1

Drużynowe biegi przełajowe szkół podstawowych

Opublikowano 8 maja 2018


P1280571


Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu Nowosądeckiego
Powiatowe Igrzyska Dzieci
w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców

  1. Organizator – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Muszynie.
  1. Cel imprezy – popularyzacja biegów przełajowych wśród młodzieży szkolnej, wyłonienie mistrzów powiatu nowosądeckiego w drużynowych biegach przełajowych w kategorii dziewcząt i chłopców, wyłonienie indywidualnych mistrzów powiatu wśród dziewcząt i chłopców oraz reprezentacji na zawody wojewódzkie (szkoły z pierwszych miejsc w poszczególnych biegach, kategoriach i grupach; prawo startu mają również zawodnicy, którzy zajęli 1 miejsca w zawodach powiatowych, jeżeli ich drużyna nie awansowała).
  1. Termin i miejsce rozgrywania zawodów – 8 maja 2018 r. – Muszyna – Zapopradzie.
  2. Uczestnictwo – w zawodach startowały reprezentacje szkół podstawowych, oddzielnie w kategorii dziewcząt i chłopców, w dwóch grupach wiekowych. Zespół składał się z 4 uczniów/uczennic – grupa młodsza 2007 i 2008 oraz 4 uczniów/uczennic – grupa starsza 2005 i 2006. Dystans dla dziewcząt wynosił 800 m, dla chłopców – 1000 m. Suma punktów na mecie zdobytych przez wszystkich członków zespołu (4 uczniów) decydowała o jego miejscu w klasyfikacji drużynowej (ilość startujących uczestników w danym biegu decydowała o ilości zdobytych pkt przez pierwszego zawodnika, ostatni zdobywał 1 pkt).Prowadzona była końcowa klasyfikacja drużynowa szkół (oddzielnie grupa młodsza i starsza w kategoriach dziewcząt i chłopców) oraz klasyfikacja indywidualna dla poszczególnych biegów, kategorii i grup.
  1. W zawodach wzięło udział 223 zawodników – 13 szkół podstawowych w kategorii dziewcząt rocznik 2007/2008 (52 zawodniczki); 16 szkół w kategorii chłopców rocznik 2007/2008 (61 zawodników); 13 szkół w kategorii dziewcząt rocznik 2005/2006 (52 zawodniczki) i 15 szkół w kategorii chłopców rocznik 2005/2006 (58 zawodników).
  2. Wyniki drużynowych biegów przełajowych

WYNIKI DRUŻYNOWE SZKÓŁ:

Dziewczęta – roczniki 2007 i 2008

 MIEJSCE SZKOŁA SUMA MIEJSC
1 ZSP Złockie 148
2 SP Lipnica Wielka 143
3 SP 1 Ptaszkowa 136
4 SP Chełmiec 122
5 SP Jazowsko 119
6 ZSP Muszyna 112
7 SP Łososina Dolna 110
8 SP Koniuszowa 104
9 SP Świniarsko 92
10 SP Lipie 79
11 SP Podegrodzie 73
 12 SP Łącko 70
  SP Rytro 70

 

Wyniki szczegółowe:

1) ZSP Złockie (148 pkt.)

  – Wolanin Wiktoria (pkt.: 52)

  – Urbańska Karolina (pkt.: 37)

  – Jędrzejek Joanna (pkt.: 21)

  – Faron Paula (pkt.: 38)

2) SP Lipnica Wielka (143 pkt.)

  – Kantor Maria (pkt.: 51)

  – Koralik Marta (pkt.: 36)

  – Brończyk Anna (pkt.: 26)

  – Głąb Joanna (pkt.: 30)

3) SP 1 Ptaszkowa  (136 pkt.)

  – Filipowicz Kinga (pkt.: 34)

  – Siedlarz Edyta (pkt.: 42)

  – Kiełbasa Karolina (pkt.: 50)

  – Kramarczuk Kamila (pkt.: 10)

4) SP Chełmiec (122 pkt.)

– Szałajko Julia (pkt.: 43)

– Potoczak Wiktoria (pkt.: 11)

– Leśniak Maria (pkt.: 41)

– Orzeł Kinga (pkt.: 27)

5) SP Jazowsko (119 pkt.)

– Masiarz Łucja (pkt.: 47)

– Kozik Kamila (pkt.: 29)

– Biroś Nikola (pkt.: 25)

– Ligas Aleksandra (pkt.: 18)

6) ZSP Muszyna (112 pkt.)

– Cisek Zuzanna (pkt.: 13)

– Skwarczowska Natalia (pkt.: 35)

– Popek Gabriela (pkt.: 16)

– Skwarczowska Angelika (pkt.: 48)

7) SP Łososina Dolna (110 pkt.)

– Biernacka Kamila (pkt.: 7)

– Faron Magdalena (pkt.: 45)

– Piwowar Julia (pkt.: 12)

– Wikar Milena (pkt.: 46)

8) SP Koniuszowa (104 pkt.)

– Basta Anna (pkt.: 5)

– Stobierska-Luraniec Hanna (pkt.: 49)

– Kożuch Justyna (pkt.: 44)

– Mirek Kinga (pkt.: 6)

9) SP Świniarsko (92 pkt.)

