1

Indywidualny tenis stołowy dziewcząt – Igrzyska Młodzieży

Opublikowano 5 lutego 2018


Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego
w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt
Igrzyska Młodzieży (roczniki 2002,2003 i 2004)


tenis 1

Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego zdobyła Zuzanna Matusiewicz ze Szkoły Podstawowej w Czarnym Potoku, drugie miejsce zajęła Dominika Mlyczyńska z Przydonicy, a trzecie Magdalena Michalik z Ptaszkowej.


Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu Nowosądeckiego
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt

  1. Organizator – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego, Zespół Szkół w Mogilnie.
  2. Termin i miejsce rozgrywania zawodów – 5 lutego 2018 r. Zespół Szkół w Mogilnie.
  3. Cel imprezy – popularyzacja tenisa stołowego wśród młodzieży szkolnej, wyłonienie mistrza powiatu oraz reprezentacji na zawody rejonowe (6 najlepszych zawodniczek).
  4. W mistrzostwach powiatu prawo gry miały uczennice szkół podstawowych gimnazjalnych (roczniki 2002, 2003 i 2004) wyłonione w zawodach międzygminnych (po 6 najlepszych zawodniczek z czterech finałów międzygminnych).
  5. Do zawodów zgłosiło się 15 zawodniczek z 12 szkół. Zawodniczki grały systemem pucharowym „do dwóch przegranych”, rozgrywając swoje mecze do 3 wygranych setów.
  6. Kolejność końcowa w turnieju:
M-CE IMIĘ I NAZWISKO ZAWODNIKA SZKOŁA NAUCZYCIEL
1. Zuzanna MATUSIEWICZ Czarny Potok Jan Mrówka
2. Dominika MLYCZYŃSKA Przydonica Krzysztof Budnik
3. Magdalena MICHALIK Ptaszkowa Adam Krajniewski
4. Patrycja BIELAK Mogilno Jan Oleksy
5. Sonia ŻARNOWSKA Lipnica Wielka Wojciech Małyk
6. Marlena SROMEK Gródek n/Dunajcem Janusz Jurkowski
7. Klaudia RAMS Zagorzyn Marta Chlipała
8. Emilia RUSNARCZYK Zagorzyn Marta Chlipała
9 – 12. Sabina SOPATA Łącko Ewa Sobczyk
Klaudia BOCHENEK Tęgoborze Dariusz Kosecki
Zofia KAŁUŻNY Łącko Ewa Sobczyk
Gabriela MATLĄG Klęczany Anna Wcześny
13 – 15. Ewa SZCZYGIEŁ Mogilno Jan Oleksy
Ewelina SERAFIN Witowice Dolne Dariusz Czech
Klaudia DUDA Jazowsko Grażyna Grońska

 

  1. Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego zdobyła Zuzanna Matusiewicz ze Szkoły Podstawowej w Czarnym Potoku.
  2. Awans na zawody rejonowe (23.03.2018 r. – Limanowa) uzyskało sześć najlepszych zawodniczek w turnieju:

 

M-CE IMIĘ I NAZWISKO ZAWODNIKA SZKOŁA
1. Zuzanna MATUSIEWICZ Czarny Potok
2. Dominika MLYCZYŃSKA Przydonica
3. Magdalena MICHALIK Ptaszkowa
4. Patrycja BIELAK Mogilno
5. Sonia ŻARNOWSKA Lipnica Wielka
6. Marlena SROMEK Gródek n/Dunajcem

 

  1. Podczas zakończenia zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami i dyplomami.

 

Sprawozdanie – ind – tenis – dziewczęta – Igrzyska Młodzieży

Opracował: Marek Mirek – koordynator ds. sportu MOS PN