1

Łącko zwycięża w drużynowych biegach przełajowych – Igrzyska Młodzieży

Opublikowano 26 kwietnia 2019


P1410019


Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu Nowosądeckiego
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców

  1. Organizator – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego, Powiatowy Zespół Szkół w Muszynie.
  2. Cel imprezy – popularyzacja biegów przełajowych wśród młodzieży szkolnej, wyłonienie mistrzów powiatu nowosądeckiego w drużynowych biegach przełajowych w kategorii dziewcząt i chłopców, wyłonienie indywidualnych mistrzów powiatu wśród dziewcząt i chłopców oraz reprezentacji na zawody wojewódzkie (po jednej drużynie dziewcząt i chłopców).
  3. Termin i miejsce rozgrywania zawodów – 26 kwietnia 2019 r. – Muszyna – Zapopradzie.
  4. Uczestnictwo – w zawodach startowały reprezentacje szkół podstawowych i gimnazjalnych, oddzielnie w kategorii dziewcząt i chłopców. Zespół składał się z 6 dziewcząt oraz 6 chłopców – roczniki 2003, 2004 i 2005. Dystans dla dziewcząt wynosił 1000 m, dla chłopców – 1500 m. Suma miejsc na mecie zdobytych przez wszystkich członków zespołu decydowała o miejscu drużyny w klasyfikacji końcowej. Prowadzona była oddzielna klasyfikacja indywidualna dla poszczególnych biegów i kategorii.
  1. W zawodach wzięło udział 173 uczestników – 16 szkół w kategorii dziewcząt (83 zawodniczki) i 16 w kategorii chłopców (90 zawodników).
  1. Wyniki drużynowych biegów przełajowych

WYNIKI DRUŻYNOWE SZKÓŁ

Dziewczęta:

MIEJSCE SZKOŁA SUMA MIEJSC
1 ZSP Łącko 383
2 SP 1 Ptaszkowa 381
3 SP Jazowsko 362
4 SP Łososina Dolna 341
5 ZSP Krużlowa Wyżna 321
6 ZSP Stróże 257
7 SP Tęgoborze 244
8 SP Lipnica Wielka 230
9 ZSP Złockie 219
10 SP 1 Piwniczna 172
11 SP Korzenna 145
12 SP Koniuszowa 124
13 SP Przydonica 107
14 SP Chełmiec 75
15 SP Świniarsko 75
16 SP Lipie 50
  SP Wielogłowy DNS

 

Wyniki szczegółowe:

  1. ZSP w Łącku (383 pkt.)

  – Majkrzak Julia ( 80 pkt. = poz. 4)

  – Krupa Natalia ( 70 pkt. = poz. 14)

  – Mrówka Martyna ( 65 pkt. = poz. 19)

  – Myjak Patrycja ( 63 pkt. = poz. 21)

  – Gąsienica Dominika ( 53 pkt. = poz. 31)

  – Mozdyniewicz Lualeni ( 52 pkt. = poz. 32)

 

  1. SP 1 Ptaszkowa (381 pkt.)

  – Wysowska Magdalena ( 82 pkt. = poz. 2)

  – Michalik Marta ( 77 pkt. = poz. 7)

  – Górska Wiktoria ( 74 pkt. = poz. 10)

  – Chronowska Katarzyna ( 73 pkt. = poz. 11)

  – Skoczeń Aleksandra ( 38 pkt. = poz. 46)

  – Michalik Magdalena ( 37 pkt. = poz. 47)

 

  1. SP Jazowsko (362 pkt.)

  – Masiarz Klaudia ( 72 pkt. = poz. 12)

  – Majerska Edyta ( 68 pkt. = poz. 16)

  – Piksa Gabriela ( 62 pkt. = poz. 22)

  – Plata Amelia ( 58 pkt. = poz. 26)

  – Lizoń Wiktoria ( 57 pkt. = poz. 27)

  – Trzajna Emilia ( 45 pkt. = poz. 39)

 

  1. SP Łososina Dolna (341 pkt.)

  – Salamon Zofia ( 78 pkt. = poz. 6)

  – Burnagiel Klaudia ( 76 pkt. = poz. 8)

  – Pierzga Aleksandra ( 59 pkt. = poz. 25)