– Kotas Ewelina (pkt.: 40)

– Padula Kamila (pkt.: 23)

– Mężyk Anastazja (pkt.: 14)

– Mordarska Wiktoria (pkt.: 15)

10) SP Lipie (79 pkt.)

– Wójs Paulina (pkt.: 19)

– Pancerz Monika (pkt.: 32)

– Porębska Emilia (pkt.: 8)

– Stanek Aleksandra (pkt.: 20)

11) SP Podegrodzie (73 pkt.)

– Koszyk Katarzyna (pkt.: 39)

– Konar Marlena (pkt.: 2)

– Zaczyk Joanna (pkt.: 1)

– Zięba Magdalena (pkt.: 31)

12) SP Łącko (70 pkt.)

– Tomasiak Jadwiga (pkt.: 22)

– Kowalik Klaudia (pkt.: 28)

– Faron Paulina (pkt.: 17)

– Wójcik Zuzanna (pkt.: 3)

13) SP Rytro (70 pkt.)

– Ryżak Emilia (pkt.: 9)

– Pielak Helena (pkt.: 24)

– Wojtas Julia (pkt.: 33)

– Mrowca Dominika (pkt.: 4)

 

CHŁOPCY – roczniki 2007 i 2008

 MIEJSCE SZKOŁA SUMA MIEJSC
1 SP Chełmiec 180
2 SP Łososina Dolna 169
3 ZSP Złockie 157
4 ZSP Muszyna 153
5 SP 1 Ptaszkowa 151
6 SP Łącko 148
7 SP Jazowsko 141
8 SP Mogilno 126
9 SP Koniuszowa 113
10 SP Korzenna 110
11 SP Piątkowa 108
 12 SP Stadła 84
 13 SP Lipie 78
 14 SP Podegrodzie 60
15 SP Chomranice 58
 16 SP Rytro 55

 

Wyniki szczegółowe:

1) SP Chełmiec (180 pkt.)

  – Chronowski Jakub (pkt.: 55)

  – Kowalczyk Nikodem (pkt.: 56)

  – Wójs Patryk (pkt.: 38)

  – Orzechowski Bartosz (pkt.: 31)

2) SP Łososina Dolna (169 pkt.)

  – Bryniak Sebastian (pkt.: 53)

  – Biernacki Jakub (pkt.: 11)

  – Jaśkiewicz Arkadiusz (pkt.: 60)

  – Pierzchała Dawid (pkt.: 45)

3) ZSP Złockie (157 pkt.)

  – Janczarek Daniel (pkt.: 50)

  – Tomasiak Adam (pkt.: 57)

  – Pierzchała Kacper (pkt.: 24)

  – Stróżak Artur (pkt.: 26)

4) ZSP Muszyna (153 pkt.)

– Długosz Piotr (pkt.: 18)

– Hojniak Aleksander (pkt.: 61)

– Ryba Szymon (pkt.: 35)

– Jeleński Nataniel (pkt.: 39)

5) SP 1 Ptaszkowa (151 pkt.)

– Marchacz Karol  (pkt.: 29)

– Michalik Marek (pkt.: 59)

– Michalik Karol (pkt.: 16)

– Ogorzałek Paweł (pkt.: 47)

6) SP Łącko (148 pkt.)

– Pyrdoł Dawid (pkt.: 48)

– Myjak Oskar (pkt.: 13)

– Sikora Kamil (pkt.: 41)

– Syktus Jan (pkt.: 46)

7) SP Jazowsko (141 pkt.)

– Owsianka Błażej (pkt.: 54)

– Kubatek Kamil (pkt.: 42)

– Sopata Szymon (pkt.: 36)

– Pietruszka Adrian (pkt.: 9)

8) SP Mogilno (126 pkt.)

– Filip Marcin (pkt.: 43)

– Fornagiel Dawid (pkt.: 28)

– Janek Mateusz (pkt.: 40)

– Jeleński Adam (pkt.: 15)

9) SP Koniuszowa (113 pkt.)

– Kiełbasa Mariusz (pkt.: 32)

– Kiełbasa Mateusz (pkt.: 52)

– Michalik Michał (pkt.: 21)

– Bulanda Konrad (pkt.: 8)

10) SP Korzenna (110 pkt.)

– Biskup Karol (pkt.: 20)

– Głąb Tomasz (pkt.: 33)

– Rogalski Jakub (pkt.: 6)

– Brończyk Adrian (pkt.: 51)

11) SP Piątkowa (108 pkt.)

– Górka Bartosz (pkt.: 44)

– Górka Karol (pkt.: 22)

– Grybel Maksymilian (pkt.: 37)

– Damian Krzysztof (pkt.: 5)

12) SP Stadła (84 pkt.)

– Skoczeń Kacper (pkt.: 12)

– Migacz Karol (pkt.: 23)

– Oleś Kacper (pkt.: 30)

– Maciuszek Bartek (pkt.: 19)

13) SP Lipie (78 pkt.)

– Matusik Bartosz (pkt.: 7)

– Rembiasz Kamil (pkt.: 10)

– Wójs Jan (pkt.: 34)

– Basta Dawid (pkt.: 27)

14) SP Podegrodzie (60 pkt.)

– Chełmecki Artur (pkt.: 4)

– Dara Kacper (pkt.: 25)

– Maciuszek Maciej (pkt.: 14)

– Kolasa Piotr (pkt.: 17)

15) SP Chomranice (58 pkt.)

– Zając Oskar (pkt.: 58)

16) SP Rytro (55 pkt.)

– Sotomski Kamil (pkt.: 49)

– Wójtowicz Mateusz (pkt.: 1)

– Plich Błażej (pkt.: 2)

– Ogorzały Piotr (pkt.: 3)

 

Dziewczęta – roczniki 2005 i 2006

 MIEJSCE SZKOŁA SUMA MIEJSC
1 ZSP Złockie 170
2 SP Jazowsko 149
3 SP 1 Ptaszkowa 135
4 SP Łososina Dolna 131
5 SP Podegrodzie 125
6 SP Chełmiec 113
7 ZSP Muszyna 111
8 SP Mogilno 99
9 SP Łącko 93
10 SP Koniuszowa 72
11 SP Świniarsko 71
 12 SP Rytro 55
 13 SP Lipie 53

 

Wyniki szczegółowe:

1) ZSP Złockie (170 pkt.)

  – Duda Kamila (pkt.: 43)

  – Szwarc Wiktoria (pkt.: 32)

  – Bieryt Joanna (pkt.: 49)

  – Skalniak Wiktoria (pkt.: 46)

2) SP Jazowsko (149 pkt.)

  – Szczepaniak Angelika (pkt.: 34)

  – Majerska Katarzyna (pkt.: 26)

  – Plata Wiktoria (pkt.: 38)

  – Masiarz Klaudia (pkt.: 51)

3) SP 1 Ptaszkowa  (135 pkt.)

  – Michalik Marta (pkt.: 48)

  – Serafin Martyna (pkt.: 22)

  – Skraba Paulina (pkt.: 41)

  – Hajduga Iwona (pkt.: 24)

4) SP Łososina Dolna (131 pkt.)

– Bednarek Kinga (pkt.: 45)

– Salomon Zofia (pkt.: 50)

– Zabrzeńska Wiktoria (pkt.: 29)

– Pajor Julia (pkt.: 7)

5) SP Podegrodzie (125 pkt.)

– Laciuga Kamila (pkt.: 47)

– Duda Julia (pkt.: 36)

– Świechowska Beata (pkt.: 14)

– Jurczak Magdalena (pkt.: 28)

6) SP Chełmiec (113 pkt.)

– Ptak Alicja (pkt.: 10)

– Ogorzałek Kinga (pkt.: 9)

– Basta Julia (pkt.: 52)

– Kumor Kamila (pkt.: 42)

7) ZSP Muszyna (111 pkt.)

– Hojniak Julia (pkt.: 31)

– Buliszak Aleksandra (pkt.: 44)

– Multarzyńska Amelia (pkt.: 23)

– Hojniak Anna (pkt.: 13)

8) SP Mogilno (99 pkt.)

– Smaga Karolina (pkt.: 33)

– Poręba Oliwia (pkt.: 8)

– Skowron Weronika (pkt.: 18)

– Oleksy Martyna (pkt.: 40)

9) SP Łącko (93 pkt.)

– Rompalska Anna (pkt.: 6)

– Lualeni Mozdyniewicz (pkt.: 21)

– Klag Gabriela (pkt.: 39)

– Wikar Katarzyna (pkt.: 27)

10) SP Koniuszowa (72 pkt.)

– Jędrusik Nina (pkt.: 30)

– Kożuch Angelika (pkt.: 17)

– Siedlarz Izabela (pkt.: 20)

– Kazana Karolina (pkt.: 5)

11) SP Świniarsko (71 pkt.)

– Mrzygłód Aleksandra (pkt.: 19)

– Król Magdalena (pkt.: 16)

– Szczygieł Maria (pkt.: 25)

– Żelasko Zuzanna (pkt.: 11)

12) SP Rytro (55 pkt.)

– Podgórska Amelia (pkt.: 37)

– Tomasiak Natalia (pkt.: 0)

– Pruchnik Aleksandra (pkt.: 15)

– Sadowska Patrycja (pkt.: 3)

13) SP Lipie (53 pkt.)

– Rak Karolina (pkt.: 35)

– Basta Katarzyna (pkt.: 4)

– Ryżak Dominika (pkt.: 2)

– Bielak Wiktoria (pkt.: 12)

 

CHŁOPCY – roczniki 2005 i 2006

 MIEJSCE SZKOŁA SUMA MIEJSC
1 ZSP Muszyna 179
2 SP 1 Ptaszkowa 169
3 SP Jazowsko 138
4 SP Rytro 133
  SP Łącko 133
  SP Podegrodzie 133
7 ZSP Złockie 132
8 SP Piątkowa 129
9 SP Wojnarowa 99
10 SP Korzenna 95
11 SP Przydonica 93
 12 SP Łososina Dolna 91
 13 SP Stadła 70
 14 SP Chełmiec 66
 15 SP Lipie 51

 

Wyniki szczegółowe:

1) ZSP Muszyna (179 pkt.)

  – Stróżyk Marcel (pkt.: 46)

  – Tokarczyk Jakub (pkt.: 58)

  – Kantor Daniel (pkt.: 39)

  – Prusak Cyprian (pkt.: 36)

2) SP 1 Ptaszkowa (169 pkt.)

