1

Krynica Mistrzem Powiatu w unihokeju dziewcząt i chłopców

Opublikowano 26 listopada 2018


Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego w unihokeju szkół podstawowych
w kategorii dziewcząt i chłopców zdobył
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Krynicy-Zdroju

P1350002

Drużyna dziewcząt występowała w składzie: Katarzyna Główczyk, Ilona Hałaś, Zofia Kowalska, Katarzyna Lorczak, Magdalena Małkowska, Wiktoria Michalik, Agnieszka Pabian, Julia Sagowska, Oliwia Sapała, Zuzanna Śliwa.


 

P1340998

Drużyna chłopców grała w składzie: Szymon Chabior, Emil Dziurzyński, Bartek Horoszko, Mateusz Laurosiewicz, Mateusz Machał, Tomasz Majerczyk, Dawid Pawlik, Bruno Rosenbeiger, Michał Sobczak, Wiktor Szlaga, Igor Tyczyński, Franciszek Zygmunt.


Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu Nowosądeckiego
Igrzyska Dzieci w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców

  1. Organizator – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Nowym Sączu.
  2. Termin i miejsce rozgrywania zawodów – 26 listopada 2018 r. – Hala sportowa MOSiR w Nowym Sączu.
  3. Cel imprezy – popularyzacja unihokeja wśród młodzieży szkolnej oraz wyłonienie mistrzów powiatu nowosądeckiego w kategorii dziewcząt i chłopców reprezentantów na zawody rejonowe.
  4. Do zawodów zgłosiły się 3 zespoły dziewcząt (36 zawodniczek)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łącku
  • Szkoła Podstawowa w Żbikowicach
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Krynicy-Zdroju

oraz 3 zespoły chłopców (36 zawodników)

  • Szkoła Podstawowa w Zagorzynie
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Krynicy-Zdroju
  • Szkoła Podstawowa w Rabkowej
  1. Zespoły grały systemem „każdy z każdym”, oddzielnie w kategorii dziewcząt – dwa razy 8 minut.

Wyniki poszczególnych spotkań w kategorii dziewcząt:

Mecz Szkoła/Drużyna Szkoła/Drużyna Wynik
1. ZSP Łącko SP Żbikowice 2 : 0
2. ZSP 1 Krynica ZSP Łącko 4 : 1
3. SP Żbikowice ZSP 1 Krynica 0 : 8

 

Tabela końcowa:

M-ce Szkoła/Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Krynicy-Zdroju 2 4 12 : 1
2. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łącku 2 2 3 : 4
3. Szkoła Podstawowa w Żbikowicach 2 0 0 : 10

 

Kolejność końcowa w kategorii dziewcząt:

M-ce Szkoła/Drużyna Nauczyciel/Opiekun
1. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Krynicy-Zdroju Robert Witassek
2. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łącku Beata Tokarczyk
3. Szkoła Podstawowa w Żbikowicach Sabina Ciastoń

 

Wyniki spotkań w kategorii chłopców:

Mecz Szkoła/Drużyna Szkoła/Drużyna Wynik
1. ZSP 1 Krynica SP Zagorzyn 4 : 0
2. SP Rąbkowa ZSP 1 Krynica 0 : 8
3. SP Zagorzyn SP Rąbkowa 1 : 0

 

Tabela końcowa:

M-ce Szkoła/Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Krynicy-Zdroju 2 4 12 : 0
2. Szkoła Podstawowa w Zagorzynie 2 2 1 : 4
3. Szkoła Podstawowa w Rąbkowej 2 0 0 : 9

 

Kolejność końcowa w kategorii chłopców:

M-ce Szkoła/Drużyna Nauczyciel/Opiekun
1. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Krynicy-Zdroju Robert Witassek
2. Szkoła Podstawowa w Zagorzynie Łukasz Kutwa
3. Szkoła Podstawowa w Rąbkowej Halina Stanuch

 

  1. Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego w kategorii dziewcząt i chłopców zdobył Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Krynicy-Zdroju, uzyskując awans na zawody rejonowe.
  1. Zwycięska drużyna dziewcząt występowała w składzie: Katarzyna Główczyk, Ilona Hałaś, Zofia Kowalska, Katarzyna Lorczak, Magdalena Małkowska, Wiktoria Michalik, Agnieszka Pabian, Julia Sagowska, Oliwia Sapała, Zuzanna Śliwa. Drużyna chłopców grała w składzie: Szymon Chabior, Emil Dziurzyński, Bartek Horoszko, Mateusz Laurosiewicz, Mateusz Machał, Tomasz Majerczyk, Dawid Pawlik, Bruno Rosenbeiger, Michał Sobczak, Wiktor Szlaga, Igor Tyczyński, Franciszek Zygmunt.
  1. Podczas zakończenia drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami i dyplomami. Najlepszą zawodniczką turnieju została Zuzanna Śliwa z ZSP nr 1 w Krynicy-Zdroju, a najlepszym zawodnikiem Szymon Chabior z ZSP nr 1 w Krynicy-Zdroju.

Sprawozdanie Unihokej DZ i CH – SP

Opracował: Marek Mirek – koordynator ds. sportu MOS PN