  – Bednarek Kinga ( 44 pkt. = poz. 40)

  – Szewczyk Wiktoria ( 43 pkt. = poz. 41)

  – Królczyk Małgorzata ( 41 pkt. = poz. 43)

 

  1. ZSP Krużlowa (321 pkt.)

  – Grygiel Aleksandra ( 83 pkt. = poz. 1)

  – Niewiadmoska Julia ( 71 pkt. = poz. 13)

  – Mucha Joanna ( 69 pkt. = poz. 15)

  – Frączek Weronika ( 67 pkt. = poz. 17)

  – Frączek Izabela ( 16 pkt. = poz. 68)

  – Motyka Kinga ( 15 pkt. = poz. 69)

 

  1. ZSP w Stróżach (257 pkt.)

  – Stadnicka Wiktoria ( 61 pkt. = poz. 23)

  – Sobolewska Natalia ( 51 pkt. = poz. 33)

  – Klimek Kinga ( 47 pkt. = poz. 37)

  – Hudzik Jadwiga ( 36 pkt. = poz. 48)

  – Serafin Weronika ( 32 pkt. = poz. 52)

  – Sobolewska Kinga ( 30 pkt. = poz. 54)

 

  1. SP Tęgoborze (244 pkt.)

  – Żelazko Alicja ( 79 pkt. = poz. 5)

  – Karkoszka Julia ( 56 pkt. = poz. 28)

  – Kosecka Karolina ( 46 pkt. = poz. 38)

  – Prusak Patrycja ( 28 pkt. = poz. 56)

  – Wieczorek Wiktoria ( 27 pkt. = poz. 57)

  – Hajduga Aneta ( 8 pkt. = poz. 76)

 

  1. LIPNICA WIELKA (230 pkt.)

  – Jurek Patrycja ( 64 pkt. = poz. 20)

  – Chmielowska Emilia ( 55 pkt. = poz. 29)

  – Jaworecka Beata ( 54 pkt. = poz. 30)

  – Michalik Karolina ( 25 pkt. = poz. 59)

  – Rusek Alicja ( 20 pkt. = poz. 64)

  – Miernik Justyna ( 12 pkt. = poz. 72)

 

  1. ZSP w Złockiem (219 pkt.)

  – Sklaniak Magdalena ( 81 pkt. = poz. 3)

  – Ryś Julia ( 60 pkt. = poz. 24)

  – Skalniak Wiktoria ( 33 pkt. = poz. 51)

  – Pawlik Oliwia ( 23 pkt. = poz. 61)

  – Bieryt Joanna ( 13 pkt. = poz. 71)

  – Tomasiak Magdalena ( 9 pkt. = poz. 75)

 

  1. SP 1 Piwniczna (172 pkt.)

  – Tomasiak Martyna ( 66 pkt. = poz. 18)

  – Długosz Oliwia ( 49 pkt. = poz. 35)

  – Piwowar Patrycja ( 24 pkt. = poz. 60)

  – Długosz Katarzyna ( 22 pkt. = poz. 62)

  – Izworska Kamila ( 7 pkt. = poz. 77)

  – Cużytek Zuzanna ( 4 pkt. = poz. 80)

 

  1. SP KORZENNA (145 pkt.)

  – Pękała Aleksandra ( 39 pkt. = poz. 45)

  – Pękała Klaudia ( 35 pkt. = poz. 49)

  – Łazar Małgorzata ( 34 pkt. = poz. 50)

  – Martuszewska Magdalena ( 31 pkt. = poz. 53)

  – Głąb Oliwia ( 5 pkt. = poz. 79)

  – Turska Aleksandra ( 1 pkt. = poz. 83)

 

  1. SP Koniuszowa (124 pkt.)

  – Bochenek Ewelina ( 42 pkt. = poz. 42)

  – Bugara Izabela ( 29 pkt. = poz. 55)

  – Kożuch Angelika ( 26 pkt. = poz. 58)

  – Szlag Wioletta ( 14 pkt. = poz. 70)

  – Luksa Klaudia ( 11 pkt. = poz. 73)

  – Szczygieł Joanna ( 2 pkt. = poz. 82)

 

