1

Starosądeczanie najlepsi w piłce halowej

Opublikowano 13 grudnia 2019


Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego
w halowej piłce nożnej chłopców szkół średnich
zdobył Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu

P1420807

Zwycięska drużyna występowała w składzie: Paweł Bieryt, Piotr Fiedor, Jakub Gromala, Miłosz Janik, Mateusz Jaróg, Krzysztof Kowalik, Michał Majewski, Hubert Matuszek, Dawid Nowosiadło, Paweł Waligóra, Jakub Zygmunt. Trener: Ryszard Gądek.


Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu Nowosądeckiego
Licealiada Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

  1. Organizator – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego, Zespół Szkól w Łącku.
  2. Termin i miejsce rozgrywania zawodów – 11 grudnia 2019 r. – Hala sportowa w Łącku.
  3. Cel imprezy – popularyzacja halowej piłki nożnej wśród młodzieży szkolnej oraz wyłonienie mistrza powiatu nowosądeckiego.
  4. Do zawodów zgłosiło się 10 zespołów (100 zawodników):
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nawojowej,
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu,
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy-Zdroju,
  • Zespół Szkół Zawodowych w Grybowie,
  • Zespół   Szkół  w  Marcinkowicach,  
  • Zespół  Szkół w Łącku,
  • Liceum  Ogólnokształcące w Grybowie,
  • Liceum Ogólnokształcące w Starym Sączu,
  • Powiatowy Zespół Szkół w Muszynie,
  • Branżowa Szkoła I Stopnia w Krynicy-Zdroju

 

  1. Wyniki poszczególnych spotkań:

Grupa  A:

Mecz Szkoła/Drużyna Szkoła/Drużyna                     Wynik
1. PZ Marcinkowice ZSP Krynica-Zdrój 1 : 2
2. ZSP Grybów LO Stary Sącz 1 : 1
3. ZSP Krynica-Zdrój LO Stary Sącz 2 : 0
4. PZ Marcinkowice ZSZ Grybów 0 : 4
5. ZSP Krynica-Zdrój ZSZ Grybów 0 : 4
6. LO Stary Sącz ZS Marcinkowice 0 : 1

Tabela grupy A:

M-ce Szkoła/Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. ZSZ Grybów 3 7 9 : 1
2. ZSP Krynica-Zdrój 3 6 4 : 5
3. ZS Marcinkowice 3 3 1 : 4
4. LO Stary Sącz 3 1 4 : 8

 

Grupa  B:

Mecz Szkoła/Drużyna Szkoła/Drużyna Wynik
1. PZS Muszyna LO Grybów 1 : 2
2. ZS Łącko PZS Muszyna 0 : 0
3. LO Grybów ZS Łącko 1 : 0

 

Tabela grupy B:

M-ce Szkoła/Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. LO Grybów 2 6 3 : 1
2. ZS Łącko 2 1 0 : 1
3. PZS Muszyna 2 1 1 : 2

 

Grupa  C:

Mecz Szkoła/Drużyna Szkoła/Drużyna Wynik
1. ZSP Nawojowa Branżowa Krynica 2 : 0
2. ZSP Stary Sącz ZSP Nawojowa 3 : 0
3. Branżowa Krynica ZSP Stary Sącz 0 : 3

 

Tabela grupy C:

M-ce Szkoła/Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. ZSP Stary Sącz 2 6 6 : 0
2. ZSP Nawojowa 2 3 2 : 3
3. Branżowa Krynica-Zdrój 2 0 0 : 5

 

Półfinały:

Mecz Szkoła/Drużyna Szkoła/Drużyna Wynik
1. ZSZ Grybów LO Grybów 0 : 2
2. ZSP Stary Sącz ZSP Krynica-Zdrój 2 : 0

 

Mecz o 3 miejsce:

Mecz Szkoła/Drużyna Szkoła/Drużyna Wynik
1. ZSZ Grybów ZSP Krynica-Zdrój 4 : 1

 

Mecz o 1 miejsce:

Mecz Szkoła/Drużyna Szkoła/Drużyna Wynik
1. LO Grybów ZSP Stary Sącz 0 : 2

 

Kolejność końcowa w turnieju:

M-ce Szkoła/Drużyna Nauczyciel/Opiekun
1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu Ryszard Gądek
2. Liceum Ogólnokształcące w Grybowie Paweł Sadłoń
3. Zespół Szkół Zawodowych w Grybowie Przemysław Święs
4. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy-Zdroju Jarosław Jarząb
5 – 6. Zespół Szkół w Łącku Stanisław Myjak
  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nawojowej Roland Plata
7. Zespół Szkół w Marcinkowicach Mariusz Jop
8 – 10. Powiatowy Zespół Szkół w Muszynie Beata Prusak
  Branżowa Szkoła I Stopnia w Krynicy-Zdroju Angelika Stoińska
  Liceum Ogólnokształcące w Starym Sączu Kamil Głębocki

 

  1. Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego zdobył Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu.
  2. Zwycięska drużyna występowała w składzie: Paweł Bieryt, Piotr Fiedor, Jakub Gromala, Miłosz Janik, Mateusz Jaróg, Krzysztof Kowalik, Michał Majewski, Hubert Matuszek, Dawid Nowosiadło, Paweł Waligóra, Jakub Zygmunt.
  3. W uroczystym zakończeniu drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami i dyplomami. Wybrano również najlepszego zawodnika turnieju, którym został Jakub Gromala z ZSP w Starym Sączu.

 

Sprawozdanie Halowa Piłka N CH -SZ ŚREDNIE

Opracował: Marek Mirek – koordynator ds. sportu MOS PN