Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego w halowej piłce nożnej dziewcząt

Opiekun: Krzysztof Gondek.

Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu Nowosądeckiego

w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt Rocznik 2007 i Młodsze.

1. Organizator –  Międzyszkolny  Ośrodek  Sportowy  Powiatu  Nowosądeckiego.
  1. Termin i miejsce rozgrywania zawodów – 15 października 2019 r. Hala sportowa w Rytrze.
  1. Cel imprezy – popularyzacja halowej piłki nożnej wśród młodzieży szkolnej oraz wyłonienie mistrza powiatu nowosądeckiego.

4 Szkoła Podstawowa w Piorunce Marek Czysz

1. Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego zdobyła w Szkoła Podstawowa w Rożnowie która awansowała do turnieju Rejonowego.
  2. Zwycięska drużyna występowała w składzie: Cepiga Amelia, Ciastoń Jadwiga, Ciastoń Julia, Gądek Julia, Kwaśniewska Amelia, Nędza Izabela, Nowak Agnieszka, Nowak Karolina, Siuta Oliwia, Szymosz Karolina . Opiekun: Krzysztof Gondek.
  3. W uroczystym zakończeniu drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami i dyplomami. Wybrano również najlepszą zawodniczkę turnieju,  została nią Weronika Dolańska ze Szkoły Podstawowej w Kiczni.
  4. Wszystkie zawodniczki uczestniczące w rozgrywkach otrzymały regeneracyjny posiłek ufundowany przez Powiat Nowosądecki.