  1. SP Przydonica (107 pkt.)

  – Zyzak Urszula ( 48 pkt. = poz. 36)

  – Małek Julia ( 40 pkt. = poz. 44)

  – Cisowska Kornelia ( 19 pkt. = poz. 65)

 

  1. SP Chełmiec (75 pkt.)

  – Górka Wiktoria ( 75 pkt. = poz. 9)

 

  1. SP Świniarsko (75 pkt.)

  – Mrzygłód Aleksandra ( 21 pkt. = poz. 63)

  – Król Magdalena ( 18 pkt. = poz. 66)

  – Lis Klaudia ( 17 pkt. = poz. 67)

  – Żelazko Zuzanna ( 10 pkt. = poz. 74)

  – Raróg Lena ( 6 pkt. = poz. 78)

  – Nieć Katarzyna ( 3 pkt. = poz. 81)

 

  1. SP Lipie (50 pkt.)

  – RAK Karolina ( 50 pkt. = poz. 34)

 

Chłopcy:

MIEJSCE SZKOŁA SUMA MIEJSC
1 ZSP Łącko 443
2 SP Tęgoborze 418
3 ZSP Krużlowa Wyżna 415
4 SP 1 Ptaszkowa 380
5 SP Jazowsko 355
6 SP Przydonica 282
7 SP Chełmiec 272
8 ZSP Złockie 264
9 SP Korzenna 256
10 SP Rytro 240
11 SP Siedlce 238
12 SP 1 Piwniczna 170
13 ZSP Biała Niżna 122
14 SP Koniuszowa 116
15 SP Lipie 81
16 SP Łososina Dolna 53
  SP Wielogłowy DNS

 

Wyniki szczegółowe:

  1. ZSP w Łącku (433 pkt.)

  – TWARDOWSKI DAWID ( 85 pkt. = poz. 6)

  – KASPRZAK JAKUB ( 84 pkt. = poz. 7)

  – KLAG MATEUSZ ( 83 pkt. = poz. 8)

  – KLAG PAWEŁ ( 77 pkt. = poz. 14)

  – KURNYTA JAN ( 54 pkt. = poz. 37)

  – TALAR PIOTR ( 50 pkt. = poz. 41)

 

  1. SP Tęgoborze (418 pkt.)

  – Zieleń Łukasz ( 86 pkt. = poz. 5)

  – Koncewicz Jakub ( 82 pkt. = poz. 9)

  – Cebula Jakub ( 80 pkt. = poz. 11)

  – Hajduga Krzysztof ( 67 pkt. = poz. 24)

  – Woliński Karol ( 52 pkt. = poz. 39)

  – Prusak Gabriel ( 51 pkt. = poz. 40)

 

  1. ZSP Krużlowa (415 pkt.)

  – Witnik Kacper ( 89 pkt. = poz. 2)

  – Poręba Patryk ( 87 pkt. = poz. 4)

  – Uznański Szymon ( 69 pkt. = poz. 22)

  – Wojtarowicz Sebastian ( 62 pkt. = poz. 29)

  – Walusz Maksymilian ( 55 pkt. = poz. 36)

  – Kubiak Krzysztof ( 53 pkt. = poz. 38)

 

  1. SP 1 Ptaszkowa (380 pkt.)

  – Pyrdoł Filip ( 75 pkt. = poz. 16)

  – Bochenek Arkadiusz ( 71 pkt. = poz. 20)

  – Filipowicz Szymon ( 68 pkt. = poz. 23)

  – Poręba Krzysztof ( 66 pkt. = poz. 25)

  – Janusz Kacper ( 56 pkt. = poz. 35)

  – Bagnicki Adrian ( 44 pkt. = poz. 47)

 

  1. SP Jazowsko (355 pkt.)

  – Sopata Rafał ( 81 pkt. = poz. 10)

  – Sajdak Adam ( 74 pkt. = poz. 17)

  – Plata Karol ( 63 pkt. = poz. 28)

  – Kałuziński Dominik ( 61 pkt. = poz. 30)

  – Kołodziej Maksymilian ( 46 pkt. = poz. 45)

  – Majerski Dariusz ( 30 pkt. = poz. 61)

 

  1. SP Przydonica (282 pkt.)

  – Wójs Marcin ( 88 pkt. = poz. 3)

  – Zięcina Mateusz ( 65 pkt. = poz. 26)

  – Basta Dawid ( 47 pkt. = poz. 44)

  – Zięba Michał ( 41 pkt. = poz. 50)

  – Zyzak Mateusz ( 34 pkt. = poz. 57)

  – Zyzak Konrad ( 7 pkt. = poz. 84)

 

  1. SP Chełmiec (272 pkt.)

  – Bogdański Kacper ( 72 pkt. = poz. 19)

  – Lasyk Tomasz ( 59 pkt. = poz. 32)

  – Bieryt Szymon ( 49 pkt. = poz. 42)

  – Iwański Jakub ( 48 pkt. = poz. 43)

  – Orzeł Mateusz ( 36 pkt. = poz. 55)

  – Grudek Hubert ( 8 pkt. = poz. 83)

 

  1. ZSP w Złockiem (264 pkt.)

  – Skalniak Daniel ( 73 pkt. = poz. 18)

  – Bieryt Paweł ( 60 pkt. = poz. 31)

  – Franczyk Mikołaj ( 40 pkt. = poz. 51)

  – Piotrowski Rafał ( 39 pkt. = poz. 52)

  – Biel Krzysztof ( 29 pkt. = poz. 62)

  – Majewski Mateusz ( 23 pkt. = poz. 68)

 

  1. SP Korzenna (256 pkt.)

  – Turski Jakub ( 76 pkt. = poz. 15)

  – Kaczmarek Kamil ( 70 pkt. = poz. 21)

  – Grygiel Michał ( 42 pkt. = poz. 49)

  – Turski Sebastian ( 33 pkt. = poz. 58)

  – Turski Dawid ( 24 pkt. = poz. 67)

  – Grygiel Sebastian ( 11 pkt. = poz. 80)

 

  1. SP RYTRO (240 pkt.)

  – Dudczak Kacper ( 90 pkt. = poz. 1)

  – Łękawski Kacper ( 38 pkt. = poz. 53)

  – Mirek Bartosz ( 37 pkt. = poz. 54)

  – Mirek Patryk ( 28 pkt. = poz. 63)

  – Wojtas Paweł ( 26 pkt. = poz. 65)

  – Jakub Janczak ( 21 pkt. = poz. 70)

 

  1. SP Siedlce (238 pkt.)

  – Sarota Krystian ( 79 pkt. = poz. 12)

  – Górowski Jakub ( 58 pkt. = poz. 33)

  – Nędza Łukasz ( 57 pkt. = poz. 34)

  – Fyda Jakub ( 20 pkt. = poz. 71)

  – Żuchowicz Mateusz ( 15 pkt. = poz. 76)

  – Mucha Kacper ( 9 pkt. = poz. 82)

 

  1. SP 1 Piwniczna (170 pkt.)

  – Kiebzak Rafał ( 78 pkt. = poz. 13)

  – Łomnicki Jakub ( 27 pkt. = poz. 64)

  – Ropek Kosma ( 25 pkt. = poz. 66)

  – Ściurka Szymon ( 19 pkt. = poz. 72)

  – Ogórek Szymon ( 18 pkt. = poz. 73)

  – Żywczak Konrad ( 3 pkt. = poz. 88)

 

  1. ZSP w Białej Niżnej (122 pkt.)

  – Góra Bartłomiej ( 45 pkt. = poz. 46)

  – Grybel Krystian ( 31 pkt. = poz. 60)

  – Krok Łukasz ( 16 pkt. = poz. 75)

  – Migacz Dominik ( 14 pkt. = poz. 77)

  – Półchłopek Adrian ( 10 pkt. = poz. 81)

  – Półchłopek Kamil ( 6 pkt. = poz. 85)

 

  1. SP Koniuszowa (116 pkt.)

  – Mykytyn Dennis ( 43 pkt. = poz. 48)

  – Szarek Michał ( 32 pkt. = poz. 59)

  – Kołodziej Wiktor ( 22 pkt. = poz. 69)

  – Kożuch Dawid ( 13 pkt. = poz. 78)

  – Gądek Krystian ( 5 pkt. = poz. 86)

