1

Licealiada młodzieży szkolnej w piłce nożnej chłopców „11”

Opublikowano 17 października 2019

Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu Nowosądeckiego Licealiada Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Chłopców – 11

1. Organizator – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego.
  2. Termin i miejsce rozgrywania zawodów – 17 października 2019 r. Stadion sportowy KS Helena – Nowym Sącz.
  3. Cel imprezy – popularyzacja piłki nożnej wśród młodzieży szkolnej oraz wyłonienie mistrza powiatu nowosądeckiego.
  • Zespół Szkół w Marcinkowicach.
  • Branżowa Szkoła I stopnia w Krynicy – Zdroju.
  1. W trakcie odprawy technicznej ustalono system rozgrywek – 3 grupy eliminacyjne „A”, „B”, „C” w grupie „A” (4 drużyny) w grupach „B” i „C” (po 3 drużyny). Zespoły grały systemem „każdy z każdym” w grupie.  Do fazy finałowej awansowały 4 zespoły,  1 miejsca w grupach  „B” i „C” oraz dwa pierwsze zespoły z grupy „A” które rozgrały mecze o lokaty 4 – 6. Mecze rozgrywane były 2 razy po 10 minut.

tabela 5

1. Zwycięska drużyna występowała w składzie: Durlak Kuba, Dziedzic Bartłomiej, Dziedzic Józef, Jachowicz Michał, Jeleń Kamil, Krok Grzegorz, Motyka Florian, Nalepa Patryk, Ochel Norbert, Oleksy Patryk, Paubiak Maciej, Radzik Michał, Rzemiński Dawid, Witek Mateusz. Opiekun: Przemysław Święs.
  2. Podczas zakończenia drużyny zostały nagrodzone pucharami i dyplomami. Wybrano również najlepszego zawodnika turnieju, którym został Michał Radzik z ZSZ w Grybów.
  3. Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego zdobył Zespół Szkół Zawodowych w Grybowie.