Opublikowano 18 kwietnia 2018

Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego w minipiłce ręczne chłopców
zdobył Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łącku

P1280152

Zwycięska drużyna występowała w składzie: Radosław Adamczyk, Radosław Kołodziej, Adam Jawor, Krystian Kornaś, Witold Kurnyta, Mateusz Miłkowski, Patryk Łazarz, Łukasz Myjak, Dawid Rekucki, Jan Syktus, Piotr Talar, Jakub Wojtas, Jakub Ukleja, Arkadiusz Ząber. Opiekun: Witold Majerski.

Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu Nowosądeckiego
Igrzyska Dzieci w Minipiłce Ręcznej Chłopców

1. Organizator – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego, Szkoła Podstawowa nr 2 w Krynicy-Zdroju.
  2. Termin i miejsce rozgrywania zawodów – 18 kwietnia 2018 r. – Hala sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Krynicy-Zdroju.
  3. Cel imprezy – popularyzacja piłki ręcznej wśród młodzieży szkolnej, kształtowanie właściwych postaw i zachowania podczas rozgrywek sportowych – gra fair play oraz wyłonienie mistrza powiatu nowosądeckiego, reprezentanta na zawody rejonowe.
  4. Do zawodów awansowały 4 zespoły – 64 zawodników (zwycięzcy zawodów międzygminnych):
  • Szkoła Podstawowa w Podegrodziu
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łącku
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Krynicy-Zdroju
  • Szkoła Podstawowa w Podolu-Górowej
  1. Zespoły grały systemem „każdy z każdym”, 2 razy po 8 minut.

4. Szkoła Podstawowa w Podolu-Górowej Wiesław Rębiasz

1. Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego zdobył Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łącku, który uzyskał awans na zawody rejonowe (24.04.2018 r. – Libusza).
  2. Zwycięska drużyna występowała w składzie: Radosław Adamczyk, Radosław Kołodziej, Adam Jawor, Krystian Kornaś, Witold Kurnyta, Mateusz Miłkowski, Patryk Łazarz, Łukasz Myjak, Dawid Rekucki, Jan Syktus, Piotr Talar, Jakub Wojtas, Jakub Ukleja, Arkadiusz Ząber.
  3. Podczas zakończenia drużyny zostały nagrodzone pucharami i dyplomami. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Piotr Talar z Łącka.