  – Sierotowicz Szymon ( 1 pkt. = poz. 90)

 

  1. SP Lipie (81 pkt.)

  – WOLAK Piotr ( 64 pkt. = poz. 27)

  – SROMEK Bartłomiej ( 17 pkt. = poz. 74)

 

  1. SP Łososina Dolna (53 pkt.)

  – Szewczyk Sebastian ( 35 pkt. = poz. 56)

  – Pawłowski Radosław ( 12 pkt. = poz. 79)

  – Bryniak Adam ( 4 pkt. = poz. 87)

  – JANCZYK Mateusz ( 2 pkt. = poz. 89)

 

WYNIKI INDYWIDUALNE UCZNIÓW

Dziewczęta:

  1. Grygiel Aleksandra (83 pkt.) – ZSP Krużlowa [#19]
  2. Wysowska Magdalena (82 pkt.) – SP 1 Ptaszkowa [#61]
  3. Sklaniak Magdalena (81 pkt.) – ZSP w Złockiem [#9]
  4. Majkrzak Julia (80 pkt.) – ZSP w Łącku [#1]
  5. Żelazko Alicja (79 pkt.) – SP Tęgoborze [#13]
  6. Salamon Zofia (78 pkt.) – SP Łososina Dolna [#58]
  7. Michalik Marta (77 pkt.) – SP 1 Ptaszkowa [#65]
  8. Burnagiel Klaudia (76 pkt.) – SP Łososina Dolna [#56]
  9. Górka Wiktoria (75 pkt.) – SP Chełmiec [#79]
  10. Górska Wiktoria (74 pkt.) – SP 1 Ptaszkowa [#63]
  11. Chronowska Katarzyna (73 pkt.) – SP 1 Ptaszkowa [#62]
  12. Masiarz Klaudia (72 pkt.) – SP Jazowsko [#40]
  13. Niewiadmoska Julia (71 pkt.) – ZSP Kruzlowa [#21]
  14. Krupa Natalia (70 pkt.) – ZSP w Łącku [#4]
  15. Mucha Joanna (69 pkt.) – ZSP Kruzlowa [#20]
  16. Majerska Edyta (68 pkt.) – SP Jazowsko [#38]
  17. Frączek Weronika (67 pkt.) – ZSP Kruzlowa [#24]
  18. Tomasiak Martyna (66 pkt.) – SP Piwniczna [#26]
  19. Mrówka Martyna (65 pkt.) – ZSP w Łącku [#5]
  20. Jurek Patrycja (64 pkt.) – LIPNICA WIELKA [#119]
  21. Myjak Patrycja (63 pkt.) – ZSP w Łącku [#6]
  22. Piksa Gabriela (62 pkt.) – SP Jazowsko [#39]
  23. Stadnicka Wiktoria (61 pkt.) – ZSP w Stróżach [#35]
  24. Ryś Julia (60 pkt.) – ZSP w Złockiem [#7]
  25. Pierzga Aleksandra (59 pkt.) – SP Łososina Dolna [#60]
  26. Plata Amelia (58 pkt.) – SP Jazowsko [#37]
  27. Lizoń Wiktoria (57 pkt.) – SP Jazowsko [#41]
  28. Karkoszka Julia (56 pkt.) – SP Tęgoborze [#15]
  29. Chmielowska Emilia (55 pkt.) – LIPNICA WIELKA [#120]
  30. Jaworecka Beata (54 pkt.) – LIPNICA WIELKA [#118]
  31. Gąsienica Dominika (53 pkt.) – ZSP w Łącku [#3]
  32. Mozdyniewicz Lualeni (52 pkt.) – ZSP w Łącku [#2]
  33. Sobolewska Natalia (51 pkt.) – ZSP w Stróżach [#34]
  34. RAK Karolina (50 pkt.) – SP Lipie [#109]
  35. Długosz Oliwia (49 pkt.) – SP Piwniczna [#29]
  36. Zyzak Urszula (48 pkt.) – SP Przydonica [#47]
  37. Klimek Kinga (47 pkt.) – ZSP w Stróżach [#32]
  38. Kosecka Karolina (46 pkt.) – SP Tęgoborze [#16]