  – Poręba Karol (pkt.: 55)

  – Zaczyk Arkadiusz (pkt.: 54)

  – Poręba Oliwier (pkt.: 38)

  – Janus Arkadiusz (pkt.: 22)

3) SP Jazowsko (138 pkt.)

  – Pomietło Hubert (pkt.: 51)

  – Warzecha Szymon (pkt.: 23)

  – Cebula Jakub (pkt.: 20)

  – Kołodziej Filip (pkt.: 44)

4) SP Rytro (133 pkt.)

– Pawlik Kamil (pkt.: 41)

– Musialski Kacper (pkt.: 21)

– Pawlik Patryk (pkt.: 40)

– Pustułka Dominik (pkt.: 31)

    SP Łącko (133 pkt.)

– Adamczyk Radosław (pkt.: 27)

– Wojtas Janusz (pkt.: 26)

– Talar Piotr (pkt.: 56)

– Cebula Mateusz (pkt.: 24)

   SP Podegrodzie (133 pkt.)

– Salomon Adrian (pkt.: 52)

– Golonka Przemysław (pkt.: 32)

– Pasiut Kamil (pkt.: 43)

– Stachoń Oskar (pkt.: 6)

7) ZSP Złockie (132 pkt.)

– Owcarz Kamil (pkt.: 42)

– Długosz Karol (pkt.: 25)

– Maślanka Mariusz (pkt.: 16)

– Dziedzina Piotr (pkt.: 49)

8) SP Piątkowa (129 pkt.)

– Michalik Kacper (pkt.: 30)

– Marmol Bartłomiej (pkt.: 33)

– Cisowski Jakub (pkt.: 37)

– Gaborek Dominik (pkt.: 29)

9) SP Wojnarowa (99 pkt.)

– Sroka Kacper (pkt.: 12)

– Jamróz Łukasz (pkt.: 50)

– Kantor Tomasz (pkt.: 19)

– Mirek Karol (pkt.: 18)

10) SP Korzenna (95 pkt.)

– Hałaś Marcel (pkt.: 3)

– Kuzera Bartłomiej (pkt.: 47)

– Semla Sebastian (pkt.: 10)

– Grygiel Sebastian (pkt.: 35)

11) SP Przydonica (93 pkt.)

– Rosiek Piotr (pkt.: 53)

– Wolak Adrian (pkt.: 15)

– Zyzak Mateusz (pkt.: 14)

– Krzyżak Konrad (pkt.: 11)

12) SP Łososina Dolna (91 pkt.)

– Bryniak Adam (pkt.: 7)

– Pawłowski Radosław (pkt.: 45)

– Prusak Karol (pkt.: 34)

– Rak Kamil (pkt.: 5)

13) SP Stadła (70 pkt.)

– Ciapała Patryk (pkt.: 8)

– Ciapała Sebastian (pkt.: 48)

– Olszak Szczepan (pkt.: 13)

– Ambrosio Dawid (pkt.: 1)

14) SP Chełmiec (66 pkt.)

– Bogdański Kacper (pkt.: 57)

– Ormiański Kacper (pkt.: 9)

15) SP Lipie (51 pkt.)

– Wójs Krzysztof (pkt.: 28)

– Wójcik Dawid (pkt.: 4)

– Wójs Michał (pkt.: 2)

– Sromek Bartłomiej (pkt.: 17)

 

WYNIKI INDYWIDUALNE UCZNIÓW:

Dziewczynki:

Rocznik 2007 i 2008:

1) Wolanin Wiktoria (nr startowy: 25) – pkt. 52 – ZSP Złockie

2) Kantor Maria (nr startowy: 61) – pkt. 51 – SP Lipnica Wielka

3) Kiełbasa Karolina (nr startowy: 11) – pkt. 50 – Ptaszkowa 1

4) Stobierska-Luraniec Hanna (nr startowy: 18) – pkt. 49 – Koniuszowa

5) Skwarczowska Angelika (nr startowy: 8) – pkt. 48 – ZSP Muszyna

6) Masiarz Łucja (nr startowy: 21) – pkt. 47 – SP Jazowsko

7) Wikar Milena (nr startowy: 40) – pkt. 46 – SP Łososina Dolna

8) Faron Magdalena (nr startowy: 38) – pkt. 45 – SP Łososina Dolna

9) Kożuch Justyna (nr startowy: 19) – pkt. 44 – Koniuszowa

10) Szałajko Julia (nr startowy: 1) – pkt. 43 – SP CHEŁMIEC

11) Siedlarz Edyta (nr startowy: 10) – pkt. 42 – Ptaszkowa 1

12) Leśniak Maria (nr startowy: 3) – pkt. 41 – SP CHEŁMIEC

13) Kotas Ewelina (nr startowy: 45) – pkt. 40 – SP Świniarsko

14) Koszyk Katarzyna (nr startowy: 33) – pkt. 39 – SP Podegrodzie

15) Faron Paula (nr startowy: 28) – pkt. 38 – ZSP Złockie

16) Urbańska Karolina (nr startowy: 26) – pkt. 37 – ZSP Złockie

17) Koralik Marta (nr startowy: 62) – pkt. 36 – SP Lipnica Wielka

18) Skwarczowska Natalia (nr startowy: 6) – pkt. 35 – ZSP Muszyna

19) Filipowicz Kinga (nr startowy: 9) – pkt. 34 – Ptaszkowa 1

20) Wojtas Julia (nr startowy: 15) – pkt. 33 – Rytro

21) Pancerz Monika (nr startowy: 42) – pkt. 32 – SP Lipie

22) Zięba Magdalena (nr startowy: 36) – pkt. 31 – SP Podegrodzie

23) Głąb Joanna (nr startowy: 64) – pkt. 30 – SP Lipnica Wielka

24) Kozik Kamila (nr startowy: 22) – pkt. 29 – SP Jazowsko

25) Kowalik Klaudia (nr startowy: 30) – pkt. 28 – SP Łącko

26) Orzeł Kinga (nr startowy: 4) – pkt. 27 – SP CHEŁMIEC

27) Brończyk Anna (nr startowy: 63) – pkt. 26 – SP Lipnica Wielka

28) Biroś Nikola (nr startowy: 23) – pkt. 25 – SP Jazowsko

29) Pielak Helena (nr startowy: 14) – pkt. 24 – Rytro

30) Padula Kamila (nr startowy: 46) – pkt. 23 – SP Świniarsko

31) Tomasiak Jadwiga (nr startowy: 29) – pkt. 22 – SP Łącko

32) Jędrzejek Joanna (nr startowy: 27) – pkt. 21 – ZSP Złockie

33) Stanek Aleksandra (nr startowy: 44) – pkt. 20 – SP Lipie

34) Wójs Paulina (nr startowy: 41) – pkt. 19 – SP Lipie

35) Ligas Aleksandra (nr startowy: 24) – pkt. 18 – SP Jazowsko

36) Faron Paulina (nr startowy: 31) – pkt. 17 – SP Łącko

37) Popek Gabriela (nr startowy: 7) – pkt. 16 – ZSP Muszyna

38) Mordarska Wiktoria (nr startowy: 48) – pkt. 15 – SP Świniarsko

39) Mężyk Anastazja (nr startowy: 47) – pkt. 14 – SP Świniarsko

40) Cisek Zuzanna (nr startowy: 5) – pkt. 13 – ZSP Muszyna

41) Piwowar Julia (nr startowy: 39) – pkt. 12 – SP Łososina Dolna

42) Potoczak Wiktoria (nr startowy: 2) – pkt. 11 – SP CHEŁMIEC

43) Kramarczuk Kamila (nr startowy: 12) – pkt. 10 – Ptaszkowa 1

44) Ryżak Emilia (nr startowy: 13) – pkt. 9 – Rytro

45) Porębska Emilia (nr startowy: 43) – pkt. 8 – SP Lipie

46) Biernacka Kamila (nr startowy: 37) – pkt. 7 – SP Łososina Dolna

47) Mirek Kinga (nr startowy: 20) – pkt. 6 – Koniuszowa

48) Basta Anna (nr startowy: 17) – pkt. 5 – Koniuszowa

49) Mrowca Dominika (nr startowy: 16) – pkt. 4 – Rytro

50) Wójcik Zuzanna (nr startowy: 32) – pkt. 3 – SP Łącko

51) Konar Marlena (nr startowy: 34) – pkt. 2 – SP Podegrodzie

52) Zaczyk Joanna (nr startowy: 35) – pkt. 1 – SP Podegrodzie

 

Rocznik 2005 i 2006:

