Dziewczynki ze Złockiego mistrzyniami w halówce

Mistrzem Powiatu Nowosądeckiego w halowej piłce nożnej dziewcząt

Opiekun: Janusz Chłód.

Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu Nowosądeckiego
Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt

1. Organizator – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego, Szkoła Podstawowa w Rytrze.
  2. Termin i miejsce rozgrywania zawodów – 23 października 2017 r. – Hala sportowa przy Szkole Podstawowej w Rytrze.
  3. Cel imprezy – popularyzacja halowej piłki nożnej oraz wyłonienie mistrza powiatu nowosądeckiego reprezentanta na zawody rejonowe.
  4. Do zawodów zgłosiły się 3 zespoły – zwycięzcy zawodów międzygminnych (30 zawodniczek):
  • Szkoła Podstawowa w Barcicach
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Złockiem
  • Szkoła Podstawowa w Podegrodziu
  1. Zespoły grały systemem „każdy z każdym”, dwa razy po 10 minut.

3. Szkoła Podstawowa w Podegrodziu Tomasz Kożuch

1. Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego zdobył Zespół Szkolno-Przedszkolny w Złockiem, który uzyskał awans na zawody rejonowe (10.11.2016 r. – Nowy Sącz).
  1. Zwycięska drużyna występowała w składzie: Joanna Bieryt, Laura Kopacz, Julia Myjak, Anna Miczulska, Julia Ryś, Wiktoria Skalniak, Wiktoria Syjud, Wiktoria Szwarc.
  2. Podczas zakończenia drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami i dyplomami. Wybrano również najlepszą zawodniczkę turnieju, którą została Julia Ryś z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Złockiem.