)

 

  1. SP Podegrodzie (355 pkt.)

  – Koszyk Iwona ( 106 pkt. = poz. 1)

  – Wielgus Aleksandra ( 104 pkt. = poz. 3)

  – Wielgus Maja ( 60 pkt. = poz. 47)

  – Jodłowska Karolina ( 45 pkt. = poz. 62)

  – Olszak Izabela ( 22 pkt. = poz. 85)

  – Cabała Emilia ( 18 pkt. = poz. 89)

 

  1. SP Lipie (326 pkt.)

  – Sromek Barbara ( 94 pkt. = poz. 13)

  – BOMBA Paulina ( 88 pkt. = poz. 19)

  – Stanek Maja ( 49 pkt. = poz. 58)

  – BASTA Paulina ( 47 pkt. = poz. 60)

  – Nędza Gabriela ( 33 pkt. = poz. 74)

  – Bielak Zofia ( 15 pkt. = poz. 92)

 

  1. SP Łososina D (307 pkt.)

  – Macias Sabina ( 90 pkt. = poz. 17)

  – Gwóźdź Ewelina ( 73 pkt. = poz. 34)

  – Kołodziej Wiktoria ( 38 pkt. = poz. 69)

  – Grzybowska Oliwia ( 37 pkt. = poz. 70)

  – Orzechowska Magdalena ( 35 pkt. = poz. 72)

  – Piwowar Magdalena ( 34 pkt. = poz. 73)

 

  1. SP Zagorzyn (298 pkt.)

  – Więcławek Martyna ( 86 pkt. = poz. 21)

  – Plata Barbara ( 61 pkt. = poz. 46)

  – Sopata Anna ( 58 pkt. = poz. 49)

  – Domek Julia ( 44 pkt. = poz. 63)

  – Duda Zuzanna ( 25 pkt. = poz. 82)

  – Duda Milena ( 24 pkt. = poz. 83)

 

  1. ZSP Piwniczna (295 pkt.)

  – Barnowska Iga ( 85 pkt. = poz. 22)

  – Lisowska Weronika ( 81 pkt. = poz. 26)

  – Polakiewicz Maja ( 68 pkt. = poz. 39)

  – sokołowska Karolina ( 39 pkt. = poz. 68)

  – Gałysa Zuzanna ( 14 pkt. = poz. 93)

  – Porębska Blanka ( 8 pkt. = poz. 99)

 

  1. SP Korzenna (291 pkt.)

  – Olszewska Viktoria ( 103 pkt. = poz. 4)

  – Wolińska Magdalena ( 80 pkt. = poz. 27)

  – Skoczeń Anna ( 40 pkt. = poz. 67)

  – Stawiarska Ameli ( 32 pkt. = poz. 75)

  – Jurczak Lena ( 26 pkt. = poz. 81)

  – Świerad Wiktoria ( 10 pkt. = poz. 97)

 

  1. SP Koniuszowa (289 pkt.)

  – Rzepka Lena ( 92 pkt. = poz. 15)

  – Bacia Patrycja ( 83 pkt. = poz. 24)

  – Szarek Zuzanna ( 67 pkt. = poz. 40)

  – Orzechowska Milena ( 31 pkt. = poz. 76)

  – Ruchała Karolina ( 12 pkt. = poz. 95)

  – Gajewska Katarzyna ( 4 pkt. = poz. 103)

 

  1. SP Rąbkowa (289 pkt.)

  – Krzyżak Patrycja ( 76 pkt. = poz. 31)

  – Kosecka Natalia ( 69 pkt. = poz. 38)

  – Filipowska Zuzanna ( 46 pkt. = poz. 61)

  – Lach Emilia ( 41 pkt. = poz. 66)

  – Leśnik Emilia ( 29 pkt. = poz. 78)

  – Hajduga Zuzanna ( 28 pkt. = poz. 79)

 

  1. SP Rytro (251 pkt.)

  – Tomasiak Faustyna ( 99 pkt. = poz. 8)

  – Sadowska Julia ( 89 pkt. = poz. 18)

  – Brzeska Zofia ( 63 pkt. = poz. 44)

 

  1. ZSP Muszyna (247 pkt.)

  – Zwolak Milena ( 93 pkt. = poz. 14)

  – Litwa Zuzanna ( 75 pkt. = poz. 32)

  – Niciewicz Amelia ( 57 pkt. = poz. 50)

  – Zachradnik Rita ( 19 pkt. = poz. 88)

  – Jaje Klaudia ( 2 pkt. = poz. 105)

  – Homa Patrycja ( 1 pkt. = poz. 106)

 

  1. SP Stróże (181 pkt.)

  – Bogusz Hanna ( 101 pkt. = poz. 6)

  – Oleksy Barbara ( 30 pkt. = poz. 77)

  – Madura Julia ( 20 pkt. = poz. 87)

  – Mikulska Anna ( 13 pkt. = poz. 94)

  – Jędrusik Zuzanna ( 11 pkt. = poz. 96)

  – Surnik Gabriela ( 6 pkt. = poz. 101)

 

  1. ZSP Złockie (161 pkt.)

  – Wyszowska Gabriela ( 55 pkt. = poz. 52)

  – Dziedzina Julia ( 54 pkt. = poz. 53)

  – Cieśla Aneta ( 23 pkt. = poz. 84)

  – Zielińska Magdalena ( 17 pkt. = poz. 90)

  – Jakiel Maja ( 7 pkt. = poz. 100)

  – Psonak Lilianna ( 5 pkt. = poz. 102)

 

  1. SP Chomranice (148 pkt.)

  – Zając Nadia ( 72 pkt. = poz. 35)

  – Michalik Kornelia ( 27 pkt. = poz. 80)

  – Sekuła Weronika ( 21 pkt. = poz. 86)

  – Kucia Julia ( 16 pkt. = poz. 91)

  – Pociecha Zuzanna ( 9 pkt. = poz. 98)

  – Wideł Kornelia ( 3 pkt. = poz. 104)

 

  1. SP Paszyn (98 pkt.)

  – Michalak Maja ( 98 pkt. = poz. 9)

 

CHŁOPCY – roczniki 2011 i młodsi:

  1. ZSP PIWNICZNA (424 PKT.)

  – Maślanka Michał ( 94 pkt. = poz. 6)

  – Tajstra Tomasz ( 87 pkt. = poz. 13)

  – Długosz Kacper ( 85 pkt. = poz. 15)

  – Pustułka Sebastian ( 59 pkt. = poz. 41)

  – Rzeźnik Łukasz ( 58 pkt. = poz. 42)

  – Kawka Jan ( 41 pkt. = poz. 59)

  1. SP KORZENNA (423 PKT.)

  – Pawlik Karol ( 99 pkt. = poz. 1)

  – Jasiński Michał ( 90 pkt. = poz. 10)

  – Włodarz Rafał ( 77 pkt. = poz. 23)

  – Sowa Adam ( 70 pkt. = poz. 30)

  – Mlot Mykola ( 49 pkt. = poz. 51)

  – Szewczyk Igor ( 38 pkt. = poz. 62)

  1. ZSP ŁĄCKO (408 PKT.)

  – Syktus Maciek ( 96 pkt. = poz. 4)

  – Twardowski Karol ( 83 pkt. = poz. 17)

  – Adamczyk Bartłomiej ( 82 pkt. = poz. 18)

  – Faron Piotr ( 79 pkt. = poz. 21)

  – Kucharski Błażej ( 36 pkt. = poz. 64)

  – Adamczyk Krzysztof ( 32 pkt. = poz. 68)

  1. SP Długołeka (386 pkt.)

  – Kotlarz Daniel ( 95 pkt. = poz. 5)

  – Żywczak Wojciech ( 76 pkt. = poz. 24)

  – Żelasko Jakub ( 72 pkt. = poz. 28)

  – Plata Jakub ( 68 pkt. = poz. 32)

  – Olszak Radosław ( 60 pkt. = poz. 40)

  – Krajewski Oliwier ( 15 pkt. = poz. 85)

  1. SP Łososina D (382 pkt.)

  – Ciastoń Karol ( 89 pkt. = poz. 11)

  – Maciaś Adrian ( 86 pkt. = poz. 14)

  – Studziński Patryk ( 57 pkt. = poz. 43)

  – Jarosz Oliwier ( 52 pkt. = poz. 48)

  – Maciaś Karol ( 51 pkt. = poz. 49)

  – Marcin Witek ( 47 pkt. = poz. 53)

  1. SP Krużlowa (363 pkt.)

  – Bocheński Jan ( 98 pkt. = poz. 2)

  – Chronowski Patryk ( 75 pkt. = poz. 25)

  – Sapalski Patryk ( 61 pkt. = poz. 39)

  – Chronowski Jakub ( 53 pkt. = poz. 47)

  – Grygiel Bartłomiej ( 45 pkt. = poz. 55)

  – Przepiórka Kamil ( 31 pkt. = poz. 69)

  1. SP Podegrodzie (340 pkt.)

  – Mól Nikodem ( 84 pkt. = poz. 16)

  – Sumara Filip ( 80 pkt. = poz. 20)

  – Szabla Piortr ( 69 pkt. = poz. 31)

  – Krajewski Patryk ( 48 pkt. = poz. 52)

  – Salamon Jakub ( 35 pkt. = poz. 65)

  – Woda Kacper ( 24 pkt. = poz. 76)

  1. SP Świniarsko (314 pkt.)

  – Padula Jakub ( 93 pkt. = poz. 7)

  – Sądelski Filip ( 71 pkt. = poz. 29)

  – Zygmunt Adrian ( 62 pkt. = poz. 38)

  – Kruczek Kacper ( 55 pkt. = poz. 45)

  – Pasiut Dawid ( 27 pkt. = poz. 73)

  – Mrzygłód Maksymilian ( 6 pkt. = poz. 94)

  1. SP Zagorzyn (283 pkt.)

  – Groń Grzegorz ( 88 pkt. = poz. 12)

  – Jawor Bartosz ( 65 pkt. = poz. 35)

  – Duda Sebastian ( 63 pkt. = poz. 37)

  – Kucia Szymon ( 42 pkt. = poz. 58)

  – Gorczowski Szymon ( 17 pkt. = poz. 83)

  – Pelc Tymoteusz ( 8 pkt. = poz. 92)

  1. SP Chełmiec (269 pkt.)

  – Karpiel Adam ( 73 pkt. = poz. 27)

  – Stopa Tymoteusz ( 54 pkt. = poz. 46)

  – Sokołowski Iwo ( 44 pkt. = poz. 56)

  – Migacz Antoni ( 40 pkt. = poz. 60)

  – Szymoniak Karol ( 37 pkt. = poz. 63)

  – Cygal Maksymilian ( 21 pkt. = poz. 79)

  1. SP Stróże (261 pkt.)

  – Turek Patryk ( 91 pkt. = poz. 9)

  – Zięba Sylwester ( 66 pkt. = poz. 34)

  – Wiatr Jarosław ( 43 pkt. = poz. 57)

  – Przetacznik Hubert ( 33 pkt. = poz. 67)

  – Obrzut Emil ( 26 pkt. = poz. 74)

  – Gryboś Damian ( 2 pkt. = poz. 98)

  1. ZSP Muszyna (243 pkt.)

  – Grzyb Filip ( 97 pkt. = poz. 3)

  – Kantor Adrian ( 78 pkt. = poz. 22)

  – Maczuga Adam ( 34 pkt. = poz. 66)

  – Florkowski Marcel ( 18 pkt. = poz. 82)

  – Hadała Bartosz ( 12 pkt. = poz. 88)

  – Cieciura Aleksander ( 4 pkt. = poz. 96)

  1. SP Przydonica (212 pkt.)

  – Cisowski Olaf ( 67 pkt. = poz. 33)

  – Fedko Michał ( 64 pkt. = poz. 36)

  – Mlyczyński Bartłomiej ( 28 pkt. = poz. 72)

  – Zięcina Tomasz ( 22 pkt. = poz. 78)

  – Karpiel Bartosz ( 20 pkt. = poz. 80)

  – Mlyczyński Dawid ( 11 pkt. = poz. 89)

  1. SP Lipnica W (187 pkt.)

  – Pociech Bartłomiej ( 50 pkt. = poz. 50)

  – Szczepanek Okar ( 39 pkt. = poz. 61)

  – Szafrański Jan ( 30 pkt. = poz. 70)

  – Bielewicz Mateusz ( 29 pkt. = poz. 71)

  – Witecki Michał ( 23 pkt. = poz. 77)

  – Bulanda Michał ( 16 pkt. = poz. 84)

  1. SP Rytro (131 pkt.)

  – Cięciwa Patryk ( 74 pkt. = poz. 26)

  – Śliwa Rafał ( 25 pkt. = poz. 75)

  – Porębski Artur ( 19 pkt. = poz. 81)

  – Kotarba Konrad ( 13 pkt. = poz. 87)

  1. SP Koniuszowa (92 pkt.)

  – Kociołek Kacper ( 92 pkt. = poz. 8)

  1. SP Rąbkowa (87 pkt.)

  – Skrzyński Adrian ( 46 pkt. = poz. 54)

  – Bugajski Tomasz ( 14 pkt. = poz. 86)

  – Gawlak Alan ( 10 pkt. = poz. 90)

  – Bugajski Karol ( 9 pkt. = poz. 91)

  – Opozda Marcin ( 5 pkt. = poz. 95)

  – Mirek Kacper ( 3 pkt. = poz. 97)

  1. SP Jasienna (81 pkt.)

  – Błachuta Mateusz ( 81 pkt. = poz. 19)

  1. SP LIpie (64 pkt.)

  – PANCERZ Wiktor ( 56 pkt. = poz. 44)

  – WIDŁOK Sebastian ( 7 pkt. = poz. 93)

  – Basta Daniel ( 1 pkt. = poz. 99)

  1. SP Piątkowa (0 pkt.)

  – Kożuch Dawid ( 0 pkt. = DNF

 

Dziewczęta – roczniki 2009 i 2010:

  1. ZSP ŁĄCKO (517 PKT.)

  – Pachut Aleksandra ( 98 pkt. = poz. 5)

  – Walkosz Aleksandra ( 97 pkt. = poz. 6)

  – Janczura Aleksandra ( 87 pkt. = poz. 16)

  – Sikora Liliana ( 86 pkt. = poz. 17)

  – Tokarczyk Anna ( 81 pkt. = poz. 22)

  – Kurzeja Magdalena ( 68 pkt. = poz. 35)

  1. SP STRÓŻE (455 PKT.)

  – Mól Gabriela ( 99 pkt. = poz. 4)

  – Serafin Zofia ( 91 pkt. = poz. 12)

  – Kafel Natalia ( 90 pkt. = poz. 13)

  – Potok Urszula ( 65 pkt. = poz. 38)

  – Nosal Emilia ( 63 pkt. = poz. 40)

  – Koszyk Lena ( 47 pkt. = poz. 56)

  1. SP PODEGRODZIE (429 PKT.)

  – Majerska Joanna ( 102 pkt. = poz. 1)

  – Ciągło Zuzanna ( 89 pkt. = poz. 14)

  – Łatka Zuzanna ( 85 pkt. = poz. 18)

  – Horowska Paulina ( 61 pkt. = poz. 42)

  – Gomółka Nadia ( 48 pkt. = poz. 55)

  – Smoleń Katarzyna ( 44 pkt. = poz. 59)

  1. SP Zagorzyn (395 pkt.)

  – Wąchała Katarzyna ( 100 pkt. = poz. 3)

  – Baran Joanna ( 83 pkt. = poz. 20)

  – Klag Oliwia ( 78 pkt. = poz. 25)

  – Chrobak Gabriela ( 52 pkt. = poz. 51)

  – Bednarczyk Kornelia ( 45 pkt. = poz. 58)

  – Klimek Martyna ( 37 pkt. = poz. 66)

  1. SP Koniuszowa (367 pkt.)

  – Gołąb Nikola ( 101 pkt. = poz. 2)

  – Kostecka Lena ( 66 pkt. = poz. 37)

  – Gołąb Patrycja ( 60 pkt. = poz. 43)

  – Kołodziej Julia ( 58 pkt. = poz. 45)

  – Kociołek Zuzanna ( 42 pkt. = poz. 61)

  – Sierotowicz Katarzyna ( 40 pkt. = poz. 63)

  1. SP Krużlowa (367 pkt.)

  – Mikulska Zuzanna ( 93 pkt. = poz. 10)

  – Tarasek Natalia ( 76 pkt. = poz. 27)

  – Obrzut Martyna ( 71 pkt. = poz. 32)

  – Tocha Katarzyna ( 69 pkt. = poz. 34)

  – Jawoecka Klaudia ( 38 pkt. = poz. 65)

