1

Drużynowe biegi przełajowe – Igrzyska Dzieci

Opublikowano 25 kwietnia 2019


P1400897


Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu Nowosądeckiego
Powiatowe Igrzyska Dzieci
w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców

  1. Organizator – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego, Powiatowy Zespół Szkół w Muszynie.
  1. Cel imprezy – popularyzacja biegów przełajowych wśród młodzieży szkolnej, wyłonienie mistrzów powiatu nowosądeckiego w drużynowych biegach przełajowych w kategorii dziewcząt i chłopców, wyłonienie indywidualnych mistrzów powiatu wśród dziewcząt i chłopców oraz reprezentacji na zawody wojewódzkie (szkoły z pierwszych miejsc w poszczególnych biegach, kategoriach i grupach; prawo startu mają również zawodnicy, którzy zajęli 1 miejsca w zawodach powiatowych, jeżeli ich drużyna nie awansowała).
  1. Termin i miejsce rozgrywania zawodów – 25 kwietnia 2019 r. – Muszyna – Zapopradzie.
  2. Uczestnictwo – w zawodach startowały reprezentacje szkół podstawowych, oddzielnie w kategorii dziewcząt i chłopców, w dwóch grupach wiekowych. Zespół składał się z 6 uczniów/uczennic – grupa młodsza 2008 i młodsi oraz 6 uczniów/uczennic – grupa starsza 2006 i 2007. Dystans dla dziewcząt wynosił 800 m, dla chłopców – 1000 m. Suma punktów na mecie zdobytych przez wszystkich członków zespołu (6 uczniów) decydowała o miejscu w klasyfikacji drużynowej (ilość startujących uczestników w danym biegu decydowała o ilości zdobytych pkt przez pierwszego zawodnika, ostatni zdobywał 1 pkt).Prowadzona była końcowa klasyfikacja drużynowa szkół (oddzielnie grupa młodsza i starsza w kategoriach dziewcząt i chłopców) oraz klasyfikacja indywidualna dla poszczególnych biegów, kategorii i grup.
  1. W zawodach wzięło udział 246 zawodników – 11 szkół podstawowych w kategorii dziewcząt rocznik 2008 i młodsze (50 zawodniczki); 11 szkół w kategorii chłopców rocznik 2008 i młodsi (58 zawodników); 13 szkół w kategorii dziewcząt roczniki 2006 i 2007
    (70 zawodniczek) i 13 szkół w kategorii chłopców roczniki 2006 i 2007 (68 zawodników).
  2. Wyniki drużynowych biegów przełajowych

WYNIKI DRUŻYNOWE SZKÓŁ:

Dziewczęta – roczniki 2008 i młodsze

 

 MIEJSCE SZKOŁA SUMA MIEJSC
1 SP Krużlowa Wyżna 252
2 SP Jasienna 154
3 SP Lipnica Wielka 149
4 SP 1 Ptaszkowa 137
5 SP Mogilno 112
6 ZSP Łącko 110
7 SP 1 Piwniczna 103
8 SP Kąclowa 84
9 SP Przydonica 68
10 SP Lipie 57
11 SP K0niuszowa 49
  SP Łososina Dolna DNS
  SP Wielogłowy DNS
  SP Rąbkowa DNS

 

Wyniki szczegółowe:

  1. KRUŻLOWA (252 pkt.)

  – Klimontowska Natalia ( 46 pkt. = poz. 5)

  – Ząber Zuzanna ( 45 pkt. = poz. 6)

  – Durlak Aleksandra ( 43 pkt. = poz. 8)

  – Kaszany Oliwia ( 42 pkt. = poz. 9)

  – Polańska Julia ( 41 pkt. = poz. 10)

  – Szczerba Sandra ( 35 pkt. = poz. 16)

 

  1. JASIENNA (154 pkt.)

  – Błachuta Justyna ( 39 pkt. = poz. 12)

  – Jagielska Kinga ( 38 pkt. = poz. 13)

  – Michalik Martyna ( 27 pkt. = poz. 24)

  – Zając Zuzanna ( 25 pkt. = poz. 26)

  – Mordarska Wiktoria ( 16 pkt. = poz. 35)

  – Kwaśniowska Martyna ( 9 pkt. = poz. 42)

 

  1. LIPNICA WIELKA (149 pkt.)

  – Kantor Maria ( 47 pkt. = poz. 4)

  – Bielewicz Gabriela ( 36 pkt. = poz. 15)

  – Głąb Joanna ( 30 pkt. = poz. 21)

  – Michalik Natalia ( 15 pkt. = poz. 36)

  – Biskup Patrycja ( 11 pkt. = poz. 40)

  – Chmielowska Aleksandra ( 10 pkt. = poz. 41)

 

  1. PTASZKOWA 1 (137 pkt.)

  – Kiełbasa Karolina ( 50 pkt. = poz. 1)

  – Siedlarz Julita ( 40 pkt. = poz. 11)

  – Poręba Marta ( 18 pkt. = poz. 33)

  – Bochenek Aleksandra ( 17 pkt. = poz. 34)

  – Kwiatkowska Wiktoria ( 12 pkt. = poz. 39)

 

  1. MOGILNO (112 pkt.)

  – Kurcap Katarzyna ( 32 pkt. = poz. 19)

  – Kita Karolina ( 28 pkt. = poz. 23)

  – Kociołek Oliwia ( 21 pkt. = poz. 30)

  – Kawalec Gabriela ( 14 pkt. = poz. 37)

  – Szlag Ewelina ( 13 pkt. = poz. 38)

  – Filip Oliwia ( 4 pkt. = poz. 47)

 

  1. ŁĄCKO (110 pkt.)