  39. Trzajna Emilia (45 pkt.) – SP Jazowsko [#42]
  40. Bednarek Kinga (44 pkt.) – SP Łososina Dolna [#55]
  41. Szewczyk Wiktoria (43 pkt.) – SP Łososina Dolna [#59]
  42. Bochenek Ewelina (42 pkt.) – SP Koniuszowa [#75]
  43. Królczyk Małgorzata (41 pkt.) – SP Łososina Dolna [#57]
  44. Małek Julia (40 pkt.) – SP Przydonica [#46]
  45. Pękała Aleksandra (39 pkt.) – KORZENNA [#107]
  46. Skoczeń Aleksandra (38 pkt.) – SP 1 Ptaszkowa [#64]
  47. Michalik Magdalena (37 pkt.) – SP 1 Ptaszkowa [#66]
  48. Hudzik Jadwiga (36 pkt.) – ZSP w Stróżach [#36]
  49. Pękała Klaudia (35 pkt.) – KORZENNA [#108]
  50. Łazar Małgorzata (34 pkt.) – KORZENNA [#105]
  51. Skalniak Wiktoria (33 pkt.) – ZSP w Złockiem [#8]
  52. Serafin Weronika (32 pkt.) – ZSP w Stróżach [#31]
  53. Martuszewska Magdalena (31 pkt.) – KORZENNA [#106]
  54. Sobolewska Kinga (30 pkt.) – ZSP w Stróżach [#33]
  55. Bugara Izabela (29 pkt.) – SP Koniuszowa [#74]
  56. Prusak Patrycja (28 pkt.) – SP Tęgoborze [#14]
  57. Wieczorek Wiktoria (27 pkt.) – SP Tęgoborze [#17]
  58. Kożuch Angelika (26 pkt.) – SP Koniuszowa [#76]
  59. Michalik Karolina (25 pkt.) – LIPNICA WIELKA [#117]
  60. Piwowar Patrycja (24 pkt.) – SP Piwniczna [#30]
  61. Pawlik Oliwia (23 pkt.) – ZSP w Złockiem [#11]
  62. Długosz Katarzyna (22 pkt.) – SP Piwniczna [#27]
  63. Mrzygłód Aleksandra (21 pkt.) – SP Świniarsko [#70]
  64. Rusek Alicja (20 pkt.) – LIPNICA WIELKA [#115]
  65. Cisowska Kornelia (19 pkt.) – SP Przydonica [#44]
  66. Król Magdalena (18 pkt.) – SP Świniarsko [#72]
  67. Lis Klaudia (17 pkt.) – SP Świniarsko [#68]
  68. Frączek Izabela (16 pkt.) – ZSP Kruzlowa [#22]
  69. Motyka Kinga (15 pkt.) – ZSP Kruzlowa [#23]
  70. Szlag Wioletta (14 pkt.) – SP Koniuszowa [#73]
  71. Bieryt Joanna (13 pkt.) – ZSP w Złockiem [#10]
  72. Miernik Justyna (12 pkt.) – LIPNICA WIELKA [#116]
  73. Luksa Klaudia (11 pkt.) – SP Koniuszowa [#77]
  74. Żelazko Zuzanna (10 pkt.) – SP Świniarsko [#69]
  75. Tomasiak Magdalena (9 pkt.) – ZSP w Złockiem [#12]
  76. Hajduga Aneta (8 pkt.) – SP Tęgoborze [#18]
  77. Izworska Kamila (7 pkt.) – SP Piwniczna [#28]
  78. Raróg Lena (6 pkt.) – SP Świniarsko [#71]
  79. Głąb Oliwia (5 pkt.) – KORZENNA [#103]
  80. Cużytek Zuzanna (4 pkt.) – SP Piwniczna [#25]
  81. Nieć Katarzyna (3 pkt.) – SP Świniarsko [#67]
  82. Szczygieł Joanna (2 pkt.) – SP Koniuszowa [#78]
  83. Turska Aleksandra (1 pkt.) – KORZENNA [#104]

 

Chłopcy:

  1. Dudczak Kacper (90 pkt.) – SP RYTRO [#91]
  2. Witnik Kacper (89 pkt.) – ZSP Kruzlowa [#21]
  3. Wójs Marcin (88 pkt.) – SP Przydonica [#46]
  4. Poręba Patryk (87 pkt.) – ZSP Kruzlowa [#22]
  5. Zieleń Łukasz (86 pkt.) – SP Tęgoborze [#14]
  6. TWARDOWSKI DAWID (85 pkt.) – ZSP w Łącku [#5]
  7. KASPRZAK JAKUB (84 pkt.) – ZSP w Łącku [#1]
  8. KLAG MATEUSZ (83 pkt.) – ZSP w Łącku [#4]
  9. Koncewicz Jakub (82 pkt.) – SP Tęgoborze [#15]
  10. Sopata Rafał (81 pkt.) – SP Jazowsko [#37]
  11. Cebula Jakub (80 pkt.) – SP Tęgoborze [#16]
  12. Sarota Krystian (79 pkt.) – SP Siedlce [#86]
  13. Kiebzak Rafał (78 pkt.) – SP Piwniczna [#26]
  14. KLAG PAWEŁ (77 pkt.) – ZSP w Łącku [#2]
  15. Turski Jakub (76 pkt.) – SP Korzenna [#105]
  16. Pyrdoł Filip (75 pkt.) – SP 1 Ptaszkowa [#64]
  17. Sajdak Adam (74 pkt.) – SP Jazowsko [#39]
  18. Skalniak Daniel (73 pkt.) – ZSP w Złockiem [#9]
  19. Bogdański Kacper (72 pkt.) – SP Chełmiec [#82]
  20. Bochenek Arkadiusz (71 pkt.) – SP 1 Ptaszkowa [#66]
  21. Kaczmarek Kamil (70 pkt.) – SP Korzenna [#104]
  22. Uznański Szymon (69 pkt.) – ZSP Kruzlowa [#20]
  23. Filipowicz Szymon (68 pkt.) – SP 1 Ptaszkowa [#61]
  24. Hajduga Krzysztof (67 pkt.) – SP Tęgoborze [#13]
  25. Poręba Krzysztof (66 pkt.) – SP 1 Ptaszkowa [#63]
  26. Zięcina Mateusz (65 pkt.) – SP Przydonica [#43]
  27. WOLAK Piotr (64 pkt.) – SP Lipie [#109]
  28. Plata Karol (63 pkt.) – SP Jazowsko [#38]
  29. Wojtarowicz Sebastian (62 pkt.) – ZSP Kruzlowa [#23]
  30. Kałuziński Dominik (61 pkt.) – SP Jazowsko [#42]
  31. Bieryt Paweł (60 pkt.) – ZSP w Złockiem [#7]
  32. Lasyk Tomasz (59 pkt.) – SP Chełmiec [#80]
  33. Górowski Jakub (58 pkt.) – SP Siedlce [#90]
  34. Nędza Łukasz (57 pkt.) – SP Siedlce [#87]
  35. Janusz Kacper (56 pkt.) – SP 1 Ptaszkowa [#65]
  36. Walusz Maksymilian (55 pkt.) – ZSP Kruzlowa [#19]
  37. KURNYTA JAN (54 pkt.) – ZSP w Łącku [#3]
  38. Kubiak Krzysztof (53 pkt.) – ZSP Kruzlowa [#24]
  39. Woliński Karol (52 pkt.) – SP Tęgoborze [#17]
  40. Prusak Gabriel (51 pkt.) – SP Tęgoborze [#18]
  41. TALAR PIOTR (50 pkt.) – ZSP w Łącku [#6]
  42. Bieryt Szymon (49 pkt.) – SP Chełmiec [#79]
  43. Iwański Jakub (48 pkt.) – SP Chełmiec [#81]
  44. Basta Dawid (47 pkt.) – SP Przydonica [#48]
  45. Kołodziej Maksymilian (46 pkt.) – SP Jazowsko [#40]
  46. Góra Bartłomiej (45 pkt.) – ZSP w Białej Niżnej [#99]
  47. Bagnicki Adrian (44 pkt.) – SP 1 Ptaszkowa [#62]
  48. Mykytyn Dennis (43 pkt.) – SP Koniuszowa [#75]
  49. Grygiel Michał (42 pkt.) – SP Korzenna [#103]
  50. Zięba Michał (41 pkt.) – SP Przydonica [#47]
  51. Franczyk Mikołaj (40 pkt.) – ZSP w Złockiem [#10]
