1

III MIEJSCE DZIEWCZĄT Z ŁĄCKA W FINALE WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W DRUŻYNOWEJ LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ

Opublikowano 11 czerwca 2018

W dniu 11 czerwca 2018 r. na stadionie AWF w Krakowie  odbyły się Finały Wojewódzkie Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Drużynowej Lekkoatletyce dziewcząt i chłopców. W zawodach prawo startu miały  mistrzowskie drużyny z etapów powiatowych z całej małopolski, wśród których znalazły się reprezentacje  dziewcząt i chłopców ze szkoły w Łącku.

W kategorii dziewcząt wystartowało 14 najlepszych drużyn, które rywalizowały w następujących konkurencjach: bieg na 100 m, bieg na 300 m, bieg na 600 m,sztafeta 4 x 100 m, skok w dal, skok wzwyż, pchnięcie kulą. Dziewczęta z Łącka zajęły III miejsce, zdobywając brązowy medal Mistrzostw Województwa Małopolskiego.

LA DZIEWCZĘTA ŁĄCKO

Medalistki z Łącka wystąpiły w składzie: Martyna Dybiec, Natalia Franczyk, Natalia Florjan, Gabriela Gromala, Łucja Jasiurkowska, Zofia Kałużny, Weronika Potoniec, Sabina Sopata, Agata Konopka, Jula Majkrzak, Wiktoria Brzeczek, Katarzyna Słabaszewska, Magdalena Wnęk, Gabriela Matusiewicz, Wiktoria Słowik, Agnieszka Mrówka. Nauczycielka wychowania fizycznego: Ewa Sobczyk.

Wszystkim uczennicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów tak w sporcie jak i w życiu codziennym.