Dziewczynki ze Złockiego mistrzyniami w minipiłce ręcznej

Opublikowano 16 kwietnia 2018

Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego w minipiłce ręcznej dziewcząt
zdobył Zespół Szkolno-Przedszkolny w Złockiem

P1270982

Zwycięska drużyna występowała w składzie: Joanna Bieryt, Magdalena Długosz, Kamila Duda, Justyna Klimczak, Laura Kopacz, Anna Miczulska, Julia Myjak, Julia Ryś, Wiktoria Skalniak, Wiktoria Szwarc, Liwia Wolanin, Agnieszka Żygłowicz. Opiekun: Renata Lis.

Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu Nowosądeckiego
Igrzyska Dzieci w Minipiłce Ręcznej Dziewcząt

1. Organizator – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Złockiem.
  2. Termin i miejsce rozgrywania zawodów – 16 kwietnia 2018 r. – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Złockiem.
  3. Cel imprezy – popularyzacja piłki ręcznej wśród młodzieży szkolnej, kształtowanie właściwych postaw i zachowania podczas rozgrywek sportowych – gra fair play oraz wyłonienie mistrza powiatu nowosądeckiego, reprezentanta na zawody rejonowe.
  4. Do zawodów awansowały 4 zespoły – 64 zawodniczki (zwycięzcy zawodów międzygminnych):
  • Szkoła Podstawowa w Trzetrzewinie
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Złockiem
  • Szkoła Podstawowa w Jazowsku
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Grybowie
  1. Zespoły grały systemem „każdy z każdym”, 2 razy po 8 minut.

4. Szkoła Podstawowa w Trzetrzewinie Wacław Rosiek

1. Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego zdobył Zespół Szkolno-Przedszkolny w Złockiem, który uzyskał awans na zawody rejonowe (26.04.2018 r. – Złockie).
  2. Zwycięska drużyna występowała w składzie: Joanna Bieryt, Magdalena Długosz, Kamila Duda, Justyna Klimczak, Laura Kopacz, Anna Miczulska, Julia Myjak, Julia Ryś, Wiktoria Skalniak, Wiktoria Szwarc, Liwia Wolanin, Agnieszka Żygłowicz.
  3. Podczas zakończenia drużyny zostały nagrodzone pucharami i dyplomami. Najlepszą zawodniczką turnieju została Jaonna Bieryt z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Złockiem.