  – Matuła Maria ( 37 pkt. = poz. 14)

  – Najduch Anna ( 31 pkt. = poz. 20)

  – Celusta Gabriela ( 24 pkt. = poz. 27)

  – Cedzidło Amelia ( 7 pkt. = poz. 44)

  – Sikora Liliana ( 6 pkt. = poz. 45)

  – Łagos Aneta ( 5 pkt. = poz. 46)

 

  1. PIWNICZNA 1 (103 pkt.)

  – Gondek Zuzanna ( 44 pkt. = poz. 7)

  – Sega Monika ( 29 pkt. = poz. 22)

  – Nosal Alicja ( 22 pkt. = poz. 29)

  – Bołoz Katarzyna ( 8 pkt. = poz. 43)

 

  1. KĄCLOWA (84 pkt.)

  – Kozubek Vanessa ( 33 pkt. = poz. 18)

  – Matuła Nikola ( 26 pkt. = poz. 25)

  – Rumian Agnieszka ( 19 pkt. = poz. 32)

  – Głóczyk Paulina ( 3 pkt. = poz. 48)

  – Podwika Julia ( 2 pkt. = poz. 49)

  – Święs Julia ( 1 pkt. = poz. 50)

 

  1. PRZYDONICA (68 pkt.)

  – Basta Maria ( 48 pkt. = poz. 3)

  – Jasińska Karolina ( 20 pkt. = poz. 31)

 

  1. LIPIE (57 pkt.)

  – Pancerz Monika ( 34 pkt. = poz. 17)

  – MASTALERZ Karolina ( 23 pkt. = poz. 28)

 

  1. KONIUSZOWA (49 pkt.)

  – Kożuch Justyna ( 49 pkt. = poz. 2)

 

CHŁOPCY – roczniki 2008 i młodsi

 MIEJSCE SZKOŁA SUMA MIEJSC
1 SP 1 Piwniczna 226
2 ZSP Łącko 212
3 SP Krużlowa Wyżna 212
4 SP Korzenna 189
5 SP 1 Ptaszkowa 173
6 SP Lipnica Wielka 173
7 SP Chełmiec 164
8 SP Biała Niżna 141
9 SP Mogilno 120
10 SP Rojówka 58
11 SP Przydonica 43
  SP Łososina Dolna DNS
  SP Jazowsko DNS
  SP Tęgoborze DNS
  SP Rąbkowa DNS

 

Wyniki szczegółowe:

  1. PIWNICZNA 1 (226 pkt.)

  – Potok Olaf ( 58 pkt. = poz. 1)

  – Wróbel Jakub ( 49 pkt. = poz. 10)

  – Długosz Jakub ( 48 pkt. = poz. 11)

  – Kuźlak Karol ( 29 pkt. = poz. 30)

  – Szot Dominik ( 25 pkt. = poz. 34)

  – Dominik Filip ( 17 pkt. = poz. 42)

 

  1. ŁĄCKO (212 pkt.)

  – MYJAK SEBASTIAN ( 57 pkt. = poz. 2)

  – Jasiurkowski Paweł ( 47 pkt. = poz. 12)

  – Pachut Szymon ( 46 pkt. = poz. 13)

  – JAREK JAKUB ( 43 pkt. = poz. 16)

  – DYBIEC KAROL ( 12 pkt. = poz. 47)

  – RUSNARCZYK KRZYSZTOF ( 7 pkt. = poz. 52)

 

  1. KRUŻLOWA (212 pkt.)

  – Szczepanek Eryk ( 53 pkt. = poz. 6)

  – Olech Kacper ( 52 pkt. = poz. 7)

  – Bocheński Paweł ( 39 pkt. = poz. 20)

  – Wolak Mikołaj ( 32 pkt. = poz. 27)

  – Filipowicz Mikołaj ( 26 pkt. = poz. 33)

  – Gaborek Mikołaj ( 10 pkt. = poz. 49)

 

  1. KORZENNA (189 pkt.)

  – Brończyk Adrian ( 56 pkt. = poz. 3)

  – Głąb Tomasz ( 51 pkt. = poz. 8)

  – Zieleń Szymon ( 35 pkt. = poz. 24)

  – Klimek Przemysław ( 34 pkt. = poz. 25)

  – Zięcina Gabriel ( 9 pkt. = poz. 50)

  – Grygiel Adam ( 4 pkt. = poz. 55)

 

  1. PTASZKOWA 1 (173 pkt.)

  – Marchacz Karol ( 50 pkt. = poz. 9)

  – Wajda Filip ( 30 pkt. = poz. 29)

  – Gucwa Szymon ( 27 pkt. = poz. 32)

  – Michalik Karol ( 24 pkt. = poz. 35)

  – Konior Krzysztof ( 23 pkt. = poz. 36)

  – Gruca Kacper ( 19 pkt. = poz. 40)

 

  1. LIPNICA WIELKA (173 pkt.)

  – Piekarz Nikodem ( 44 pkt. = poz. 15)

  – Szczepaniec Michał ( 42 pkt. = poz. 17)

  – Martuszewski Karol ( 41 pkt. = poz. 18)

  – Oleksy Patryk ( 22 pkt. = poz. 37)

  – Szwanga Wojciech ( 18 pkt. = poz. 41)

  – Król Patryk ( 6 pkt. = poz. 53)

 

  1. CHEŁMIEC (164 pkt.)

  – Chronowski Maksymilian ( 54 pkt. = poz. 5)

  – Wójs Patryk ( 45 pkt. = poz. 14)

  – Kowalczyk Filip ( 38 pkt. = poz. 21)

  – Kapułka Daniel ( 14 pkt. = poz. 45)

  – Kumor Arkadiusz ( 11 pkt. = poz. 48)

  – Dyrek Bartosz ( 2 pkt. = poz. 57)

 

  1. BIAŁA NIŻNA (141 pkt.)

  – Biel Kacper ( 55 pkt. = poz. 4)

  – Sapalski Oliwier ( 36 pkt. = poz. 23)

  – Dziedziak Kacper ( 31 pkt. = poz. 28)

  – Skraba Grzegorz ( 13 pkt. = poz. 46)

  – Mól Krystian ( 5 pkt. = poz. 54)

  – Czochór Krystian ( 1 pkt. = poz. 58)

 

  1. MOGILNO (120 pkt.)

  – Jeliński Adam ( 33 pkt. = poz. 26)

  – Kita Michał ( 28 pkt. = poz. 31)

  – Baran Łukasz ( 20 pkt. = poz. 39)

  – Przybyło Przemysław ( 16 pkt. = poz. 43)

  – Polański Kacper ( 15 pkt. = poz. 44)

  – Smaga Krzysztof ( 8 pkt. = poz. 51)

 

  1. ROJÓWKA (58 pkt.)

  – Krawczyk Kasper ( 37 pkt. = poz. 22)

  – Hajduk Mateusz ( 21 pkt. = poz. 38)

 

  1. PRZYDONICA (43 pkt.)

  – Zięba Kacper ( 40 pkt. = poz. 19)

  – Mlyczyński Wojciech ( 3 pkt. = poz. 56)

 

 

Dziewczęta – roczniki 2006 i 2007 

 MIEJSCE SZKOŁA SUMA MIEJSC
1 ZSP Złockie 332
2 SP Jazowsko 330
3 SP Chełmiec 305
4 SP Jasienna 247
5 SP Rojówka 203
6 ZSP Łącko 198
7 SP Binczarowa 165
8 SP Lipnica Wielka 152
9 SP 1 Piwniczna 146
10 SP Stróże 139
11 SP Koniuszowa 116
 12 SP Przydonica 110
 13 SP Lipie 42
  SP Łososina Dolna DNS
  SP Tęgoborze DNS

 

Wyniki szczegółowe:

  1. ZŁOCKIE (332 pkt.)

  – Wolanin Wiktoria ( 69 pkt. = poz. 2)

  – Urbańska Karolina ( 66 pkt. = poz. 5)

  – Faron Paula ( 64 pkt. = poz. 7)

  – Jędrzejek Joanna ( 49 pkt. = poz. 22)

  – Panczykowska Katarzyna ( 46 pkt. = poz. 25)

  – Surma Zuzanna ( 38 pkt. = poz. 33)

 

  1. JAZOWSKO (330 pkt.)

  – Plata Wiktoria ( 67 pkt. = poz. 4)

  – Bieryt Gabriela ( 57 pkt. = poz. 14)

  – Majerska Katarzyna ( 56 pkt. = poz. 15)

  – Duda Natalia ( 55 pkt. = poz. 16)

  – Szczepaniak Angelika ( 50 pkt. = poz. 21)

  – Masiarz Łucja ( 45 pkt. = poz. 26)

 

  1. CHEŁMIEC (305 pkt.)

  – Basta Julia ( 70 pkt. = poz. 1)

  – Kumor Kamila ( 63 pkt. = poz. 8)

  – Czubaj Gabriella ( 62 pkt. = poz. 9)

  – Klimczak Anna ( 47 pkt. = poz. 24)

  – Orzeł Kinga ( 41 pkt. = poz. 30)

  – Śliwa Wiktoria ( 22 pkt. = poz. 49)

 

  1. JASIENNA (247 pkt.)

  – Pancerz Patrycja ( 68 pkt. = poz. 3)

  – Jagielska Katarzyna ( 61 pkt. = poz. 10)

  – Turska Julia ( 48 pkt. = poz. 23)

  – Bulanda Julia ( 30 pkt. = poz. 41)

  – Zając Martyna ( 21 pkt. = poz. 50)

  – Michalik Oliwia ( 19 pkt. = poz. 52)

 

  1. ROJÓWKA (203 pkt.)

  – Słowińska Ewelina ( 60 pkt. = poz. 11)

  – Słowińska Alicja ( 54 pkt. = poz. 17)

  – Oleksy Jadwiga ( 40 pkt. = poz. 31)

  – Sromek Victoria ( 29 pkt. = poz. 42)

  – Gwiżdż Natalia ( 11 pkt. = poz. 60)

  – Kmiecik Klaudia ( 9 pkt. = poz. 62)

 

  1. ŁĄCKO (198 pkt.)

  – Faron Julia ( 59 pkt. = poz. 12)

  – Grela Elżbieta ( 36 pkt. = poz. 35)

  – Gromala Karolina ( 35 pkt. = poz. 36)

  – Zasadnia Zofia ( 28 pkt. = poz. 43)

  – Szczepaniak Sylwia ( 23 pkt. = poz. 48)

  – Czajka Gabriela ( 17 pkt. = poz. 54)

 

  1. BINCZAROWA (165 pkt.)

  – Radzik Martyna ( 51 pkt. = poz. 20)

  – Gruca Mara ( 42 pkt. = poz. 29)

  – Łukasik Zofia ( 34 pkt. = poz. 37)

  – Radziak Karolina ( 24 pkt. = poz. 47)

  – Skraba Kamila ( 12 pkt. = poz. 59)

  – Ogorzałek Zofia ( 2 pkt. = poz. 69)

 

  1. LIPNICA WIELKA (152 pkt.)

  – Brończyk Anna ( 44 pkt. = poz. 27)

  – Bulanda Kinga ( 33 pkt. = poz. 38)

  – Koralik Marta ( 26 pkt. = poz. 45)

  – Miernik Magdalena ( 25 pkt. = poz. 46)

  – Król Patrycja ( 16 pkt. = poz. 55)

  – Bulanda Alicja ( 8 pkt. = poz. 63)

 

  1. PIWNICZNA 1 (146 pkt.)

  – Maślanka Martyna ( 43 pkt. = poz. 28)

  – Bołoz Malwina ( 37 pkt. = poz. 34)

  – Maćkowska Emilia ( 32 pkt. = poz. 39)

  – Sadowska Julia ( 20 pkt. = poz. 51)

  – Długosz Julia ( 14 pkt. = poz. 57)

 

  1. STRÓŻE (139 pkt.)

  – Lichoń Julia ( 53 pkt. = poz. 18)

  – Gruca Natalia ( 39 pkt. = poz. 32)

  – Przetacznik Ewa ( 18 pkt. = poz. 53)

  – Żarnowska Weronika ( 15 pkt. = poz. 56)