1) Basta Julia (nr startowy: 3) – pkt. 52 – SP CHEŁMIEC

2) Masiarz Klaudia (nr startowy: 24) – pkt. 51 – Jazowsko

3) Salomon Zofia (nr startowy: 38) – pkt. 50 – SP Łososina Dolna

4) Bieryt Joanna (nr startowy: 27) – pkt. 49 – ZSP Złockie

5) Michalik Marta (nr startowy: 9) – pkt. 48 – Ptaszkowa 1

6) Laciuga Kamila (nr startowy: 33) – pkt. 47 – SP Podegrodzie

7) Skalniak Wiktoria (nr startowy: 28) – pkt. 46 – ZSP Złockie

8) Bednarek Kinga (nr startowy: 37) – pkt. 45 – SP Łososina Dolna

9) Buliszak Aleksandra (nr startowy: 6) – pkt. 44 – ZSP Muszyna

10) Duda Kamila (nr startowy: 25) – pkt. 43 – ZSP Złockie

11) Kumor Kamila (nr startowy: 4) – pkt. 42 – SP CHEŁMIEC

12) Skraba Paulina (nr startowy: 11) – pkt. 41 – Ptaszkowa 1

13) Oleksy Martyna (nr startowy: 52) – pkt. 40 – SP Mogilno

14) Klag Gabriela (nr startowy: 31) – pkt. 39 – SP Łącko

15) Plata Wiktoria (nr startowy: 23) – pkt. 38 – Jazowsko

16) Podgórska Amelia (nr startowy: 13) – pkt. 37 – SP Rytro

17) Duda Julia (nr startowy: 34) – pkt. 36 – SP Podegrodzie

18) Rak Karolina (nr startowy: 41) – pkt. 35 – SP Lipie

19) Szczepaniak Angelika (nr startowy: 21) – pkt. 34 – Jazowsko

20) Smaga Karolina (nr startowy: 49) – pkt. 33 – SP Mogilno

21) Szwarc Wiktoria (nr startowy: 26) – pkt. 32 – ZSP Złockie

22) Hojniak Julia (nr startowy: 5) – pkt. 31 – ZSP Muszyna

23) Jędrusik Nina (nr startowy: 17) – pkt. 30 – Koniuszowa

24) Zabrzeńska Wiktoria (nr startowy: 39) – pkt. 29 – SP Łososina Dolna

25) Jurczak Magdalena (nr startowy: 36) – pkt. 28 – SP Podegrodzie

26) Wikar Katarzyna (nr startowy: 32) – pkt. 27 – SP Łącko

27) Majerska Katarzyna (nr startowy: 22) – pkt. 26 – Jazowsko

28) Szczygieł Maria (nr startowy: 47) – pkt. 25 – SP Świniarsko

29) Hajduga Iwona (nr startowy: 12) – pkt. 24 – Ptaszkowa 1

30) Multarzyńska Amelia (nr startowy: 7) – pkt. 23 – ZSP Muszyna

31) Serafin Martyna (nr startowy: 10) – pkt. 22 – Ptaszkowa 1

32) Lualeni Mozdyniewicz (nr startowy: 30) – pkt. 21 – SP Łącko

33) Siedlarz Izabela (nr startowy: 19) – pkt. 20 – Koniuszowa

34) Mrzygłód Aleksandra (nr startowy: 45) – pkt. 19 – SP Świniarsko

35) Skowron Weronika (nr startowy: 51) – pkt. 18 – SP Mogilno

36) Kożuch Angelika (nr startowy: 18) – pkt. 17 – Koniuszowa

37) Król Magdalena (nr startowy: 46) – pkt. 16 – SP Świniarsko

38) Pruchnik Aleksandra (nr startowy: 15) – pkt. 15 – SP Rytro

39) Świechowska Beata (nr startowy: 35) – pkt. 14 – SP Podegrodzie

40) Hojniak Anna (nr startowy: 8) – pkt. 13 – ZSP Muszyna

41) Bielak Wiktoria (nr startowy: 44) – pkt. 12 – SP Lipie

42) Żelasko Zuzanna (nr startowy: 48) – pkt. 11 – SP Świniarsko

43) Ptak Alicja (nr startowy: 1) – pkt. 10 – SP CHEŁMIEC

44) Ogorzałek Kinga (nr startowy: 2) – pkt. 9 – SP CHEŁMIEC

45) Poręba Oliwia (nr startowy: 50) – pkt. 8 – SP Mogilno

46) Pajor Julia (nr startowy: 40) – pkt. 7 – SP Łososina Dolna

47) Rompalska Anna (nr startowy: 29) – pkt. 6 – SP Łącko

48) Kazana Karolina (nr startowy: 20) – pkt. 5 – Koniuszowa

49) Basta Katarzyna (nr startowy: 42) – pkt. 4 – SP Lipie

50) Sadowska Patrycja (nr startowy: 16) – pkt. 3 – SP Rytro

51) Ryżak Dominika (nr startowy: 43) – pkt. 2 – SP Lipie

 

Chłopcy:

Rocznik 2007 i 2008:

