Dziewczynki z Jazowska mistrzyniami w halówce.

Opublikowano 17 października 2018

Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego w halowej piłce nożnej dziewcząt
zdobyła Szkoła Podstawowa w Jazowsku

P1330846

Zwycięska drużyna występowała w składzie: Paula Aleksander, Gabriela Bieryt, Natalia Duda, Joanna Tokarz, Julia Kurzeja, Katarzyna Majerska, Łucja Misiarz, Wiktoria Plata, Angelika Szczepaniak, Monika Klimek, Izabela Tokarz. Opiekun: Grażyna Grońska.

Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu Nowosądeckiego
Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt

1. Organizator – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego, Szkoła Podstawowa w Rytrze.
  2. Termin i miejsce rozgrywania zawodów – 17 października 2018 r. – Hala sportowa przy Szkole Podstawowej w Rytrze.
  3. Cel imprezy – popularyzacja halowej piłki nożnej oraz wyłonienie mistrza powiatu nowosądeckiego reprezentanta na zawody rejonowe.
  4. Do zawodów zgłosiły się 4 zespoły – zwycięzcy zawodów międzygminnych (40 zawodniczek):
  • Szkoła Podstawowa w Mogilnie
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Krynicy-Zdroju
  • Szkoła Podstawowa w Podegrodziu
  • Szkoła Podstawowa w Jazowsku
  1. Zespoły grały systemem „każdy z każdym”, dwa razy po 10 minut.

4. Szkoła Podstawowa w Mogilnie Jan Oleksy

1. Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego zdobyła Szkoła Podstawowa w Jazowsku, która uzyskała awans na zawody rejonowe (12.11.2018 r. – Nowy Sącz).
  1. Zwycięska drużyna występowała w składzie: Paula Aleksander, Gabriela Bieryt, Natalia Duda, Joanna Tokarz, Julia Kurzeja, Katarzyna Majerska, Łucja Misiarz, Wiktoria Plata, Angelika Szczepaniak, Monika Klimek, Izabela Tokarz.
  1. Podczas zakończenia drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami i dyplomami. Wybrano również najlepszą zawodniczkę turnieju, którą została Natalia Duda ze Szkoły Podstawowej w Jazowsku.