  – Krok Oliwia ( 13 pkt. = poz. 58)

  – Kudryk Nikola ( 1 pkt. = poz. 70)

 

  1. KONIUSZOWA (116 pkt.)

  – Stobierska-Luraniec Hanna ( 65 pkt. = poz. 6)

  – Siedlarz Izabela ( 27 pkt. = poz. 44)

  – Mirek Kinga ( 10 pkt. = poz. 61)

  – Basta Anna ( 7 pkt. = poz. 64)

  – Kożuch Ewelina ( 4 pkt. = poz. 67)

  – Kopieńska Amelia ( 3 pkt. = poz. 68)

 

  1. PRZYDONICA (110 pkt.)

  – Cisowska Nikola ( 58 pkt. = poz. 13)

  – Zięba Mariola ( 52 pkt. = poz. 19)

 

  1. LIPIE (42 pkt.)

  – WÓJS Paulina ( 31 pkt. = poz. 40)

  – SZCZECINA Natalia ( 6 pkt. = poz. 65)

  – BIAŁEK Martyna ( 5 pkt. = poz. 66)

 

 

CHŁOPCY – roczniki 2006 i 2007

 MIEJSCE SZKOŁA SUMA MIEJSC
1 ZSP Muszyna 278
2 SP Chełmiec 265
3 SP Jazowsko 251
4 ZSP Łącko 240
5 SP Jasienna 229
6 SP Stróże 194
7 SP 1 Piwniczna 180
8 SP Binczarowa 150
9 SP Przydonica 146
10 SP Rojówka 144
11 SP Korzenna 111
12 SP Mogilno 110
13 SP Lipie 48
  SP Łososina Dolna DNS
  SP Tęgoborze DNS
  SP Wielogłowy DNS
  SP Rąbkowa DNS

 

Wyniki szczegółowe:

  1. MUSZYNA (278 pkt.)

  – Tokarczyk Jakub ( 68 pkt. = poz. 1)

  – Hojniak Aleksander ( 60 pkt. = poz. 9)

  – Prusak Cyprian ( 55 pkt. = poz. 14)

  – Czajka Jakub ( 38 pkt. = poz. 31)

  – Roszuk Kacper ( 36 pkt. = poz. 33)

  – Nieć Rafał ( 21 pkt. = poz. 48)

 

  1. CHEŁMIEC (265 pkt.)

  – Stojda Kacper ( 66 pkt. = poz. 3)

  – Chronowski Jakub ( 58 pkt. = poz. 11)

  – Kowalczyk Nikodem ( 54 pkt. = poz. 15)

  – Pawlikowski Arkadiusz ( 41 pkt. = poz. 28)

  – Stopa Mikołaj ( 30 pkt. = poz. 39)

  – Janur Mateusz ( 16 pkt. = poz. 53)

 

  1. JAZOWSKO (251 pkt.)

  – Kołodziej Filip ( 65 pkt. = poz. 4)

  – Majerski Jakub ( 57 pkt. = poz. 12)

  – Walkowski Dawid ( 56 pkt. = poz. 13)

  – Owsianka Błażej ( 29 pkt. = poz. 40)

  – Kubatek Kamil ( 27 pkt. = poz. 42)

  – Owsianka Fabian ( 17 pkt. = poz. 52)

 

  1. ŁĄCKO (240 pkt.)

  – SYKTUS JAN ( 61 pkt. = poz. 8)

  – MRÓWKA PIOTR ( 49 pkt. = poz. 20)

  – SIKORA KAMIL ( 45 pkt. = poz. 24)

  – Duda Radosław ( 34 pkt. = poz. 35)

  – Myjak Łukasz ( 26 pkt. = poz. 43)

  – Wandas Maciej ( 25 pkt. = poz. 44)

 

  1. JASIENNA (229 pkt.)

  – Kwaśniowski Karol ( 59 pkt. = poz. 10)

  – Bigos Łukasz ( 50 pkt. = poz. 19)

  – Myszka Jakub ( 35 pkt. = poz. 34)

  – Zarzycki Piotr ( 33 pkt. = poz. 36)

  – Błachuta Michał ( 32 pkt. = poz. 37)

  – Turek Jaroslaw ( 20 pkt. = poz. 49)

 

  1. STRÓŻE (194 pkt.)

  – Matusik Dawid ( 62 pkt. = poz. 7)

  – Wolak Maksymilian ( 51 pkt. = poz. 18)

  – Zięba Patryk ( 47 pkt. = poz. 22)

  – Litawa Hubert ( 13 pkt. = poz. 56)

  – Przetacznik Kacper ( 11 pkt. = poz. 58)

  – Iwański Mateusz ( 10 pkt. = poz. 59)

 

  1. PIWNICZNA 1 (180 pkt.)

  – Wójtowicz Patryk ( 64 pkt. = poz. 5)

  – Lisowski Marcin ( 63 pkt. = poz. 6)

  – Łomnicki Szymon ( 31 pkt. = poz. 38)

  – Haza Bartłomiej ( 15 pkt. = poz. 54)

  – Nosal Tomasz ( 7 pkt. = poz. 62)

 

  1. BINCZAROWA (150 pkt.)

  – Radziak Robert ( 46 pkt. = poz. 23)

  – Zieliński Klaudiusz ( 44 pkt. = poz. 25)

  – Siedlarz Dawid ( 37 pkt. = poz. 32)

  – Sarata Kacper ( 12 pkt. = poz. 57)

  – Nowak Szymon ( 6 pkt. = poz. 63)

  – Kmak Dawid ( 5 pkt. = poz. 64)

 

  1. PRZYDONICA (146 pkt.)

  – Rosiek Piotr ( 67 pkt. = poz. 2)

  – Zięba Tomasz ( 40 pkt. = poz. 29)

  – Krzyżak Konrad ( 39 pkt. = poz. 30)

 

  1. ROJÓWKA (144 pkt.)

  – Wańczyk Karol ( 53 pkt. = poz. 16)