  – Tarasek Martyna ( 20 pkt. = poz. 83)

  1. SP Jazowsko (333 pkt.)

  – Pierzchała Martyna ( 96 pkt. = poz. 7)

  – Cebula Justyna ( 62 pkt. = poz. 41)

  – Biel Zuzanna ( 53 pkt. = poz. 50)

  – Walkowska Agnieszka ( 51 pkt. = poz. 52)

  – Psonak Sylwia ( 43 pkt. = poz. 60)

  – Grońska Anna ( 28 pkt. = poz. 75)

  1. ZSP Złockie (331 pkt.)

  – Surma Nadia ( 95 pkt. = poz. 8)

  – Syjud Magdalena ( 59 pkt. = poz. 44)

  – Kuc Milena ( 55 pkt. = poz. 48)

  – Sało Maja ( 50 pkt. = poz. 53)

  – Gospodarczyk Zuzanna ( 39 pkt. = poz. 64)

  – Maślanka Oliwia ( 33 pkt. = poz. 70)

  1. SP Librantowa (318 pkt.)

  – Hojnor Wiktoria ( 80 pkt. = poz. 23)

  – Rosiek Julia ( 73 pkt. = poz. 30)

  – Rzepka Kinga ( 72 pkt. = poz. 31)

  – Główczyk Dominika ( 49 pkt. = poz. 54)

  – Mikołajczyk Aleksandra ( 25 pkt. = poz. 78)

  – Mruk Natalia ( 19 pkt. = poz. 84)

  1. SP Łososina D (311 pkt.)

  – Litwińska Aleksandra ( 94 pkt. = poz. 9)

  – Wikar Oliwia ( 84 pkt. = poz. 19)

  – Piwowar Emilia ( 57 pkt. = poz. 46)

  – Maciaś Emilia ( 31 pkt. = poz. 72)

  – Masiaś Julia ( 23 pkt. = poz. 80)

  – Lupa Patrycja ( 22 pkt. = poz. 81)

  1. SP Długołeka (246 pkt.)

  – Salamon Zuzanna ( 92 pkt. = poz. 11)

  – Dara Aleksandra ( 74 pkt. = poz. 29)

  – Plata Martyna ( 67 pkt. = poz. 36)

  – Plata Natalia ( 13 pkt. = poz. 90)

  1. ZSP Piwniczna (217 pkt.)

  – Citak Inga ( 75 pkt. = poz. 28)

  – Kotarba Hanna ( 56 pkt. = poz. 47)

  – Porębska Lena ( 41 pkt. = poz. 62)

  – Maślanka Maja ( 27 pkt. = poz. 76)

  – Porębska Maja ( 14 pkt. = poz. 89)

  – Dziedzina Pola ( 4 pkt. = poz. 99)

  1. SP Lipnica W (198 pkt.)

  – Sowa Martyna ( 77 pkt. = poz. 26)

  – Bulanda Karolina ( 64 pkt. = poz. 39)

  – Piekarz Zuzanna ( 29 pkt. = poz. 74)

  – Rembiasz-Kantor Amelia ( 15 pkt. = poz. 88)

  – Kantor Aleksandra ( 7 pkt. = poz. 96)

  – Zarzycka Nataia ( 6 pkt. = poz. 97)

  1. ZSP Muszyna (190 pkt.)

  – Stróżyk Alicja ( 82 pkt. = poz. 21)

  – Drozd Aleksandra ( 70 pkt. = poz. 33)

  – Klimaczak Laura ( 12 pkt. = poz. 91)

  – Jocher Julia ( 11 pkt. = poz. 92)

  – Krokowska Emilia ( 10 pkt. = poz. 93)

  – Błażków Natalia ( 5 pkt. = poz. 98)

  1. SP Rąbkowa (172 pkt.)

  – Czepiel Zuzanna ( 88 pkt. = poz. 15)

  – Szkarłat Zuzanna ( 36 pkt. = poz. 67)

  – Kosecka Emilia ( 21 pkt. = poz. 82)

  – Krzyżak Zuzanna ( 18 pkt. = poz. 85)

  – Filipowska Gabriela ( 9 pkt. = poz. 94)

  1. SP Chełmiec (162 pkt.)

  – Fiut Paulina ( 46 pkt. = poz. 57)

  – Sopata Anna ( 34 pkt. = poz. 69)

  – Korczyńska Emilia ( 32 pkt. = poz. 71)

  – Mróz Maja ( 26 pkt. = poz. 77)

  – Gołąb Julia ( 16 pkt. = poz. 87)

  – Tokarz Paulina ( 8 pkt. = poz. 95)

  1. SP Rytro (144 pkt.)

  – Padula Magdalena ( 79 pkt. = poz. 24)

  – Weber Wiktoria ( 35 pkt. = poz. 68)

  – Brzeska Alicja ( 30 pkt. = poz. 73)

  1. SP Jasienna (54 pkt.)

  – Zając Zuzanna ( 54 pkt. = poz. 49)

  1. SP Przydonica (47 pkt.)

  – Pancerz Gabriela ( 24 pkt. = poz. 79)

  – Janisz Gabriela ( 17 pkt. = poz. 86)

  – Stelmach Karolina ( 3 pkt. = poz. 100)

  – Fedko Kinga ( 2 pkt. = poz. 101)

  – Peciak Julia ( 1 pkt. = poz. 102)

 

CHŁOPCY – roczniki 2009 i 2010

  1. SP KRUŻLOWA (505 PKT.)

  – Mężyk Artur ( 109 pkt. = poz. 2)

  – Jędrusik Ksawery ( 106 pkt. = poz. 5)

  – Chronowski Karol ( 104 pkt. = poz. 7)

  – Gucwa Mateusz ( 88 pkt. = poz. 23)

  – Jędrusik Seweryn ( 73 pkt. = poz. 38)

  – Kusiak Wojciech ( 25 pkt. = poz. 86)

  1. SP ZAGORZYN (503 PKT.)

  – Plata Szymon ( 92 pkt. = poz. 19)

  – Groń Bartosz ( 87 pkt. = poz. 24)

  – Wnęk Sławomir ( 84 pkt. = poz. 27)

  – Turek Sylwester ( 82 pkt. = poz. 29)

  – Pelc Jeremiasz ( 81 pkt. = poz. 30)

  – Majeski Witold ( 77 pkt. = poz. 34)

  1. SP STRÓŻE (466 PKT.)

  – Lorek Jakub ( 107 pkt. = poz. 4)

  – Lorek Damian ( 105 pkt. = poz. 6)

  – Lorek Dominik ( 99 pkt. = poz. 12)

  – Matusik Wiktor ( 56 pkt. = poz. 55)

  – Kłapacz Igor ( 51 pkt. = poz. 60)

  – Krok Bruno ( 48 pkt. = poz. 63)

  1. SP Rytro (429 pkt.)

  – Dudczak Kamil ( 110 pkt. = poz. 1)

  – Tokarczyk Adam ( 108 pkt. = poz. 3)

  – Klóska Karol ( 72 pkt. = poz. 39)

  – Szewczyk Szymon ( 70 pkt. = poz. 41)

  – Padula Michał ( 38 pkt. = poz. 73)

  – Szczęsny Wiktor ( 31 pkt. = poz. 80)

  1. ZSP Złockie (384 pkt.)

  – Majewski Oliwier ( 90 pkt. = poz. 21)

  – Długosz Arkadiusz ( 78 pkt. = poz. 33)

  – Bołoz Arkadiusz ( 61 pkt. = poz. 50)

  – Źrołka Michał ( 60 pkt. = poz. 51)

  – Pieróg Szymon ( 58 pkt. = poz. 53)

  – Gondek Krzysztof ( 37 pkt. = poz. 74)

  1. ZSP Muszyna (372 pkt.)

  – Czyżycki Krystian ( 102 pkt. = poz. 9)

  – Sułkowski Szymon ( 96 pkt. = poz. 15)

  – Tokarczyk Mateusz ( 83 pkt. = poz. 28)

  – Hutek Patryk ( 41 pkt. = poz. 70)

  – Guzik Oliwier ( 34 pkt. = poz. 77)

  – Hojniak Adam ( 16 pkt. = poz. 95)

  1. ZSP Piwniczna (364 pkt.)

  – Maślanka Piotr ( 97 pkt. = poz. 14)

  – Smyda Wojciech ( 93 pkt. = poz. 18)

  – Długosz Jakub ( 91 pkt. = poz. 20)