1) Hojniak Aleksander (nr startowy: 6) – pkt. 61 – ZSP Muszyna

2) Jaśkiewicz Arkadiusz (nr startowy: 39) – pkt. 60 – SP Łososina Dolna

3) Michalik Marek (nr startowy: 10) – pkt. 59 – Ptaszkowa 1

4) Zając Oskar (nr startowy: 69) – pkt. 58 – Chomranice

5) Tomasiak Adam (nr startowy: 26) – pkt. 57 – ZSP Złockie

6) Kowalczyk Nikodem (nr startowy: 2) – pkt. 56 – SP Chełmiec

7) Chronowski Jakub (nr startowy: 1) – pkt. 55 – SP Chełmiec

8) Owsianka Błażej (nr startowy: 21) – pkt. 54 – SP Jazowsko

9) Bryniak Sebastian (nr startowy: 37) – pkt. 53 – SP Łososina Dolna

10) Kiełbasa Mateusz (nr startowy: 18) – pkt. 52 – Koniuszowa

11) Brończyk Adrian (nr startowy: 56) – pkt. 51 – SP Korzenna

12) Janczarek Daniel (nr startowy: 25) – pkt. 50 – ZSP Złockie

13) Sotomski Kamil (nr startowy: 13) – pkt. 49 – SP Rytro

14) Pyrdoł Dawid (nr startowy: 29) – pkt. 48 – SP Łącko

15) Ogorzałek Paweł (nr startowy: 12) – pkt. 47 – Ptaszkowa 1

16) Syktus Jan (nr startowy: 32) – pkt. 46 – SP Łącko

17) Pierzchała Dawid (nr startowy: 40) – pkt. 45 – SP Łososina Dolna

18) Górka Bartosz (nr startowy: 65) – pkt. 44 – SP Piątkowa

19) Filip Marcin (nr startowy: 49) – pkt. 43 – SP Mogilno

20) Kubatek Kamil (nr startowy: 22) – pkt. 42 – SP Jazowsko

21) Sikora Kamil (nr startowy: 31) – pkt. 41 – SP Łącko

22) Janek Mateusz (nr startowy: 51) – pkt. 40 – SP Mogilno

23) Jeleński Nataniel (nr startowy: 8) – pkt. 39 – ZSP Muszyna

24) Wójs Patryk (nr startowy: 3) – pkt. 38 – SP Chełmiec

25) Grybel Maksymilian (nr startowy: 67) – pkt. 37 – SP Piątkowa

26) Sopata Szymon (nr startowy: 23) – pkt. 36 – SP Jazowsko

27) Ryba Szymon (nr startowy: 7) – pkt. 35 – ZSP Muszyna

28) Wójs Jan (nr startowy: 43) – pkt. 34 – SP Lipie

29) Głąb Tomasz (nr startowy: 54) – pkt. 33 – SP Korzenna

30) Kiełbasa Mariusz (nr startowy: 17) – pkt. 32 – Koniuszowa

31) Orzechowski Bartosz (nr startowy: 4) – pkt. 31 – SP Chełmiec

32) Oleś Kacper (nr startowy: 79) – pkt. 30 – SP Stadła

33) Marchacz Karol  (nr startowy: 9) – pkt. 29 – Ptaszkowa 1

34) Fornagiel Dawid (nr startowy: 50) – pkt. 28 – SP Mogilno

35) Basta Dawid (nr startowy: 44) – pkt. 27 – SP Lipie

36) Stróżak Artur (nr startowy: 28) – pkt. 26 – ZSP Złockie

37) Dara Kacper (nr startowy: 34) – pkt. 25 – SP Podegrodzie

38) Pierzchała Kacper (nr startowy: 27) – pkt. 24 – ZSP Złockie

39) Migacz Karol (nr startowy: 78) – pkt. 23 – SP Stadła

40) Górka Karol (nr startowy: 66) – pkt. 22 – SP Piątkowa

41) Michalik Michał (nr startowy: 19) – pkt. 21 – Koniuszowa

42) Biskup Karol (nr startowy: 53) – pkt. 20 – SP Korzenna

43) Maciuszek Bartek (nr startowy: 80) – pkt. 19 – SP Stadła

44) Długosz Piotr (nr startowy: 5) – pkt. 18 – ZSP Muszyna

45) Kolasa Piotr (nr startowy: 36) – pkt. 17 – SP Podegrodzie

46) Michalik Karol (nr startowy: 11) – pkt. 16 – Ptaszkowa 1

47) Jeleński Adam (nr startowy: 52) – pkt. 15 – SP Mogilno

48) Maciuszek Maciej (nr startowy: 35) – pkt. 14 – SP Podegrodzie

49) Myjak Oskar (nr startowy: 30) – pkt. 13 – SP Łącko

50) Skoczeń Kacper (nr startowy: 77) – pkt. 12 – SP Stadła

51) Biernacki Jakub (nr startowy: 38) – pkt. 11 – SP Łososina Dolna

52) Rembiasz Kamil (nr startowy: 42) – pkt. 10 – SP Lipie

53) Pietruszka Adrian (nr startowy: 24) – pkt. 9 – SP Jazowsko

54) Bulanda Konrad (nr startowy: 20) – pkt. 8 – Koniuszowa

55) Matusik Bartosz (nr startowy: 41) – pkt. 7 – SP Lipie

56) Rogalski Jakub (nr startowy: 55) – pkt. 6 – SP Korzenna

57) Damian Krzysztof (nr startowy: 68) – pkt. 5 – SP Piątkowa

58) Chełmecki Artur (nr startowy: 33) – pkt. 4 – SP Podegrodzie

59) Ogorzały Piotr (nr startowy: 16) – pkt. 3 – SP Rytro

60) Plich Błażej (nr startowy: 15) – pkt. 2 – SP Rytro

61) Wójtowicz Mateusz (nr startowy: 14) – pkt. 1 – SP Rytro

Rocznik 2005 i 2006: 

