1

SP Tymbark uzyskała awans na zawody wojewódzkie w halowej piłce nożnej – rocznik 2007 i młodsi.

Opublikowano 15 listopada 2019

Mistrzostwo Rejonu w halowej piłce nożnej chłopców rocznik 20007 i młodsi zdobyła Szkoła Podstawowa w Tymbarku.

DSC_0750

Opiekun: Jolanta Sawicka

Sprawozdanie z Mistrzostw Rejonu

Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

1. Organizator – Małopolski  Szkolny Związek Sportowy Kraków, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego.
  2. Termin i  miejsce  zawodów  –  15  listopada  2019r.  –  Hala  sportowa  w  Rytrze.
  3. Cel imprezy – popularyzacja halowej piłki nożnej wśród młodzieży szkolnej, kształtowanie właściwych postaw i zachowania podczas rozgrywek sportowych – gra fair play oraz wyłonienie mistrza rejonu, reprezentanta na zawody wojewódzkie.
  4. Do zawodów zgłosiły się 4 zespoły, mistrzowie powiatów: limanowskiego, gorlickiego, nowosądeckiego, miasta Nowy Sącz :
  • Szkoła Podstawowa nr 18 w Nowym Sączu – miasto Nowy Sącz,
  • Szkoła Podstawowa w Tymbarku – powiat limanowski,
  • Szkoła Podstawowa w Szalowej – powiat gorlicki,
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Krynicy – Zdroju – powiat nowosądecki,
  1. Zespoły grały systemem „każdy z każdym”, dwa razy po 10 minut.

Wyniki poszczególnych spotkań:

Przechwytywanie 1

Tabela punktowa turnieju:

Przechwytywanie 2

Kolejność końcowa turnieju:

Przechwytywanie 3

1. Mistrzostwo Rejonu zdobyła Szkoła Podstawowa w Tymbarku , która uzyskała awans na zawody wojewódzkie.
  2. Podczas zakończenia turnieju drużyny zostały nagrodzone  pamiątkowymi pucharami i dyplomami. Wybrano również najlepszego zawodnika turnieju, którym został Patryk Mrózek ze Szkoły Podstawowej  w Tymbarku.
DSC_0714

Patryk Mrózek ze Szkoły Podstawowej w Tymbarku najlepszym zawodnikiem turnieju.

8.Wszyscy zawodnicy uczestniczący  w rozgrywkach otrzymali  regeneracyjny posiłek.