  52. Piotrowski Rafał (39 pkt.) – ZSP w Złockiem [#8]
  53. Łękawski Kacper (38 pkt.) – SP RYTRO [#93]
  54. Mirek Bartosz (37 pkt.) – SP RYTRO [#95]
  55. Orzeł Mateusz (36 pkt.) – SP Chełmiec [#84]
  56. Szewczyk Sebastian (35 pkt.) – SP Łososina Dolna [#57]
  57. Zyzak Mateusz (34 pkt.) – SP Przydonica [#45]
  58. Turski Sebastian (33 pkt.) – SP Korzenna [#108]
  59. Szarek Michał (32 pkt.) – SP Koniuszowa [#76]
  60. Grybel Krystian (31 pkt.) – ZSP w Białej Niżnej [#102]
  61. Majerski Dariusz (30 pkt.) – SP Jazowsko [#41]
  62. Biel Krzysztof (29 pkt.) – ZSP w Złockiem [#12]
  63. Mirek Patryk (28 pkt.) – SP RYTRO [#94]
  64. Łomnicki Jakub (27 pkt.) – SP Piwniczna [#28]
  65. Wojtas Paweł (26 pkt.) – SP RYTRO [#96]
  66. Ropek Kosma (25 pkt.) – SP Piwniczna [#29]
  67. Turski Dawid (24 pkt.) – SP Korzenna [#106]
  68. Majewski Mateusz (23 pkt.) – ZSP w Złockiem [#11]
  69. Kołodziej Wiktor (22 pkt.) – SP Koniuszowa [#73]
  70. Jakub Janczak (21 pkt.) – SP RYTRO [#92]
  71. Fyda Jakub (20 pkt.) – SP Siedlce [#85]
  72. Ściurka Szymon (19 pkt.) – SP Piwniczna [#27]
  73. Ogórek Szymon (18 pkt.) – SP Piwniczna [#25]
  74. SROMEK Bartłomiej (17 pkt.) – SP Lipie [#110]
  75. Krok Łukasz (16 pkt.) – ZSP w Białej Niżnej [#101]
  76. Żuchowicz Mateusz (15 pkt.) – SP Siedlce [#88]
  77. Migacz Dominik (14 pkt.) – ZSP w Białej Niżnej [#97]
  78. Kożuch Dawid (13 pkt.) – SP Koniuszowa [#77]
  79. Pawłowski Radosław (12 pkt.) – SP Łososina Dolna [#56]
  80. Grygiel Sebastian (11 pkt.) – SP Korzenna [#107]
  81. Półchłopek Adrian (10 pkt.) – ZSP w Białej Niżnej [#98]
  82. Mucha Kacper (9 pkt.) – SP Siedlce [#89]
  83. Grudek Hubert (8 pkt.) – SP Chełmiec [#83]
  84. Zyzak Konrad (7 pkt.) – SP Przydonica [#44]
  85. Półchłopek Kamil (6 pkt.) – ZSP w Białej Niżnej [#100]
  86. Gądek Krystian (5 pkt.) – SP Koniuszowa [#74]
  87. Bryniak Adam (4 pkt.) – SP Łososina Dolna [#58]
  88. Żywczak Konrad (3 pkt.) – SP Piwniczna [#30]
  89. JANCZYK Mateusz (2 pkt.) – SP Łososina Dolna [#55]
  90. Sierotowicz Szymon (1 pkt.) – SP Koniuszowa [#78]

 

  1. Awans na zawody wojewódzkie – 15.05.2019 r. w Nowym Targu – uzyskały szkoły:
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łącku – dziewczynki
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łącku – chłopcy

oraz indywidualnie uczniowie:

Aleksandra Grygiel – 1 miejsce – ZSP w Krużlowej Wyżnej

Kacper Dudczak – 1 miejsce – SP w Rytrze

  1. Podczas zakończenia imprezy zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami, medalami i dyplomami.

 

  Drużynowe biegi przełajowe – Igrzyska Młodzieży            

Opracował: Marek Mirek – koordynator ds. sportu MOS PN