Dziewczyny z Jelnej najlepsze w piłce halowej

Opublikowano 30 października 2017

Szkoła Podstawowa w Jelnej Mistrzem Powiatu Nowosądeckiego

P1200966

Zwycięska drużyna występowała w składzie: Magdalena Biernacka, Angelika Cisoń, Kinga Jurkowska, Karolina Jurkowska, Arleta Krzysztoń, Justyna Krzyżak, Wiktoria Małek, Gabriela Mastalerz. Opiekun: Wojciech Mróz.

Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu Nowosądeckiego
Igrzyska  Młodzieży  Szkolnej  w   Halowej   Piłce  Nożnej  Dziewcząt

1. Organizator  –   Międzyszkolny   Ośrodek  Sportowy  Powiatu  Nowosądeckiego, Szkoła Podstawowa w Brzeznej.
  2. Termin i miejsce rozgrywania zawodów – 30 października 2017 r. – Hala sportowa w Brzeznej.
  3. Cel imprezy – popularyzacja halowej piłki nożnej wśród młodzieży oraz wyłonienie mistrza powiatu nowosądeckiego reprezentanta na zawody rejonowe.
  4. Do zawodów  zgłosiły  się  4  zespoły  (40 zawodniczek)
  • Szkoła Podstawowa w Chomranicach
  • Szkoła Podstawowa w Jelnej
  • Szkoła Podstawowa w Jazowsku
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Krynicy-Zdroju
  1. Zespoły grały systemem „każdy z każdym”, dwa razy po 10 minut.

4. Szkoła Podstawowa w Chomranicach Jolanta Bukowiec

1. Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego zdobyła Szkoła Podstawowa w Jelnej, która uzyskała awans na zawody rejonowe (07.11.2016 r. – Nowy Sącz).
  1. Zwycięska drużyna występowała w składzie: Magdalena Biernacka, Angelika Cisoń, Kinga Jurkowska, Karolina Jurkowska, Arleta Krzysztoń, Justyna Krzyżak, Wiktoria Małek, Gabriela Mastalerz.
  2. Podczas zakończenia zawodów drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami i dyplomami. Wybrano również najlepszą zawodniczkę turnieju, którą została Kinga Jurkowska z Jelnej.