1) Tokarczyk Jakub (nr startowy: 6) – pkt. 58 – ZSP Muszyna

2) Bogdański Kacper (nr startowy: 1) – pkt. 57 – SP Chełmiec

3) Talar Piotr (nr startowy: 31) – pkt. 56 – SP Łącko

4) Poręba Karol (nr startowy: 9) – pkt. 55 – SP Ptaszkowa 1

5) Zaczyk Arkadiusz (nr startowy: 10) – pkt. 54 – SP Ptaszkowa 1

6) Rosiek Piotr (nr startowy: 73) – pkt. 53 – Przydonica

7) Salomon Adrian (nr startowy: 33) – pkt. 52 – SP Podegrodzie

8) Pomietło Hubert (nr startowy: 21) – pkt. 51 – SP Jazowsko

9) Jamróz Łukasz (nr startowy: 58) – pkt. 50 – Wojnarowa

10) Dziedzina Piotr (nr startowy: 28) – pkt. 49 – ZSP Złockie

11) ciapała Sebastian (nr startowy: 78) – pkt. 48 – Stadła

12) Kuzera Bartłomiej (nr startowy: 54) – pkt. 47 – Korzenna

13) Stróżyk Marcel (nr startowy: 5) – pkt. 46 – ZSP Muszyna

14) Pawłowski Radosław (nr startowy: 38) – pkt. 45 – SP Łososina D

15) Kołodziej Filip (nr startowy: 24) – pkt. 44 – SP Jazowsko

16) Pasiut Kamil (nr startowy: 35) – pkt. 43 – SP Podegrodzie

17) Owcarz Kamil (nr startowy: 25) – pkt. 42 – ZSP Złockie

18) Pawlik Kamil (nr startowy: 13) – pkt. 41 – SP Rytro

19) Pawlik Patryk (nr startowy: 15) – pkt. 40 – SP Rytro

20) Kantor Daniel (nr startowy: 7) – pkt. 39 – ZSP Muszyna

21) Poręba Oliwier (nr startowy: 11) – pkt. 38 – SP Ptaszkowa 1

22) Cisowski Jakub (nr startowy: 67) – pkt. 37 – Piątkowa

23) Prusak Cyprian (nr startowy: 8) – pkt. 36 – ZSP Muszyna

24) Grygiel Sebastian (nr startowy: 56) – pkt. 35 – Korzenna

25) Prusak Karol (nr startowy: 39) – pkt. 34 – SP Łososina D

26) Marmol Bartłomiej (nr startowy: 66) – pkt. 33 – Piątkowa

27) Golonka Przemysław (nr startowy: 34) – pkt. 32 – SP Podegrodzie

28) Pustułka Dominik (nr startowy: 16) – pkt. 31 – SP Rytro

29) Michalik Kacper (nr startowy: 65) – pkt. 30 – Piątkowa

30) Gaborek Dominik (nr startowy: 68) – pkt. 29 – Piątkowa

31) Wójs Krzysztof (nr startowy: 41) – pkt. 28 – Lipie

32) Adamczyk Radosław (nr startowy: 29) – pkt. 27 – SP Łącko

33) Wojtas Janusz (nr startowy: 30) – pkt. 26 – SP Łącko

34) Długosz Karol (nr startowy: 26) – pkt. 25 – ZSP Złockie

35) Cebula Mateusz (nr startowy: 32) – pkt. 24 – SP Łącko

36) Warzecha Szymon (nr startowy: 22) – pkt. 23 – SP Jazowsko

37) Janus Arkadiusz (nr startowy: 12) – pkt. 22 – SP Ptaszkowa 1

38) Musialski Kacper (nr startowy: 14) – pkt. 21 – SP Rytro

39) Cebula Jakub (nr startowy: 23) – pkt. 20 – SP Jazowsko

40) Kantor Tomasz (nr startowy: 59) – pkt. 19 – Wojnarowa

41) Mirek Karol (nr startowy: 60) – pkt. 18 – Wojnarowa

42) Sromek Bartłomiej (nr startowy: 44) – pkt. 17 – Lipie

43) Maślanka Maiusz (nr startowy: 27) – pkt. 16 – ZSP Złockie

44) Wolak Adrian (nr startowy: 74) – pkt. 15 – Przydonica

45) Zyzak Mateusz (nr startowy: 75) – pkt. 14 – Przydonica

46) Olszak Szczepan (nr startowy: 79) – pkt. 13 – Stadła

47) Sroka Kacper (nr startowy: 57) – pkt. 12 – Wojnarowa

48) Krzyżak Konrad (nr startowy: 76) – pkt. 11 – Przydonica

49) Semla Sebastian (nr startowy: 55) – pkt. 10 – Korzenna

50) Ormiański Kacper (nr startowy: 3) – pkt. 9 – SP Chełmiec

51) Ciapała Patryk (nr startowy: 77) – pkt. 8 – Stadła

52) Bryniak Adam (nr startowy: 37) – pkt. 7 – SP Łososina D

53) Stachoń Oskar (nr startowy: 36) – pkt. 6 – SP Podegrodzie

54) Rak Kamil (nr startowy: 40) – pkt. 5 – SP Łososina D

55) Wójcik Dawid (nr startowy: 42) – pkt. 4 – Lipie

56) Hałaś Marcel (nr startowy: 53) – pkt. 3 – Korzenna

57) Wójs Michał (nr startowy: 43) – pkt. 2 – Lipie

58) Ambrosio Dawid (nr startowy: 80) – pkt. 1 – Stadła

 

  1. Awans na zawody wojewódzkie – 16.05.2018 r. w Nowym Targu – uzyskały szkoły:
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Złockiem – dziewczynki – rocznik 2007/2008
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Złockiem – dziewczynki – rocznik 2005/2006
  • Szkoła Podstawowa w Chełmcu – chłopcy – rocznik 2007/2008
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Muszynie – chłopcy – rocznik 2005/2006

oraz indywidualnie uczniowie, którzy zajęli 1 miejsca w zawodach powiatowych, a ich drużyny nie awansowały na zawody wojewódzkie:

  • Julia Basta – 1 miejsce (2005/2006) – SP Chełmiec
  • Aleksander Hojniak – 1 miejsce (2007/2008) – ZSP Muszyna
  1. Podczas zakończenia imprezy zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami, medalami i dyplomami.

  

Drużynowe biegi przełajowe – szkoły podstawowe             

Opracował: Marek Mirek – koordynator ds. sportu MOS PN