  – Szot Dominik ( 52 pkt. = poz. 59)

  – Wróbel Jakub ( 26 pkt. = poz. 85)

  – Rogólski Sławomir ( 5 pkt. = poz. 106)

  1. ZSP Łącko (353 pkt.)

  – Szewczyk Józef ( 94 pkt. = poz. 17)

  – Grabiec Oskar ( 71 pkt. = poz. 40)

  – RUSNARCZYK DOMINIK ( 65 pkt. = poz. 46)

  – Tokarczyk Jakub ( 59 pkt. = poz. 52)

  – Adamczyk Szymon ( 35 pkt. = poz. 76)

  – Pawlik Maciej ( 29 pkt. = poz. 82)

  1. SP Korzenna (333 pkt.)

  – Mazurkiewicz Kamil ( 101 pkt. = poz. 10)

  – Klimek Krystian ( 76 pkt. = poz. 35)

  – Zięcina Gabriel ( 68 pkt. = poz. 43)

  – Bugno Artur ( 57 pkt. = poz. 54)

  – Jaworecki Wojciech ( 22 pkt. = poz. 89)

  – Lubomir Kryl ( 9 pkt. = poz. 102)

  1. SP Długołeka (288 pkt.)

  – Plata Oskar ( 64 pkt. = poz. 47)

  – Kożuch Błażej ( 63 pkt. = poz. 48)

  – Duda Karol ( 53 pkt. = poz. 58)

  – Krzak Bartosz ( 40 pkt. = poz. 71)

  – Wastag Konrad ( 36 pkt. = poz. 75)

  – Plata Konrad ( 32 pkt. = poz. 79)

  1. SP Jasienna (280 pkt.)

  – Szczygieł Wiktor ( 95 pkt. = poz. 16)

  – Błachuta Daniel ( 85 pkt. = poz. 26)

  – Majchrowski Mikołaj ( 62 pkt. = poz. 49)

  – Bulanda Antoni ( 17 pkt. = poz. 94)

  – Kasprzyk Dawid ( 11 pkt. = poz. 100)

  – Bersiński Mateusz ( 10 pkt. = poz. 101)

  1. SP Przydonica (270 pkt.)

  – Cisowski Ksawier ( 89 pkt. = poz. 22)

  – Zyzak Jakub ( 67 pkt. = poz. 44)

  – Groń Robert ( 39 pkt. = poz. 72)

  – Kubisz Michał ( 33 pkt. = poz. 78)

  – Matusik Kacper ( 24 pkt. = poz. 87)

  – Fedko Szymon ( 18 pkt. = poz. 93)

  1. SP Chełmiec (261 pkt.)

  – Kamil Klimczak ( 69 pkt. = poz. 42)

  – Kowalczyk Filip ( 66 pkt. = poz. 45)

  – Czubaj Krzysztof ( 44 pkt. = poz. 67)

  – Pawlikowski Artur ( 43 pkt. = poz. 68)

  – Głąb Hubert ( 27 pkt. = poz. 84)

  – Barnowski Bartosz ( 12 pkt. = poz. 99)

  1. SP Piątkowa (245 pkt.)

  – Wańczyk Przemysław ( 98 pkt. = poz. 13)

  – Górka Jakub ( 75 pkt. = poz. 36)

  – Tyrkiel Marcin ( 54 pkt. = poz. 57)

  – Grabias Kacper ( 14 pkt. = poz. 97)

  – Tarsiński Kacper ( 4 pkt. = poz. 107)

  1. SP Łososina D (215 pkt.)

  – Rasiński Jan ( 80 pkt. = poz. 31)

  – Chelmecki Kacper ( 79 pkt. = poz. 32)

  – Nieć Radosław ( 28 pkt. = poz. 83)

  – Grzybowski Szymon ( 20 pkt. = poz. 91)

  – Sromek Bartłomiej ( 8 pkt. = poz. 103)

  1. SP Jazowsko (210 pkt.)

  – Fudala Dawid ( 74 pkt. = poz. 37)

  – Warzecha Maciej ( 55 pkt. = poz. 56)

  – Gucwa Mateusz ( 30 pkt. = poz. 81)

  – Janiszewski Bartosz ( 23 pkt. = poz. 88)

  – Faron Piotr ( 21 pkt. = poz. 90)

  – Betliński Jakub ( 7 pkt. = poz. 104)

  1. SP Brzezna (207 pkt.)

  – Gasparski Tymon ( 50 pkt. = poz. 61)

  – Pawlik Piotr ( 49 pkt. = poz. 62)

  – Golonka Łukasz ( 45 pkt. = poz. 66)

  – Dadaś Kryspin ( 42 pkt. = poz. 69)

  – Olszak Jakub ( 15 pkt. = poz. 96)

  – Kumor Szymon ( 6 pkt. = poz. 105)

  1. SP Rąbkowa (185 pkt.)

  – Krzyżak Krzysztof ( 86 pkt. = poz. 25)

  – Woliński Mariusz ( 47 pkt. = poz. 64)

  – Pajor Dawid ( 46 pkt. = poz. 65)

  – Hajduga Marcin ( 3 pkt. = poz. 108)

  – Prusak Kacper ( 2 pkt. = poz. 109)

  – Pysno Adrian ( 1 pkt. = poz. 110)

  1. SP Paszyn (103 pkt.)

  – Lorek Kryspin ( 103 pkt. = poz. 8)

  1. SP Gostwica (100 pkt.)

  – Skrzymowski Szymon ( 100 pkt. = poz. 11)

  1. SP LIpie (32 pkt.)

  – PORĘBSKI Kacper ( 19 pkt. = poz. 92)

  – TUREK Piotr ( 13 pkt. = poz. 98)

 

WYNIKI INDYWIDUALNE UCZNIÓW:

Dziewczynki:

Rocznik 2011 i młodsze:

  1. Koszyk Iwona (106 pkt.) – SP Podegrodzie [#113]
  2. Jaworecka Amelia (105 pkt.) – SP Krużlowa [#31]
  3. Wielgus Aleksandra (104 pkt.) – SP Podegrodzie [#111]
  4. Olszewska Viktoria (103 pkt.) – SP Korzenna [#92]
  5. Basta Anna (102 pkt.) – ZSP Łącko [#72]
  6. Bogusz Hanna (101 pkt.) – SP Stróże [#52]
  7. Ptak Nikola (100 pkt.) – SP Miłkowa [#222]
  8. Tomasiak Faustyna (99 pkt.) – SP Rytro [#183]
  9. Michalak Maja (98 pkt.) – SP Paszyn [#271]
  10. Migacz Alicja (97 pkt.) – SP Długołeka [#165]
  11. Ptak Lena (96 pkt.) – SP Miłkowa [#221]
  12. Wrona Julia (95 pkt.) – SP Krużlowa [#32]
  13. Sromek Barbara (94 pkt.) – SP Lipie [#175]
  14. Zwolak Milena (93 pkt.) – ZSP Muszyna [#12]
  15. Rzepka Lena (92 pkt.) – SP Koniuszowa [#132]
  16. Salamon Martyna (91 pkt.) – SP Długołeka [#164]
  17. Macias Sabina (90 pkt.) – SP Łososina D [#2]
  18. Sadowska Julia (89 pkt.) – SP Rytro [#181]
  19. BOMBA Paulina (88 pkt.) – SP Lipie [#171]
  20. Przybyłowicz Weronika (87 pkt.) – SP Wieligłowy [#203]
  21. Więcławek Martyna (86 pkt.) – SP Zagorzyn [#43]
  22. Barnowska Iga (85 pkt.) – ZSP Piwniczna [#21]
  23. Kotlarz Magdalena (84 pkt.) – SP Długołeka [#161]
  24. Bacia Patrycja (83 pkt.) – SP Koniuszowa [#131]
  25. Jarek Julia (82 pkt.) – ZSP Łącko [#75]
  26. Lisowska Weronika (81 pkt.) – ZSP Piwniczna [#22]
  27. Wolińska Magdalena (80 pkt.) – SP Korzenna [#94]
  28. Żarnowska Wiktoria (79 pkt.) – SP Krużlowa [#33]
  29. Cisowska Julia (78 pkt.) – SP Wieligłowy [#201]
  30. Wielgus Gabriela (77 pkt.) – SP Krużlowa [#34]
  31. Krzyżak Patrycja (76 pkt.) – SP Rąbkowa [#65]
  32. Litwa Zuzanna (75 pkt.) – ZSP Muszyna [#13]
  33. Matusik Magdalena (74 pkt.) – SP Miłkowa [#224]
  34. Gwóźdź Ewelina (73 pkt.) – SP Łososina D [#1]
  35. Zając Nadia (72 pkt.) – SP Chomranice [#212]
  36. Pachut Paulina (71 pkt.) – ZSP Łącko [#74]
  37. Butrymowicz Małgorzata (70 pkt.) – SP Długołeka [#166]
  38. Kosecka Natalia (69 pkt.) – SP Rąbkowa [#66]
  39. Polakiewicz Maja (68 pkt.) – ZSP Piwniczna [#25]
  40. Szarek Zuzanna (67 pkt.) – SP Koniuszowa [#134]
  41. Głowa Aleksandra (66 pkt.) – SP Długołeka [#163]
  42. Wójs Barbara (65 pkt.) – SP Wieligłowy [#206]
  43. Matusik Wiktoria (64 pkt.) – SP Miłkowa [#223]
  44. Brzeska Zofia (63 pkt.) – SP Rytro [#182]
  45. Przetacznik Justyna (62 pkt.) – SP Krużlowa [#35]
  46. Plata Barbara (61 pkt.) – SP Zagorzyn [#44]
  47. Wielgus Maja (60 pkt.) – SP Podegrodzie [#112]
  48. Ruchała Anna (59 pkt.) – SP Wieligłowy [#204]
  49. Sopata Anna (58 pkt.) – SP Zagorzyn [#42]
  50. Niciewicz Amelia (57 pkt.) – ZSP Muszyna [#11]
  51. Gomułka Aleksandra (56 pkt.) – SP Długołeka [#162]
  52. Wyszowska Gabriela (55 pkt.) – ZSP Złockie [#81]
  53. Dziedzina Julia (54 pkt.) – ZSP Złockie [#82]
  54. Cebula Julita (53 pkt.) – ZSP Łącko [#73]
  55. Klimczak Karolina (52 pkt.) – ZSP Łącko [#76]
  56. Stasianek Ola (51 pkt.) – SP Miłkowa [#225]
  57. Strama Barbara (50 pkt.) – SP Miłkowa [#226]
  58. Stanek Maja (49 pkt.) – SP Lipie [#173]
  59. Rola Joanna (48 pkt.) – SP Krużlowa [#36]
  60. BASTA Paulina (47 pkt.) – SP Lipie [#172]
  61. Filipowska Zuzanna (46 pkt.) – SP Rąbkowa [#64]
  62. Jodłowska Karolina (45 pkt.) – SP Podegrodzie [#116]
  63. Domek Julia (44 pkt.) – SP Zagorzyn [#46]
  64. Samborska Julia (43 pkt.) – SP Wieligłowy [#205]
  65. Gołąb Amelia (42 pkt.) – SP Wieligłowy [#202]
  66. Lach Emilia (41 pkt.) – SP Rąbkowa [#63]
  67. Skoczeń Anna (40 pkt.) – SP Korzenna [#93]
  68. sokołowska Karolina (39 pkt.) – ZSP Piwniczna [#24]
  69. Kołodziej Wiktoria (38 pkt.) – SP Łososina D [#9]
  70. Grzybowska Oliwia (37 pkt.) – SP Łososina D [#5]
  71. Myjak Magdalena (36 pkt.) – ZSP Łącko [#71]
  72. Orzechowska Magdalena (35 pkt.) – SP Łososina D [#4]
  73. Piwowar Magdalena (34 pkt.) – SP Łososina D [#3]
  74. Nędza Gabriela (33 pkt.) – SP Lipie [#174]
  75. Stawiarska Ameli (32 pkt.) – SP Korzenna [#95]
  76. Orzechowska Milena (31 pkt.) – SP Koniuszowa [#135]
  77. Oleksy Barbara (30 pkt.) – SP Stróże [#51]
  78. Leśnik Emilia (29 pkt.) – SP Rąbkowa [#62]
  79. Hajduga Zuzanna (28 pkt.) – SP Rąbkowa [#61]
  80. Michalik Kornelia (27 pkt.) – SP Chomranice [#211]
  81. Jurczak Lena (26 pkt.) – SP Korzenna [#91]
  82. Duda Zuzanna (25 pkt.) – SP Zagorzyn [#41]
  83. Duda Milena (24 pkt.) – SP Zagorzyn [#45]
  84. Cieśla Aneta (23 pkt.) – ZSP Złockie [#85]
  85. Olszak Izabela (22 pkt.) – SP Podegrodzie [#114]
  86. Sekuła Weronika (21 pkt.) – SP Chomranice [#216]
  87. Madura Julia (20 pkt.) – SP Stróże [#55]
  88. Zachradnik Rita (19 pkt.) – ZSP Muszyna [#14]
  89. Cabała Emilia (18 pkt.) – SP Podegrodzie [#115]
  90. Zielińska Magdalena (17 pkt.) – ZSP Złockie [#84]
  91. Kucia Julia (16 pkt.) – SP Chomranice [#214]
  92. Bielak Zofia (15 pkt.) – SP Lipie [#176]
  93. Gałysa Zuzanna (14 pkt.) – ZSP Piwniczna [#26]
  94. Mikulska Anna (13 pkt.) – SP Stróże [#53]
  95. Ruchała Karolina (12 pkt.) – SP Koniuszowa [#133]
  96. Jędrusik Zuzanna (11 pkt.) – SP Stróże [#54]
  97. Świerad Wiktoria (10 pkt.) – SP Korzenna [#96]
  98. Pociecha Zuzanna (9 pkt.) – SP Chomranice [#215]
  99. Porębska Blanka (8 pkt.) – ZSP Piwniczna [#23]
  100. Jakiel Maja (7 pkt.) – ZSP Złockie [#83]
  101. Surnik Gabriela (6 pkt.) – SP Stróże [#56]
  102. Psonak Lilianna (5 pkt.) – ZSP Złockie [#86]
  103. Gajewska Katarzyna (4 pkt.) – SP Koniuszowa [#136]
  104. Wideł Kornelia (3 pkt.) – SP Chomranice [#213]
  105. Jaje Klaudia (2 pkt.) – ZSP Muszyna [#16]
  106. Homa Patrycja (1 pkt.) – ZSP Muszyna [#15]

 

Rocznik 2009 i 2010:

  1. Majerska Joanna (102 pkt.) – SP Podegrodzie [#113]
  2. Gołąb Nikola (101 pkt.) – SP Koniuszowa [#132]
  3. Wąchała Katarzyna (100 pkt.) – SP Zagorzyn [#45]
  4. Mól Gabriela (99 pkt.) – SP Stróże [#53]
  5. Pachut Aleksandra (98 pkt.) – ZSP Łącko [#71]
  6. Walkosz Aleksandra (97 pkt.) – ZSP Łącko [#73]
  7. Pierzchała Martyna (96 pkt.) – SP Jazowsko [#154]
  8. Surma Nadia (95 pkt.) – ZSP Złockie [#85]
  9. Litwińska Aleksandra (94 pkt.) – SP Łososina D [#2]
  10. Mikulska Zuzanna (93 pkt.) – SP Krużlowa [#33]
  11. Salamon Zuzanna (92 pkt.) – SP Długołeka [#162]
  12. Serafin Zofia (91 pkt.) – SP Stróże [#56]
  13. Kafel Natalia (90 pkt.) – SP Stróże [#54]
  14. Ciągło Zuzanna (89 pkt.) – SP Podegrodzie [#111]
  15. Czepiel Zuzanna (88 pkt.) – SP Rąbkowa [#63]
  16. Janczura Aleksandra (87 pkt.) – ZSP Łącko [#72]
  17. Sikora Liliana (86 pkt.) – ZSP Łącko [#74]
  18. Łatka Zuzanna (85 pkt.) – SP Podegrodzie [#116]
  19. Wikar Oliwia (84 pkt.) – SP Łososina D [#1]
  20. Baran Joanna (83 pkt.) – SP Zagorzyn [#44]
  21. Stróżyk Alicja (82 pkt.) – ZSP Muszyna [#12]
  22. Tokarczyk Anna (81 pkt.) – ZSP Łącko [#75]
  23. Hojnor Wiktoria (80 pkt.) – SP Librantowa [#264]
  24. Padula Magdalena (79 pkt.) – SP Rytro [#182]
  25. Klag Oliwia (78 pkt.) – SP Zagorzyn [#43]
  26. Sowa Martyna (77 pkt.) – SP Lipnica W [#141]
  27. Tarasek Natalia (76 pkt.) – SP Krużlowa [#36]
  28. Citak Inga (75 pkt.) – ZSP Piwniczna [#23]
  29. Dara Aleksandra (74 pkt.) – SP Długołeka [#161]
  30. Rosiek Julia (73 pkt.) – SP Librantowa [#265]
  31. Rzepka Kinga (72 pkt.) – SP Librantowa [#266]
  32. Obrzut Martyna (71 pkt.) – SP Krużlowa [#31]
  33. Drozd Aleksandra (70 pkt.) – ZSP Muszyna [#11]
  34. Tocha Katarzyna (69 pkt.) – SP Krużlowa [#34]
  35. Kurzeja Magdalena (68 pkt.) – ZSP Łącko [#76]
  36. Plata Martyna (67 pkt.) – SP Długołeka [#163]
  37. Kostecka Lena (66 pkt.) – SP Koniuszowa [#135]
  38. Potok Urszula (65 pkt.) – SP Stróże [#55]
  39. Bulanda Karolina (64 pkt.) – SP Lipnica W [#143]
  40. Nosal Emilia (63 pkt.) – SP Stróże [#51]
  41. Cebula Justyna (62 pkt.) – SP Jazowsko [#153]
  42. Horowska Paulina (61 pkt.) – SP Podegrodzie [#112]
  43. Gołąb Patrycja (60 pkt.) – SP Koniuszowa [#131]
  44. Syjud Magdalena (59 pkt.) – ZSP Złockie [#81]
  45. Kołodziej Julia (58 pkt.) – SP Koniuszowa [#134]
  46. Piwowar Emilia (57 pkt.) – SP Łososina D [#9]
  47. Kotarba Hanna (56 pkt.) – ZSP Piwniczna [#24]
  48. Kuc Milena (55 pkt.) – ZSP Złockie [#83]
  49. Zając Zuzanna (54 pkt.) – SP Jasienna [#191]
  50. Biel Zuzanna (53 pkt.) – SP Jazowsko [#152]
  51. Chrobak Gabriela (52 pkt.) – SP Zagorzyn [#41]
  52. Walkowska Agnieszka (51 pkt.) – SP Jazowsko [#156]
  53. Sało Maja (50 pkt.) – ZSP Złockie [#86]
  54. Główczyk Dominika (49 pkt.) – SP Librantowa [#263]
  55. Gomółka Nadia (48 pkt.) – SP Podegrodzie [#114]
  56. Koszyk Lena (47 pkt.) – SP Stróże [#52]
  57. Fiut Paulina (46 pkt.) – SP Chełmiec [#103]
  58. Bednarczyk Kornelia (45 pkt.) – SP Zagorzyn [#46]
  59. Smoleń Katarzyna (44 pkt.) – SP Podegrodzie [#115]
  60. Psonak Sylwia (43 pkt.) – SP Jazowsko [#155]
  61. Kociołek Zuzanna (42 pkt.) – SP Koniuszowa [#136]
  62. Porębska Lena (41 pkt.) – ZSP Piwniczna [#25]
  63. Sierotowicz Katarzyna (40 pkt.) – SP Koniuszowa [#133]
  64. Gospodarczyk Zuzanna (39 pkt.) – ZSP Złockie [#82]
  65. Jaworecka Klaudia (38 pkt.) – SP Krużlowa [#35]
  66. Klimek Martyna (37 pkt.) – SP Zagorzyn [#42]
  67. Szkarłat Zuzanna (36 pkt.) – SP Rąbkowa [#65]
  68. Weber Wiktoria (35 pkt.) – SP Rytro [#181]
  69. Sopata Anna (34 pkt.) – SP Chełmiec [#104]
  70. Maślanka Oliwia (33 pkt.) – ZSP Złockie [#84]
  71. Korczyńska Emilia (32 pkt.) – SP Chełmiec [#105]
  72. Maciaś Emilia (31 pkt.) – SP Łososina D [#3]
  73. Brzeska Alicja (30 pkt.) – SP Rytro [#183]
  74. Piekarz Zuzanna (29 pkt.) – SP Lipnica W [#142]
  75. Grońska Anna (28 pkt.) – SP Jazowsko [#151]
  76. Maślanka Maja (27 pkt.) – ZSP Piwniczna [#22]
  77. Mróz Maja (26 pkt.) – SP Chełmiec [#106]
  78. Mikołajczyk Aleksandra (25 pkt.) – SP Librantowa [#261]
  79. Pancerz Gabriela (24 pkt.) – SP Przydonica [#126]
  80. Masiaś Julia (23 pkt.) – SP Łososina D [#4]
  81. Lupa Patrycja (22 pkt.) – SP Łososina D [#5]
  82. Kosecka Emilia (21 pkt.) – SP Rąbkowa [#62]
  83. Tarasek Martyna (20 pkt.) – SP Krużlowa [#32]
  84. Mruk Natalia (19 pkt.) – SP Librantowa [#262]
  85. Krzyżak Zuzanna (18 pkt.) – SP Rąbkowa [#64]
  86. Janisz Gabriela (17 pkt.) – SP Przydonica [#123]
  87. Gołąb Julia (16 pkt.) – SP Chełmiec [#102]
  88. Rembiasz-Kantor Amelia (15 pkt.) – SP Lipnica W [#146]
  89. Porębska Maja (14 pkt.) – ZSP Piwniczna [#26]
  90. Plata Natalia (13 pkt.) – SP Długołeka [#164]
  91. Klimaczak Laura (12 pkt.) – ZSP Muszyna [#13]
  92. Jocher Julia (11 pkt.) – ZSP Muszyna [#16]
  93. Krokowska Emilia (10 pkt.) – ZSP Muszyna [#14]
  94. Filipowska Gabriela (9 pkt.) – SP Rąbkowa [#61]
  95. Tokarz Paulina (8 pkt.) – SP Chełmiec [#101]
  96. Kantor Aleksandra (7 pkt.) – SP Lipnica W [#145]
  97. Zarzycka Nataia (6 pkt.) – SP Lipnica W [#144]
  98. Błażków Natalia (5 pkt.) – ZSP Muszyna [#15]
  99. Dziedzina Pola (4 pkt.) – ZSP Piwniczna [#21]
  100. Stelmach Karolina (3 pkt.) – SP Przydonica [#125]
  101. Fedko Kinga (2 pkt.) – SP Przydonica [#122]
  102. Peciak Julia (1 pkt.) – SP Przydonica [#124]

 

Chłopcy:

Rocznik 2011 i młodsi:

