Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego
w indywidualnym tenisie stołowym chłopców
Igrzyska Młodzieży (roczniki 2002,2003 i 2004)

tenis

Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego zdobył Dawid Trojanowski ze Szkoły Podstawowej w Siennej, drugie miejsce zajął Antoni Faron, a trzecie Krystian Duda – obaj z Zagorzyna.

Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu Nowosądeckiego
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w Indywidualnym Tenisie Stołowym Chłopców

1. Organizator – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego, Zespół Szkół w Mogilnie.
  2. Termin i miejsce rozgrywania zawodów – 2 lutego 2018 r. Zespół Szkół w Mogilnie.
  3. Cel imprezy – popularyzacja tenisa stołowego wśród młodzieży szkolnej, wyłonienie mistrza powiatu oraz reprezentacji na zawody rejonowe (6 najlepszych zawodników).
  4. W mistrzostwach powiatu prawo gry mieli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych wyłonieni w zawodach międzygminnych (po 6 najlepszych zawodników z czterech finałów międzygminnych).
  5. Do zawodów zgłosiło się 18 zawodników z 12 szkół. Uczniowie grali systemem pucharowym „do dwóch przegranych”, rozgrywając swoje mecze do 3 wygranych setów.
Mikołaj Hasior Kamionka Wielka 1 Barbara Bobrowska

1. Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego zdobył Dawid Trojanowski ze Szkoły Podstawowej w Siennej.
  2. Awans na zawody rejonowe (23.03.2018 r. – Limanowa) uzyskało sześciu najlepszych zawodników w turnieju: