1

Łącko i Krużlowa Wyżna zwyciężają w biegach sztafetowych

Opublikowano 29/09/2021


Sztafetowe biegi przełajowe szkół podstawowych – Igrzyska Dzieci

P1450683


Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu Nowosądeckiego
Powiatowe Igrzyska Dzieci
w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców

 

  1. Organizator – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego,
    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Muszynie.
  1. Cel imprezy – popularyzacja sztafetowych biegów przełajowych wśród młodzieży szkolnej, wyłonienie mistrzów powiatu nowosądeckiego – drużyn awansujących na zawody wojewódzkie.
  2. Termin i miejsce rozgrywania zawodów – 29 września 2021 r. – Muszyna – „Zapopradzie”.
  3. Uczestnictwo – w zawodach brały udział reprezentacje szkół podstawowych rocznik 2009 i młodsi oddzielnie w kategorii dziewcząt i chłopców. Zespoły składały się z 6 reprezentantów jednej szkoły. Dystans dla dziewcząt wynosił 6 x 800 m, dla chłopców 6  x  1000 m.
  4. Do zawodów zgłosiło się 12 sztafet dziewcząt i 14 sztafet chłopców (96 zawodników) ze szkół podstawowych:
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łącku
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Muszynie
  • Szkoła Podstawowa w Podegrodziu
  • Szkoła Podstawowa w Rytrze
  • Szkoła Podstawowa w Przydonicy
  • Szkoła Podstawowa w Tęgoborzy
  • Szkoła Podstawowa w Chełmcu
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Piwnicznej
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krużlowej Wyżnej
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Złockiem
  • Szkoła Podstawowa w Łososinie Dolnej
  • Szkoła Podstawowa w Koniuszowej
  • Szkoła Podstawowa w Długołęce-Świerkli
  • Szkoła Podstawowa w Librantowej
  • Szkoła Podstawowa w Wielogłowach

 

  1. 6. Wyniki sztafetowych biegów przełajowych

 

  • Dziewczynki – 6 x 800 m:

 

Miejsce Szkoła Podstawowa
1. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łącku
2. Szkoła Podstawowa w Librantowej
3. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piwnicznej
4. Szkoła Podstawowa w Koniuszowej
5. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krużlowej Wyżnej
6. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Muszynie
7. Szkoła Podstawowa w Chełmcu
8. Szkoła Podstawowa w Tęgoborzy
9. Szkoła Podstawowa w Podegrodziu
10. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Złockiem
11. Szkoła Podstawowa w Łososinie Dolnej
12. Szkoła Podstawowa w Długołęce-Świerkli

 

  • Chłopcy – 6 x 1000 m:

 

Miejsce Szkoła Podstawowa
1. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krużlowej Wyżnej
2. Szkoła Podstawowa w Rytrze
3. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łącku
4. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piwnicznej
5. Szkoła Podstawowa w Wielogłowach
6. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Złockiem
7. Szkoła Podstawowa w Chełmcu
8. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Muszynie
9. Szkoła Podstawowa w Przydonicy
10. Szkoła Podstawowa w Podegrodziu
11. Szkoła Podstawowa w Długołęce-Świerkli
12. Szkoła Podstawowa w Tęgoborzy
13. Szkoła Podstawowa w Koniuszowej
14. Szkoła Podstawowa w Łososinie Dolnej
  1. Awans na zawody wojewódzkie – 07.10.2021 r. w Nowym Targu – uzyskały szkoły:

Dziewczynki:

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łącku

Chłopcy:

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krużlowej Wyżnej
  1. Podczas zakończenia imprezy zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami, medalami i dyplomami.

Sztafety – SP

Opracował: Marek Mirek – koordynator ds. sportu MOS PN