Uczennice z Rożnowa mistrzyniami w halowej piłce nożnej

Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego w halowej piłce nożnej dziewcząt
zdobyła Szkoła Podstawowa w Rożnowie
– Igrzyska Młodzieży

P1460303

Zwycięska drużyna występowała w składzie: Kinga Bielica, Amelia Cepiga, Maja Cetnarowska, Jadwiga Ciastoń, Julia Ciastoń, Izabela Nędza, Małgorzta Policht, Wanessa Szczodróch, Karolina Szymosz. Trener: Krzysztof Gondek.

Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu Nowosądeckiego
Igrzyska  Młodzieży  Szkolnej  w   Halowej   Piłce  Nożnej  Dziewcząt

1. Organizator  –   Międzyszkolny   Ośrodek  Sportowy  Powiatu  Nowosądeckiego, Szkoła Podstawowa w Brzeznej.
  2. Termin i miejsce rozgrywania zawodów – 27 listopada 2021 r. – Hala sportowa w Brzeznej.
  3. Cel imprezy – popularyzacja halowej piłki nożnej wśród młodzieży oraz wyłonienie mistrza powiatu nowosądeckiego reprezentanta na zawody rejonowe.
  4. Do zawodów  zgłosiły  się  4  zespoły  (40 zawodniczek)
  • Szkoła Podstawowa w Rożnowie
  • Szkoła Podstawowa w Podegrodziu
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Złockiem
  • Szkoła Podstawowa w Zagorzynie
  1. Zespoły grały systemem „każdy z każdym”, dwa razy po 10 minut.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Złockiem Renata Lis

1. Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego zdobyła Szkoła Podstawowa w Rożnowie, która uzyskała awans na zawody rejonowe (08.11.2021 r. – Nowy Sącz).
  1. Zwycięska drużyna występowała w składzie: Kinga Bielica, Amelia Cepiga, Maja Cetnarowska, Jadwiga Ciastoń, Julia Ciastoń, Izabela Nędza, Małgorzta Policht, Wanessa Szczodróch, Karolina Szymosz.
  2. Podczas zakończenia zawodów drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami i dyplomami. Wybrano również najlepszą zawodniczkę turnieju, którą została Julia Ciastoń z Rożnowa.