  – Kmiecik Sebastian ( 43 pkt. = poz. 26)

  – Gwóźdź Kamil ( 28 pkt. = poz. 41)

  – Pietrzak Piotr ( 18 pkt. = poz. 51)

  – Kosecki Mateusz ( 2 pkt. = poz. 67)

 

  1. KORZENNA (111 pkt.)

  – Kuzera Bartłomiej ( 52 pkt. = poz. 17)

  – Rosiek Grzegorz ( 42 pkt. = poz. 27)

  – Zwolennik Bartłomiej ( 9 pkt. = poz. 60)

  – Filipowicz Oskar ( 4 pkt. = poz. 65)

  – Kusiak Konrad ( 3 pkt. = poz. 66)

  – Turek Michał ( 1 pkt. = poz. 68)

 

  1. MOGILNO (110 pkt.)

  – Zwolenik Kacper ( 24 pkt. = poz. 45)

  – Janek Mateusz ( 23 pkt. = poz. 46)

  – Filip Marcin ( 22 pkt. = poz. 47)

  – Fyda Wojciech ( 19 pkt. = poz. 50)

  – Kwaśniewski Krzysztof ( 14 pkt. = poz. 55)

  – Oleksy Rafał ( 8 pkt. = poz. 61)

 

  1. LIPIE (48 pkt.)

  – WÓJS Krzysztof ( 48 pkt. = poz. 21)

 

 

WYNIKI INDYWIDUALNE UCZNIÓW:

 

Dziewczynki:

Rocznik 2008 i młodsze:

  1. Kiełbasa Karolina (50 pkt.) – PTASZKOWA 1 [#117]
  2. Kożuch Justyna (49 pkt.) – KONIUSZOWA [#73]
  3. Basta Maria (48 pkt.) – PRZYDONICA [#31]
  4. Kantor Maria (47 pkt.) – LIPNICA WIELKA [#136]
  5. Klimontowska Natalia (46 pkt.) – KRUŻLOWA [#67]
  6. Ząber Zuzanna (45 pkt.) – KRUŻLOWA [#69]
  7. Gondek Zuzanna (44 pkt.) – PIWNICZNA 1 [#7]
  8. Durlak Aleksandra (43 pkt.) – KRUŻLOWA [#68]
  9. Kaszany Oliwia (42 pkt.) – KRUŻLOWA [#71]
  10. Polańska Julia (41 pkt.) – KRUŻLOWA [#70]
  11. Siedlarz Julita (40 pkt.) – PTASZKOWA 1 [#116]
  12. Błachuta Justyna (39 pkt.) – JASIENNA [#23]
  13. Jagielska Kinga (38 pkt.) – JASIENNA [#19]
  14. Matuła Maria (37 pkt.) – ŁĄCKO [#1]
  15. Bielewicz Gabriela (36 pkt.) – LIPNICA WIELKA [#133]
  16. Szczerba Sandra (35 pkt.) – KRUŻLOWA [#72]
  17. Pancerz Monika (34 pkt.) – LIPIE [#94]
  18. Kozubek Vanessa (33 pkt.) – KĄCLOWA [#125]
  19. Kurcap Katarzyna (32 pkt.) – MOGILNO [#61]
  20. Najduch Anna (31 pkt.) – ŁĄCKO [#3]
  21. Głąb Joanna (30 pkt.) – LIPNICA WIELKA [#135]
  22. Sega Monika (29 pkt.) – PIWNICZNA 1 [#11]
  23. Kita Karolina (28 pkt.) – MOGILNO [#62]
  24. Michalik Martyna (27 pkt.) – JASIENNA [#22]
  25. Matuła Nikola (26 pkt.) – KĄCLOWA [#123]
  26. Zając Zuzanna (25 pkt.) – JASIENNA [#24]
  27. Celusta Gabriela (24 pkt.) – ŁĄCKO [#5]
  28. MASTALERZ Karolina (23 pkt.) – LIPIE [#91]
  29. Nosal Alicja (22 pkt.) – PIWNICZNA 1 [#8]
  30. Kociołek Oliwia (21 pkt.) – MOGILNO [#63]
  31. Jasińska Karolina (20 pkt.) – PRZYDONICA [#32]
  32. Rumian Agnieszka (19 pkt.) – KĄCLOWA [#121]
  33. Poręba Marta (18 pkt.) – PTASZKOWA 1 [#115]
  34. Bochenek Aleksandra (17 pkt.) – PTASZKOWA 1 [#118]
  35. Mordarska Wiktoria (16 pkt.) – JASIENNA [#21]
  36. Michalik Natalia (15 pkt.) – LIPNICA WIELKA [#137]
  37. Kawalec Gabriela (14 pkt.) – MOGILNO [#64]
  38. Szlag Ewelina (13 pkt.) – MOGILNO [#65]
  39. Kwiatkowska Wiktoria (12 pkt.) – PTASZKOWA 1 [#120]
  40. Biskup Patrycja (11 pkt.) – LIPNICA WIELKA [#134]
  41. Chmielowska Aleksandra (10 pkt.) – LIPNICA WIELKA [#138]
  42. Kwaśniowska Martyna (9 pkt.) – JASIENNA [#20]
  43. Bołoz Katarzyna (8 pkt.) – PIWNICZNA 1 [#10]
  44. Cedzidło Amelia (7 pkt.) – ŁĄCKO [#2]
  45. Sikora Liliana (6 pkt.) – ŁĄCKO [#4]
  46. Łagos Aneta (5 pkt.) – ŁĄCKO [#6]
  47. Filip Oliwia (4 pkt.) – MOGILNO [#66]
  48. Głóczyk Paulina (3 pkt.) – KĄCLOWA [#126]
  49. Podwika Julia (2 pkt.) – KĄCLOWA [#122]
  50. Święs Julia (1 pkt.) – KĄCLOWA [#124]

Rocznik 2006 i 2007:

  1. Basta Julia (70 pkt.) – CHEŁMIEC [#55]
  2. Wolanin Wiktoria (69 pkt.) – ZŁOCKIE [#128]
  3. Pancerz Patrycja (68 pkt.) – JASIENNA [#19]
  4. Plata Wiktoria (67 pkt.) – JAZOWSKO [#38]
  5. Urbańska Karolina (66 pkt.) – ZŁOCKIE [#129]
  6. Stobierska-Luraniec Hanna (65 pkt.) – KONIUSZOWA [#74]
  7. Faron Paula (64 pkt.) – ZŁOCKIE [#131]
  8. Kumor Kamila (63 pkt.) – CHEŁMIEC [#60]
  9. Czubaj Gabriella (62 pkt.) – CHEŁMIEC [#57]
  10. Jagielska Katarzyna (61 pkt.) – JASIENNA [#20]
  11. Słowińska Ewelina (60 pkt.) – ROJÓWKA [#26]
  12. Faron Julia (59 pkt.) – ŁĄCKO [#1]
  13. Cisowska Nikola (58 pkt.) – PRZYDONICA [#33]
  14. Bieryt Gabriela (57 pkt.) – JAZOWSKO [#39]
  15. Majerska Katarzyna (56 pkt.) – JAZOWSKO [#40]
  16. Duda Natalia (55 pkt.) – JAZOWSKO [#37]
  17. Słowińska Alicja (54 pkt.) – ROJÓWKA [#25]
  18. Lichoń Julia (53 pkt.) – STRÓŻE [#49]
  19. Zięba Mariola (52 pkt.) – PRZYDONICA [#35]
  20. Radzik Martyna (51 pkt.) – BINCZAROWA [#139]
  21. Szczepaniak Angelika (50 pkt.) – JAZOWSKO [#41]
  22. Jędrzejek Joanna (49 pkt.) – ZŁOCKIE [#127]
  23. Turska Julia (48 pkt.) – JASIENNA [#22]
  24. Klimczak Anna (47 pkt.) – CHEŁMIEC [#56]
  25. Panczykowska Katarzxyna (46 pkt.) – ZŁOCKIE [#130]
  26. Masiarz Łucja (45 pkt.) – JAZOWSKO [#42]
  27. Brończyk Anna (44 pkt.) – LIPNICA WIELKA [#133]
  28. Maślanka Martyna (43 pkt.) – PIWNICZNA 1 [#10]
  29. Gruca Mara (42 pkt.) – BINCZAROWA [#140]
  30. Orzeł Kinga (41 pkt.) – CHEŁMIEC [#58]
  31. Oleksy Jadwiga (40 pkt.) – ROJÓWKA [#28]
  32. Gruca Natalia (39 pkt.) – STRÓŻE [#51]
  33. Surma Zuzanna (38 pkt.) – ZŁOCKIE [#132]
  34. Bołoz Malwina (37 pkt.) – PIWNICZNA 1 [#11]
  35. Grela Elżbieta (36 pkt.) – ŁĄCKO [#3]
  36. Gromala Karolina (35 pkt.) – ŁĄCKO [#2]
  37. Łukasik Zofia (34 pkt.) – BINCZAROWA [#143]
  38. Bulanda Kinga (33 pkt.) – LIPNICA WIELKA [#135]
  39. Maćkowska Emilia (32 pkt.) – PIWNICZNA 1 [#7]
  40. WÓJS Paulina (31 pkt.) – LIPIE [#91]
  41. Bulanda Julia (30 pkt.) – JASIENNA [#24]
  42. Sromek Victoria (29 pkt.) – ROJÓWKA [#27]
  43. Zasadnia Zofia (28 pkt.) – ŁĄCKO [#4]
  44. Siedlarz Izabela (27 pkt.) – KONIUSZOWA [#78]
  45. Koralik Marta (26 pkt.) – LIPNICA WIELKA [#136]
  46. Miernik Magdalena (25 pkt.) – LIPNICA WIELKA [#137]
  47. Radziak Karolina (24 pkt.) – BINCZAROWA [#144]
  48. Szczepaniak Sylwia (23 pkt.) – ŁĄCKO [#5]
  49. Śliwa Wiktoria (22 pkt.) – CHEŁMIEC [#59]
  50. Zając Martyna (21 pkt.) – JASIENNA [#23]
  51. Sadowska Julia (20 pkt.) – PIWNICZNA 1 [#9]
  52. Michalik Oliwia (19 pkt.) – JASIENNA [#21]
  53. Przetacznik Ewa (18 pkt.) – STRÓŻE [#52]
  54. Czajka Gabriela (17 pkt.) – ŁĄCKO [#6]
  55. Król Patrycja (16 pkt.) – LIPNICA WIELKA [#138]
  56. Żarnowska Weronika (15 pkt.) – STRÓŻE [#54]
  57. Długosz Julia (14 pkt.) – PIWNICZNA 1 [#12]
  58. Krok Oliwia (13 pkt.) – STRÓŻE [#53]
  59. Skraba Kamila (12 pkt.) – BINCZAROWA [#141]
  60. Gwiżdż Natalia (11 pkt.) – ROJÓWKA [#29]
  61. Mirek Kinga (10 pkt.) – KONIUSZOWA [#77]
  62. Kmiecik Klaudia (9 pkt.) – ROJÓWKA [#30]
  63. Bulanda Alicja (8 pkt.) – LIPNICA WIELKA [#134]
  64. Basta Anna (7 pkt.) – KONIUSZOWA [#75]
  65. SZCZECINA Natalia (6 pkt.) – LIPIE [#93]
  66. BIAŁEK Martyna (5 pkt.) – LIPIE [#92]
  67. Kożuch Ewelina (4 pkt.) – KONIUSZOWA [#76]
  68. Kopieńska Amelia (3 pkt.) – KONIUSZOWA [#73]
  69. Ogorzałek Zofia (2 pkt.) – BINCZAROWA [#142]
  70. Kudryk Nikola (1 pkt.) – STRÓŻE [#50]

 

Chłopcy:

Rocznik 2008 i młodsi:

  1. Potok Olaf (58 pkt.) – PIWNICZNA 1 [#7]
  2. MYJAK SEBASTIAN (57 pkt.) – ŁĄCKO [#1]
  3. Brończyk Adrian (56 pkt.) – KORZENNA [#98]
  4. Biel Kacper (55 pkt.) – BIAŁA NIŻNA [#104]
  5. Chronowski Maksymilian (54 pkt.) – CHEŁMIEC [#60]
  6. Szczepanek Eryk (53 pkt.) – KRUŻLOWA [#70]
  7. Olech Kacper (52 pkt.) – KRUŻLOWA [#69]
  8. Głąb Tomasz (51 pkt.) – KORZENNA [#97]
  9. Marchacz Karol (50 pkt.) – PTASZKOWA 1 [#115]
  10. Wróbel Jakub (49 pkt.) – PIWNICZNA 1 [#9]
  11. Długosz Jakub (48 pkt.) – PIWNICZNA 1 [#8]
  12. Jasiurkowski Paweł (47 pkt.) – ŁĄCKO [#6]
  13. Pachut Szymon (46 pkt.) – ŁĄCKO [#2]
  14. Wójs Patryk (45 pkt.) – CHEŁMIEC [#58]
  15. Piekarz Nikodem (44 pkt.) – LIPNICA WIELKA [#136]
  16. JAREK JAKUB (43 pkt.) – ŁĄCKO [#4]
  17. Szczepaniec Michał (42 pkt.) – LIPNICA WIELKA [#137]
  18. Martuszewski Karol (41 pkt.) – LIPNICA WIELKA [#134]
  19. Zięba Kacper (40 pkt.) – PRZYDONICA [#32]
  20. Bocheński Paweł (39 pkt.) – KRUŻLOWA [#72]
  21. Kowalczyk Filip (38 pkt.) – CHEŁMIEC [#57]
  22. Krawczyk Kasper (37 pkt.) – ROJÓWKA [#25]
  23. Sapalski Oliwier (36 pkt.) – BIAŁA NIŻNA [#107]
  24. Zieleń Szymon (35 pkt.) – KORZENNA [#99]
  25. Klimek Przemysław (34 pkt.) – KORZENNA [#102]
  26. Jeliński Adam (33 pkt.) – MOGILNO [#63]
  27. Wolak Mikołaj (32 pkt.) – KRUŻLOWA [#71]
  28. Dziedziak Kacper (31 pkt.) – BIAŁA NIŻNA [#105]
  29. Wajda Filip (30 pkt.) – PTASZKOWA 1 [#117]
  30. Kuźlak Karol (29 pkt.) – PIWNICZNA 1 [#10]
  31. Kita Michał (28 pkt.) – MOGILNO [#61]
  32. Gucwa Szymon (27 pkt.) – PTASZKOWA 1 [#116]
  33. Filipowicz Mikołaj (26 pkt.) – KRUŻLOWA [#68]
  34. Szot Dominik (25 pkt.) – PIWNICZNA 1 [#12]
  35. Michalik Karol (24 pkt.) – PTASZKOWA 1 [#119]
  36. Konior Krzysztof (23 pkt.) – PTASZKOWA 1 [#120]
  37. Oleksy Patryk (22 pkt.) – LIPNICA WIELKA [#135]
  38. Hajduk Mateusz (21 pkt.) – ROJÓWKA [#26]
  39. Baran Łukasz (20 pkt.) – MOGILNO [#64]
  40. Gruca Kacper (19 pkt.) – PTASZKOWA 1 [#118]
  41. Szwanga Wojciech (18 pkt.) – LIPNICA WIELKA [#138]
  42. Dominik Filip (17 pkt.) – PIWNICZNA 1 [#11]
  43. Przybyło Przemysław (16 pkt.) – MOGILNO [#66]
  44. Polański Kacper (15 pkt.) – MOGILNO [#62]
  45. Kapułka Daniel (14 pkt.) – CHEŁMIEC [#55]
  46. Skraba Grzegorz (13 pkt.) – BIAŁA NIŻNA [#106]
  47. DYBIEC KAROL (12 pkt.) – ŁĄCKO [#3]
  48. Kumor Arkadiusz (11 pkt.) – CHEŁMIEC [#56]
  49. Gaborek Mikołaj (10 pkt.) – KRUŻLOWA [#67]
  50. Zięcina Gabriel (9 pkt.) – KORZENNA [#100]
  51. Smaga Krzysztof (8 pkt.) – MOGILNO [#65]
  52. RUSNARCZYK KRZYSZTOF (7 pkt.) – ŁĄCKO [#5]
  53. Król Patryk (6 pkt.) – LIPNICA WIELKA [#133]
  54. Mól Krystian (5 pkt.) – BIAŁA NIŻNA [#103]
  55. Grygiel Adam (4 pkt.) – KORZENNA [#101]
  56. Mlyczyński Wojciech (3 pkt.) – PRZYDONICA [#31]
  57. Dyrek Bartosz (2 pkt.) – CHEŁMIEC [#59]
  58. Czochór Krystian (1 pkt.) – BIAŁA NIŻNA [#108]

 

Rocznik 2006 i 2007:

  1. Tokarczyk Jakub (68 pkt.) – MUSZYNA [#109]
  2. Rosiek Piotr (67 pkt.) – PRZYDONICA [#35]
  3. Stojda Kacper (66 pkt.) – CHEŁMIEC [#60]
  4. Kołodziej Filip (65 pkt.) – JAZOWSKO [#38]
  5. Wójtowicz Patryk (64 pkt.) – PIWNICZNA 1 [#7]
  6. Lisowski Marcin (63 pkt.) – PIWNICZNA 1 [#10]
  7. Matusik Dawid (62 pkt.) – STRÓŻE [#51]
  8. SYKTUS JAN (61 pkt.) – ŁĄCKO [#2]
  9. Hojniak Aleksander (60 pkt.) – MUSZYNA [#112]
  10. Kwaśniowski Karol (59 pkt.) – JASIENNA [#21]
  11. Chronowski Jakub (58 pkt.) – CHEŁMIEC [#59]
  12. Majerski Jakub (57 pkt.) – JAZOWSKO [#39]
  13. Walkowski Dawid (56 pkt.) – JAZOWSKO [#40]
  14. Prusak Cyprian (55 pkt.) – MUSZYNA [#110]
  15. Kowalczyk Nikodem (54 pkt.) – CHEŁMIEC [#55]
  16. Wańczyk Karol (53 pkt.) – ROJÓWKA [#28]
  17. Kuzera Bartłomiej (52 pkt.) – KORZENNA [#100]
  18. Wolak Maksymilian (51 pkt.) – STRÓŻE [#53]
  19. Bigos Łukasz (50 pkt.) – JASIENNA [#20]
  20. MRÓWKA PIOTR (49 pkt.) – ŁĄCKO [#3]
  21. WÓJS Krzysztof (48 pkt.) – LIPIE [#91]
  22. Zięba Patryk (47 pkt.) – STRÓŻE [#49]
  23. Radziak Robert (46 pkt.) – BINCZAROWA [#144]
  24. SIKORA KAMIL (45 pkt.) – ŁĄCKO [#5]
  25. Zieliński Klaudiusz (44 pkt.) – BINCZAROWA [#143]
  26. Kmiecik Sebastian (43 pkt.) – ROJÓWKA [#26]
  27. Rosiek Grzegorz (42 pkt.) – KORZENNA [#98]
  28. Pawlikowski Arkadiusz (41 pkt.) – CHEŁMIEC [#58]
  29. Zięba Tomasz (40 pkt.) – PRZYDONICA [#36]
  30. Krzyżak Konrad (39 pkt.) – PRZYDONICA [#34]
  31. Czajka Jakub (38 pkt.) – MUSZYNA [#114]
  32. Siedlarz Dawid (37 pkt.) – BINCZAROWA [#142]
  33. Roszuk Kacper (36 pkt.) – MUSZYNA [#111]
  34. Myszka Jakub (35 pkt.) – JASIENNA [#23]
  35. Duda Radosław (34 pkt.) – ŁĄCKO [#1]
  36. Zarzycki Piotr (33 pkt.) – JASIENNA [#19]
  37. Błachuta Michał (32 pkt.) – JASIENNA [#24]
  38. Łomnicki Szymon (31 pkt.) – PIWNICZNA 1 [#8]
  39. Stopa Mikołaj (30 pkt.) – CHEŁMIEC [#57]
  40. Owsianka Błażej (29 pkt.) – JAZOWSKO [#37]
  41. Gwóźdź Kamil (28 pkt.) – ROJÓWKA [#25]
  42. Kubatek Kamil (27 pkt.) – JAZOWSKO [#41]
  43. Myjak Łukasz (26 pkt.) – ŁĄCKO [#4]
  44. Wandas Maciej (25 pkt.) – ŁĄCKO [#6]
  45. Zwolenik Kacper (24 pkt.) – MOGILNO [#64]
  46. Janek Mateusz (23 pkt.) – MOGILNO [#62]
  47. Filip Marcin (22 pkt.) – MOGILNO [#65]
  48. Nieć Rafał (21 pkt.) – MUSZYNA [#113]
  49. Turek Jaroslaw (20 pkt.) – JASIENNA [#22]
  50. Fyda Wojciech (19 pkt.) – MOGILNO [#66]
  51. Pietrzak Piotr (18 pkt.) – ROJÓWKA [#29]
  52. Owsianka Fabian (17 pkt.) – JAZOWSKO [#42]
  53. Janur Mateusz (16 pkt.) – CHEŁMIEC [#56]
  54. Haza Bartłomiej (15 pkt.) – PIWNICZNA 1 [#9]
  55. Kwaśniewski Krzysztof (14 pkt.) – MOGILNO [#63]
  56. Litawa Hubert (13 pkt.) – STRÓŻE [#50]
  57. Sarata Kacper (12 pkt.) – BINCZAROWA [#141]
  58. Przetacznik Kacper (11 pkt.) – STRÓŻE [#52]
  59. Iwański Mateusz (10 pkt.) – STRÓŻE [#54]
  60. Zwolennik Bartłomiej (9 pkt.) – KORZENNA [#97]
  61. Oleksy Rafał (8 pkt.) – MOGILNO [#61]
  62. Nosal Tomasz (7 pkt.) – PIWNICZNA 1 [#11]
  63. Nowak Szymon (6 pkt.) – BINCZAROWA [#139]
  64. Kmak Dawid (5 pkt.) – BINCZAROWA [#140]
  65. Filipowicz Oskar (4 pkt.) – KORZENNA [#102]
  66. Kusiak Konrad (3 pkt.) – KORZENNA [#101]
  67. Kosecki Mateusz (2 pkt.) – ROJÓWKA [#27]
  68. Turek Michał (1 pkt.) – KORZENNA [#99]

 

  1. Awans na zawody wojewódzkie – 15.05.2019 r. w Nowym Targu – uzyskały szkoły:
  • Szkoła Podstawowa w Krużlowej Wyżnej – dziewczynki – rocznik 2008 i młodsze
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Złockiem – dziewczynki – roczniki 2006 i 2007
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Piwnicznej-Zdroju – chłopcy – rocznik 2008 i młodsi
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Muszynie – chłopcy – roczniki 2006 i 2007

oraz indywidualnie uczniowie, którzy zajęli 1 miejsca w zawodach powiatowych, a ich drużyny nie awansowały na zawody wojewódzkie:

  • Karolina Kiełbasa – 1 miejsce (2008 i młodsze) – SP 1 Ptaszkowa
  • Julia Basta – 1 miejsce (2008 i młodsi) – SP Chełmiec
  1. Podczas zakończenia imprezy zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami, medalami i dyplomami.

 

  Druzynowe biegi przełajowe – szkoły podstawowe            

Opracował: Marek Mirek – koordynator ds. sportu MOS PN