1

Szkoła Podstawowa w Podegrodziu Mistrzem Powiatu w halowej piłce nożnej

Opublikowano 25 października 2017

Szkoła Podstawowa w Podegrodziu
Mistrzem Powiatu w halowej piłce nożnej

P1200718

Zwycięska drużyna występowała w składzie: Przemysław Golonka, Maciej Gorczowski, Kamil Łatka, Karol Łatka, Bartek Olchawa, Kamil Pasiut, Adrian Salamon, Maksymilian Turek, Piotr Zięba, Patryk Zwolinski. Opiekun: Tomasz Kożuch.


Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu Nowosądeckiego
Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

  1. Organizator – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego, Szkoła Podstawowa w Rytrze.
  2. Termin i miejsce rozgrywania zawodów – 25 października 2017 r. – Hala sportowa Szkoły Podstawowej w Rytrze.
  3. Cel imprezy – popularyzacja halowej piłki nożnej wśród oraz wyłonienie mistrza powiatu nowosądeckiego reprezentanta na zawody rejonowe.
  4. Do zawodów zgłosiły się 4 zespoły – zwycięzcy zawodów międzygminnych (40 zawodników):
  • Szkoła Podstawowa w Rytrze
  • Szkoła Podstawowa w Podegrodziu
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Krynicy-Zdroju
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Grybowie
  1. Zespoły grały systemem „każdy z każdym”, dwa razy po 10 minut.

Wyniki poszczególnych spotkań:

Mecz Szkoła/Drużyna Szkoła/Drużyna Wynik
1. SP Rytro SP 1 Grybów 1 : 2
2. SP Podegrodzie SP 2 Krynica-Zdrój 7 : 1
3. SP 1 Grybów SP 2 Krynica-Zdrój 1 : 2
4. SP Rytro SP Podegrodzie 0 : 2
5. SP 1 Grybów SP Podegrodzie 0 : 6
6. SP 2 Krynica-Zdrój SP Rytro 1 : 1

 

Tabela końcowa:

M-ce Szkoła/Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Szkoła Podstawowa w Podegrodziu 3 6 15 : 1
2. Szkoła Podstawowa nr 2 w Krynicy-Zdroju 3 4  4 : 9
3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Grybowie 3 3 3 : 9
4. Szkoła Podstawowa w Rytrze 3 1 2 : 5

 

Kolejność końcowa w turnieju:

M-ce Szkoła/Drużyna Nauczyciel/Opiekun
1. Szkoła Podstawowa w Podegrodziu Tomasz Kożuch
2. Szkoła Podstawowa nr 2 w Krynicy-Zdroju Krzysztof Mirek
3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Grybowie Roman Cygnarowicz
4. Szkoła Podstawowa w Rytrze Krystyna Łękawska

 

  1. Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego zdobyła Szkoła Podstawowa w Podegrodziu, która uzyskała awans na zawody rejonowe (03.11.2016 r. – Limanowa).
  1. Zwycięska drużyna występowała w składzie: Przemysław Golonka, Maciej Gorczowski, Kamil Łatka, Karol Łatka, Bartek Olchawa, Kamil Pasiut, Adrian Salamon, Maksymilian Turek, Piotr Zięba, Patryk Zwolinski.
  2. Podczas zakończenia drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami i dyplomami. Wybrano również najlepszego zawodnika turnieju, którym został Kamil Łatka ze Szkoły Podstawowej w Podegrodziu.

 

Sprawozdanie Halowa Piłka Nożna Chłopców – Igrzyska Dzieci

 

Opracował: Marek Mirek – koordynator ds. sportu MOS PN