1

Drużynowy tenis stołowy szkół podstawowych

Opublikowano 8 marca 2018

Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego w drużynowym tenisie stołowym
w kategorii dziewcząt zdobyła Szkoła Podstawowa w Miłkowej,
w kategorii chłopców Szkoła Podstawowa w Czarnym Potoku.

P1250505


P1250480


Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu Nowosądeckiego
Igrzyska Dzieci
w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

  1. Organizator – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego, Zespół Szkół w Gródku n/Dunajcem.
  2. Termin i miejsce rozgrywania zawodów – 7 marca 2018 r. Zespół Szkół w Gródku n/Dunajcem.
  3. Cel imprezy – popularyzacja tenisa stołowego wśród młodzieży szkolnej, wyłonienie mistrza powiatu w kategorii dziewcząt i chłopców oraz drużyn awansujących na zawody rejonowe (po 2 zespoły dziewcząt i chłopców).
  4. W mistrzostwach powiatu brały udział zespoły złożone z uczniów jednej szkoły podstawowej w kategorii dziewcząt i chłopców. Prawo gry miały szkoły, które zajęły 1 i 2 miejsca w zawodach międzygminnych.
  1. Do zawodów zgłosiło się 7 szkół podstawowych w kategorii dziewcząt
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Krynicy-Zdroju
  • Szkoła Podstawowa w Zagorzynie
  • Szkoła Podstawowa w Przydonicy
  • Szkoła Podstawowa w Czarnym Potoku
  • Szkoła Podstawowa w Niskowej
  • Szkoła Podstawowa w Stańkowej
  • Szkoła Podstawowa w Jazowsku

oraz 7 szkół w kategorii chłopców

  • Szkoła Podstawowa w Tęgoborzy
  • Szkoła Podstawowa w Michalczowej
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Ptaszkowej
  • Szkoła Podstawowa w Siołkowej
  • Szkoła Podstawowa w Zagorzynie
  • Szkoła Podstawowa w Czarnym Potoku
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Krynicy-Zdroju

 

  1. Kolejność końcowa turnieju w kategorii dziewcząt:
M-ce Szkoła Podstawowa Nauczyciel
1. Szkoła Podstawowa w Miłkowej Magdalena Szubryt
2. Szkoła Podstawowa w Przydonicy Dorota Migacz
3. Szkoła Podstawowa w Stańkowej Agata Zielinska
4. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Niskowej Marcin Jańczy
5. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Krynicy-Zdroju Robert Witassek
6. Szkoła Podstawowa w Czarnym Potoku Jan Mrówka
7. Szkoła Podstawowa w Jazowsku Grażyna Grońska

 

 Kolejność końcowa turnieju w kategorii chłopców:

M-ce Szkoła Podstawowa Nauczyciel
1. Szkoła Podstawowa w Czarnym Potoku Jan Mrówka
2. Szkoła Podstawowa nr 2 w Ptaszkowej Tomasz Kiełbasa
3. Szkoła Podstawowa w Zagorzynie Łukasz Kutwa
4. Szkoła Podstawowa w MIchalczowej Stanisław Zelek
5. Szkoła Podstawowa nr 2 w Krynicy-Zdroju Krzysztof Mirek
6. Szkoła Podstawowa w Tęgoborzy Katarzyna Barucha
  1. Podczas zakończenia zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami, medalami i dyplomami.
  2. Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego w kategorii dziewcząt zdobyła Szkoła Podstawowa w Miłkowej, w kategorii chłopców Szkoła Podstawowa w Czarnym Potoku.
  3. Awans na zawody rejonowe (15.03.2018 r. – Gródek n/Dunajcem) uzyskały szkoły:

Kategoria dziewcząt:

  • Szkoła Podstawowa w Miłkowej (Edyta Nowak, Wiktoria Uszko)
  • Szkoła Podstawowa w Przydonicy (Nikola Cisowska, Weronika Sadłoń, Joanna Tabaszewska)

Kategoria chłopców:

  • Szkoła Podstawowa w Czarnym Potoku (Patryk Lasyk, Karol Piksa, Damian Mrówka)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Ptaszkowej (Piotr Bochenek, Szymon Główczyk, Konrad Kogut)

 

Sprawozdanie -Druż. ind – tenis – DZ i CH- SP

Opracował: Marek Mirek – koordynator ds. sportu MOS PN