1

Drużynowy tenis stołowy szkół średnich

Opublikowano 28 lutego 2018

LO Grybów i ZSP Stary Sącz
Mistrzami Powiatu Nowosądeckiego


P1240856

Liceum Ogólnokształcące w Grybowie w składzie: Weronika Janik, Katarzyna Kuk. Opiekun Katarzyna Koszyk.


P1240874

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu w składzie: Dariusz Magdziarczyk, Łukasz Sajdak. Opiekun: Ryszard Gądek.


 

Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu Nowosądeckiego
Licealiada Młodzieży Szkolnej
w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

  1. Organizator – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego, Zespół Szkół Zawodowych w Grybowie.
  2. Termin i miejsce rozgrywania zawodów – 28 lutego 2018 r. Zespół Szkół Zawodowych w Grybowie.
  3. Cel imprezy – popularyzacja tenisa stołowego wśród młodzieży szkolnej, wyłonienie mistrza powiatu w kategorii dziewcząt i chłopców oraz drużyn awansujących na zawody rejonowe (po 1 zespole dziewcząt i chłopców).
  4. W mistrzostwach powiatu brały udział zespoły złożone z uczniów jednej szkoły ponadgimnazjalnej w kategorii dziewcząt i chłopców.

Do zawodów zgłosiło się 7 szkół ponadgimnazjalnych (42 zawodników):

  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy-Zdroju
  • Liceum Ogólnokształcące w Grybowie
  • Zespół Szkół Zawodowych w Grybowie
  • Zespół Szkół w Łącku
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Tęgoborzy
  • Zespół Szkół w Marcinkowicach
  1. Kolejność końcowa turnieju w kategorii dziewcząt:
M-ce Szkoła Nauczyciel
1. Liceum Ogólnokształcące w Grybowie Katarzyna Koszyk
2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Tęgoborzy Agata Zielińska
3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy-Zdroju Jarosław Jarząb
4. Zespół Szkół w Łącku Stanisław Myjak
5 – 6. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu Ryszard Gądek
Zespół Szkół w Marcinkowicach Krzysztof Pierzchała
7. Zespól Szkół Zawodowych w Grybowie Przemysław Święs

 

Kolejność końcowa turnieju w kategorii chłopców:

M-ce Szkoła Nauczyciel
1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu Ryszard Gądek
2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy-Zdroju Jarosław Jarząb
3. Liceum Ogólnokształcące w Grybowie Katarzyna Koszyk
4. Zespół Szkół Zawodowych w Grybowie Przemysław Święs
5 – 6. Zespół Szkól w Łącku Stanisław Myjak
Zespół Szkół w Marcinkowicach Krzysztof Pierzchała
7. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Tęgoborzy Agata Zielińska
  1. Podczas zakończenia zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami, medalami i dyplomami.
  2. Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego w kategorii dziewcząt zdobyło Liceum Ogólnokształcące w Grybowie, w kategorii chłopców Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu.
  3. Awans na zawody rejonowe (14.03.2018 r. – Tarnów) uzyskały szkoły, które zdobyły mistrzostwo powiatu:
  • Dziewczęta:
Szkoła Skład drużyny
Liceum Ogólnokształcące
w Grybowie
Weronika Janik, Katarzyna Kuk

 

  • Chłopcy:
Szkoła Skład drużyny
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
w Starym Sączu
Dariusz Magdziarczyk, Łukasz Sajdak

 

Sprawozdanie – Drużynowy tenis stołowy – DZ i CH – sz. średnie

 

Opracował: Marek Mirek – koordynator ds. sportu MOS PN