  1. Pawlik Karol (99 pkt.) – SP Korzenna [#92]
  2. Bocheński Jan (98 pkt.) – SP Krużlowa [#31]
  3. Grzyb Filip (97 pkt.) – ZSP Muszyna [#11]
  4. Syktus Maciek (96 pkt.) – ZSP Łącko [#72]
  5. Kotlarz Daniel (95 pkt.) – SP Długołeka [#161]
  6. Maślanka Michał (94 pkt.) – ZSP Piwniczna [#25]
  7. Padula Jakub (93 pkt.) – SP Świniarsko [#252]
  8. Kociołek Kacper (92 pkt.) – SP Koniuszowa [#131]
  9. Turek Patryk (91 pkt.) – SP Stróże [#52]
  10. Jasiński Michał (90 pkt.) – SP Korzenna [#91]
  11. Ciastoń Karol (89 pkt.) – SP Łososina D [#2]
  12. Groń Grzegorz (88 pkt.) – SP Zagorzyn [#43]
  13. Tajstra Tomasz (87 pkt.) – ZSP Piwniczna [#21]
  14. Maciaś Adrian (86 pkt.) – SP Łososina D [#1]
  15. Długosz Kacper (85 pkt.) – ZSP Piwniczna [#22]
  16. Mól Nikodem (84 pkt.) – SP Podegrodzie [#112]
  17. Twardowski Karol (83 pkt.) – ZSP Łącko [#71]
  18. Adamczyk Bartłomiej (82 pkt.) – ZSP Łącko [#74]
  19. Błachuta Mateusz (81 pkt.) – SP Jasienna [#191]
  20. Sumara Filip (80 pkt.) – SP Podegrodzie [#115]
  21. Faron Piotr (79 pkt.) – ZSP Łącko [#73]
  22. Kantor Adrian (78 pkt.) – ZSP Muszyna [#12]
  23. Włodarz Rafał (77 pkt.) – SP Korzenna [#95]
  24. Żywczak Wojciech (76 pkt.) – SP Długołeka [#164]
  25. Chronowski Patryk (75 pkt.) – SP Krużlowa [#35]
  26. Cięciwa Patryk (74 pkt.) – SP Rytro [#183]
  27. Karpiel Adam (73 pkt.) – SP Chełmiec [#106]
  28. Żelasko Jakub (72 pkt.) – SP Długołeka [#162]
  29. Sądelski Filip (71 pkt.) – SP Świniarsko [#253]
  30. Sowa Adam (70 pkt.) – SP Korzenna [#96]
  31. Szabla Piortr (69 pkt.) – SP Podegrodzie [#113]
  32. Plata Jakub (68 pkt.) – SP Długołeka [#165]
  33. Cisowski Olaf (67 pkt.) – SP Przydonica [#121]
  34. Zięba Sylwester (66 pkt.) – SP Stróże [#56]
  35. Jawor Bartosz (65 pkt.) – SP Zagorzyn [#46]
  36. Fedko Michał (64 pkt.) – SP Przydonica [#122]
  37. Duda Sebastian (63 pkt.) – SP Zagorzyn [#41]
  38. Zygmunt Adrian (62 pkt.) – SP Świniarsko [#255]
  39. Sapalski Patryk (61 pkt.) – SP Krużlowa [#32]
  40. Olszak Radosław (60 pkt.) – SP Długołeka [#166]
  41. Pustułka Sebastian (59 pkt.) – ZSP Piwniczna [#23]
  42. Rzeźnik Łukasz (58 pkt.) – ZSP Piwniczna [#26]
  43. Studziński Patryk (57 pkt.) – SP Łososina D [#4]
  44. PANCERZ Wiktor (56 pkt.) – SP LIpie [#174]
  45. Kruczek Kacper (55 pkt.) – SP Świniarsko [#256]
  46. Stopa Tymoteusz (54 pkt.) – SP Chełmiec [#104]
  47. Chronowski Jakub (53 pkt.) – SP Krużlowa [#36]
  48. Jarosz Oliwier (52 pkt.) – SP Łososina D [#9]
  49. Maciaś Karol (51 pkt.) – SP Łososina D [#5]
  50. Pociech Bartłomiej (50 pkt.) – SP Lipnica W [#142]
  51. Mlot Mykola (49 pkt.) – SP Korzenna [#93]
  52. Krajewski Patryk (48 pkt.) – SP Podegrodzie [#116]
  53. Marcin Witek (47 pkt.) – SP Łososina D [#3]
  54. Skrzyński Adrian (46 pkt.) – SP Rąbkowa [#62]
  55. Grygiel Bartłomiej (45 pkt.) – SP Krużlowa [#33]
  56. Sokołowski Iwo (44 pkt.) – SP Chełmiec [#103]
  57. Wiatr Jarosław (43 pkt.) – SP Stróże [#53]
  58. Kucia Szymon (42 pkt.) – SP Zagorzyn [#44]
  59. Kawka Jan (41 pkt.) – ZSP Piwniczna [#24]
  60. Migacz Antoni (40 pkt.) – SP Chełmiec [#102]
  61. Szczepanek Okar (39 pkt.) – SP Lipnica W [#143]
  62. Szewczyk Igor (38 pkt.) – SP Korzenna [#94]
  63. Szymoniak Karol (37 pkt.) – SP Chełmiec [#105]
  64. Kucharski Błażej (36 pkt.) – ZSP Łącko [#75]
  65. Salamon Jakub (35 pkt.) – SP Podegrodzie [#111]
  66. Maczuga Adam (34 pkt.) – ZSP Muszyna [#16]
  67. Przetacznik Hubert (33 pkt.) – SP Stróże [#55]
  68. Adamczyk Krzysztof (32 pkt.) – ZSP Łącko [#76]
  69. Przepiórka Kamil (31 pkt.) – SP Krużlowa [#34]
  70. Szafrański Jan (30 pkt.) – SP Lipnica W [#141]
  71. Bielewicz Mateusz (29 pkt.) – SP Lipnica W [#146]
  72. Mlyczyński Bartłomiej (28 pkt.) – SP Przydonica [#126]
  73. Pasiut Dawid (27 pkt.) – SP Świniarsko [#254]
  74. Obrzut Emil (26 pkt.) – SP Stróże [#51]
  75. Śliwa Rafał (25 pkt.) – SP Rytro [#184]
  76. Woda Kacper (24 pkt.) – SP Podegrodzie [#114]
  77. Witecki Michał (23 pkt.) – SP Lipnica W [#144]
  78. Zięcina Tomasz (22 pkt.) – SP Przydonica [#125]
  79. Cygal Maksymilian (21 pkt.) – SP Chełmiec [#101]
  80. Karpiel Bartosz (20 pkt.) – SP Przydonica [#124]
  81. Porębski Artur (19 pkt.) – SP Rytro [#181]
  82. Florkowski Marcel (18 pkt.) – ZSP Muszyna [#15]
  83. Gorczowski Szymon (17 pkt.) – SP Zagorzyn [#42]
  84. Bulanda Michał (16 pkt.) – SP Lipnica W [#145]
  85. Krajewski Oliwier (15 pkt.) – SP Długołeka [#163]
  86. Bugajski Tomasz (14 pkt.) – SP Rąbkowa [#65]
  87. Kotarba Konrad (13 pkt.) – SP Rytro [#182]
  88. Hadała Bartosz (12 pkt.) – ZSP Muszyna [#14]
  89. Mlyczyński Dawid (11 pkt.) – SP Przydonica [#123]
  90. Gawlak Alan (10 pkt.) – SP Rąbkowa [#64]
  91. Bugajski Karol (9 pkt.) – SP Rąbkowa [#61]
  92. Pelc Tymoteusz (8 pkt.) – SP Zagorzyn [#45]
  93. Widłok Sebastian (7 pkt.) – SP LIpie [#175]
  94. Mrzygłód Maksymilian (6 pkt.) – SP Świniarsko [#251]
  95. Opozda Marcin (5 pkt.) – SP Rąbkowa [#63]
  96. Cieciura Aleksander (4 pkt.) – ZSP Muszyna [#13]
  97. Mirek Kacper (3 pkt.) – SP Rąbkowa [#66]
  98. Gryboś Damian (2 pkt.) – SP Stróże [#54]
  99. Basta Daniel (1 pkt.) – SP LIpie [#173]

 

Roczniki 2009 i 2010:

  1. Dudczak Kamil (110 pkt.) – SP Rytro [#181]
  2. Mężyk Artur (109 pkt.) – SP Krużlowa [#36]
  3. Tokarczyk Adam (108 pkt.) – SP Rytro [#183]
  4. Lorek Jakub (107 pkt.) – SP Stróże [#53]
  5. Jędrusik Ksawery (106 pkt.) – SP Krużlowa [#32]
  6. Lorek Damian (105 pkt.) – SP Stróże [#51]
  7. Chronowski Karol (104 pkt.) – SP Krużlowa [#31]
  8. Lorek Kryspin (103 pkt.) – SP Paszyn [#271]
  9. Czyżycki Krystian (102 pkt.) – ZSP Muszyna [#11]
  10. Mazurkiewicz Kamil (101 pkt.) – SP Korzenna [#92]
  11. Skrzymowski Szymon (100 pkt.) – SP Gostwica [#272]
  12. Lorek Dominik (99 pkt.) – SP Stróże [#52]
  13. Wańczyk Przemysław (98 pkt.) – SP Piątkowa [#235]
  14. Maślanka Piotr (97 pkt.) – ZSP Piwniczna [#25]
  15. Sułkowski Szymon (96 pkt.) – ZSP Muszyna [#13]
  16. Szczygieł Wiktor (95 pkt.) – SP Jasienna [#191]
  17. Szewczyk Józef (94 pkt.) – ZSP Łącko [#75]
  18. Smyda Wojciech (93 pkt.) – ZSP Piwniczna [#24]
  19. Plata Szymon (92 pkt.) – SP Zagorzyn [#45]
  20. Długosz Jakub (91 pkt.) – ZSP Piwniczna [#22]
  21. Majewski Oliwier (90 pkt.) – ZSP Złockie [#81]
  22. Cisowski Ksawier (89 pkt.) – SP Przydonica [#122]
  23. Gucwa Mateusz (88 pkt.) – SP Krużlowa [#35]
  24. Groń Bartosz (87 pkt.) – SP Zagorzyn [#41]
  25. Krzyżak Krzysztof (86 pkt.) – SP Rąbkowa [#62]
  26. Błachuta Daniel (85 pkt.) – SP Jasienna [#193]
  27. Wnęk Sławomir (84 pkt.) – SP Zagorzyn [#44]
  28. Tokarczyk Mateusz (83 pkt.) – ZSP Muszyna [#16]
  29. Turek Sylwester (82 pkt.) – SP Zagorzyn [#42]
  30. Pelc Jeremiasz (81 pkt.) – SP Zagorzyn [#43]
  31. Rasiński Jan (80 pkt.) – SP Łososina D [#1]
  32. Chelmecki Kacper (79 pkt.) – SP Łososina D [#2]
  33. Długosz Arkadiusz (78 pkt.) – ZSP Złockie [#84]
  34. Majeski Witold (77 pkt.) – SP Zagorzyn [#46]
  35. Klimek Krystian (76 pkt.) – SP Korzenna [#94]
  36. Górka Jakub (75 pkt.) – SP Piątkowa [#234]
  37. Fudala Dawid (74 pkt.) – SP Jazowsko [#155]
  38. Jędrusik Seweryn (73 pkt.) – SP Krużlowa [#33]
  39. Klóska Karol (72 pkt.) – SP Rytro [#184]
  40. Grabiec Oskar (71 pkt.) – ZSP Łącko [#71]
  41. Szewczyk Szymon (70 pkt.) – SP Rytro [#185]
  42. Kamil Klimczak (69 pkt.) – SP Chełmiec [#105]
  43. Zięcina Gabriel (68 pkt.) – SP Korzenna [#91]
  44. Zyzak Jakub (67 pkt.) – SP Przydonica [#121]
  45. Kowalczyk Filip (66 pkt.) – SP Chełmiec [#101]
  46. RUSNARCZYK DOMINIK (65 pkt.) – ZSP Łącko [#72]
  47. Plata Oskar (64 pkt.) – SP Długołeka [#165]
  48. Kożuch Błażej (63 pkt.) – SP Długołeka [#164]
  49. Majchrowski Mikołaj (62 pkt.) – SP Jasienna [#192]
  50. Bołoz Arkadiusz (61 pkt.) – ZSP Złockie [#83]
  51. Źrołka Michał (60 pkt.) – ZSP Złockie [#85]
  52. Tokarczyk Jakub (59 pkt.) – ZSP Łącko [#73]
  53. Pieróg Szymon (58 pkt.) – ZSP Złockie [#82]
  54. Bugno Artur (57 pkt.) – SP Korzenna [#95]
  55. Matusik Wiktor (56 pkt.) – SP Stróże [#55]
  56. Warzecha Maciej (55 pkt.) – SP Jazowsko [#152]
  57. Tyrkiel Marcin (54 pkt.) – SP Piątkowa [#232]
  58. Duda Karol (53 pkt.) – SP Długołeka [#162]
  59. Szot Dominik (52 pkt.) – ZSP Piwniczna [#21]
  60. Kłapacz Igor (51 pkt.) – SP Stróże [#56]
  61. Gasparski Tymon (50 pkt.) – SP Brzezna [#241]
  62. Pawlik Piotr (49 pkt.) – SP Brzezna [#244]
  63. Krok Bruno (48 pkt.) – SP Stróże [#54]
  64. Woliński Mariusz (47 pkt.) – SP Rąbkowa [#64]
  65. Pajor Dawid (46 pkt.) – SP Rąbkowa [#63]
  66. Golonka Łukasz (45 pkt.) – SP Brzezna [#243]
  67. Czubaj Krzysztof (44 pkt.) – SP Chełmiec [#102]
  68. Pawlikowski Artur (43 pkt.) – SP Chełmiec [#106]
  69. Dadaś Kryspin (42 pkt.) – SP Brzezna [#242]
  70. Hutek Patryk (41 pkt.) – ZSP Muszyna [#12]
  71. Krzak Bartosz (40 pkt.) – SP Długołeka [#163]
  72. Groń Robert (39 pkt.) – SP Przydonica [#125]
  73. Padula Michał (38 pkt.) – SP Rytro [#182]
  74. Gondek Krzysztof (37 pkt.) – ZSP Złockie [#86]
  75. Wastag Konrad (36 pkt.) – SP Długołeka [#161]
  76. Adamczyk Szymon (35 pkt.) – ZSP Łącko [#76]
  77. Guzik Oliwier (34 pkt.) – ZSP Muszyna [#15]
  78. Kubisz Michał (33 pkt.) – SP Przydonica [#124]
  79. Plata Konrad (32 pkt.) – SP Długołeka [#166]
  80. Szczęsny Wiktor (31 pkt.) – SP Rytro [#186]
  81. Gucwa Mateusz (30 pkt.) – SP Jazowsko [#156]
  82. Pawlik Maciej (29 pkt.) – ZSP Łącko [#74]
  83. Nieć Radosław (28 pkt.) – SP Łososina D [#4]
  84. Głąb Hubert (27 pkt.) – SP Chełmiec [#103]
  85. Wróbel Jakub (26 pkt.) – ZSP Piwniczna [#23]
  86. Kusiak Wojciech (25 pkt.) – SP Krużlowa [#34]
  87. Matusik Kacper (24 pkt.) – SP Przydonica [#126]
  88. Janiszewski Bartosz (23 pkt.) – SP Jazowsko [#153]
  89. Jaworecki Wojciech (22 pkt.) – SP Korzenna [#93]
  90. Faron Piotr (21 pkt.) – SP Jazowsko [#151]
  91. Grzybowski Szymon (20 pkt.) – SP Łososina D [#3]
  92. PORĘBSKI Kacper (19 pkt.) – SP LIpie [#173]
  93. Fedko Szymon (18 pkt.) – SP Przydonica [#123]
  94. Bulanda Antoni (17 pkt.) – SP Jasienna [#194]
  95. Hojniak Adam (16 pkt.) – ZSP Muszyna [#14]
  96. Olszak Jakub (15 pkt.) – SP Brzezna [#246]
  97. Grabias Kacper (14 pkt.) – SP Piątkowa [#231]
  98. Turek Piotr (13 pkt.) – SP Lipie [#171]
  99. Barnowski Bartosz (12 pkt.) – SP Chełmiec [#104]
  100. Kasprzyk Dawid (11 pkt.) – SP Jasienna [#195]
  101. Bersiński Mateusz (10 pkt.) – SP Jasienna [#196]
  102. Lubomir Kryl (9 pkt.) – SP Korzenna [#96]
  103. Sromek Bartłomiej (8 pkt.) – SP Łososina D [#9]
  104. Betliński Jakub (7 pkt.) – SP Jazowsko [#154]
  105. Kumor Szymon (6 pkt.) – SP Brzezna [#245]
  106. Rogólski Sławomir (5 pkt.) – ZSP Piwniczna [#26]
  107. Tarsiński Kacper (4 pkt.) – SP Piątkowa [#233]
  108. Hajduga Marcin (3 pkt.) – SP Rąbkowa [#66]
  109. Prusak Kacper (2 pkt.) – SP Rąbkowa [#65]
  110. Pysno Adrian (1 pkt.) – SP Rąbkowa [#61]
  1. Awans na zawody wojewódzkie – 12.05.2022 r. w Nowym Targu – uzyskały szkoły:
  • Szkoła Podstawowa w Krużlowej Wyżnej – dziewczynki – rocznik 2011 i młodsze
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Piwnicznej-Zdroju – chłopcy – rocznik 2011 i młodsi
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łącku – dziewczynki – roczniki 2009 i 2010
  • Szkoła Podstawowa w Krużlowej Wyżnej – chłopcy – rocznik 2009 i 2010

oraz indywidualnie uczniowie, którzy zajęli 1 miejsca w zawodach powiatowych, a ich drużyny nie awansowały na zawody wojewódzkie:

  • Iwona Koszyk – 1 miejsce (2011 i młodsze) – SP Podegrodzie
  • Joanna Majerska – 1 miejsce (2009 i 2010) – SP Podegrodzie
  • Karol Pawlik – 1 miejsce (2011 i młodsi) – SP Korzenna
  • Kamil Dudczak – 1 miejsce (2009 i 2010) –  SP Rytro
  1. Podczas zakończenia imprezy zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami, medalami i dyplomami.

   Druzynowe biegi przełajowe – szkoły podstawowe 

  Opracował: Marek Mirek – koordynator ds. sportu MOS PN