1

Uczniowie ze Złockiego Mistrzami Powiatu w piłce halowej.

Opublikowano 8 listopada 2018


Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego
w halowej piłce nożnej chłopców

zdobył Zespół Szkolno-Przedszkolny w Złockiem


P1340276

Zwycięska drużyna występowała w składzie: Paweł Bieryt, Oskar Jarzębak, Grzegorz Jędrzejak, Dominik Kuc, Marcin Maślanka, Kamil Owcarz, Rafał Piotrowski, Dariusz Sekuła, Kacper Sekuła, Jan Szymczyk. Opiekun: Janusz Chłód.


Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu Nowosądeckiego
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

  1. Organizator – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego,Szkoła Podstawowa w Rytrze.
  2. Termin i miejsce rozgrywania zawodów – 8 listopada 2018 r. – Hala sportowa w Rytrze.
  3. Cel imprezy – popularyzacja halowej piłki nożnej wśród młodzieży oraz wyłonienie mistrza powiatu nowosądeckiego reprezentanta na zawody rejonowe.
  4. Do zawodów awansowały 4 zespoły, zwycięzcy zawodów międzygminnych
    (40 zawodników):
  • Szkoła Podstawowa w Wielogłowach
  • Szkoła Podstawowa w Rytrze
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Złockiem
  • Szkoła Podstawowa w Siedlcach
  1. Zespoły grały systemem „każdy z każdym”, dwa razy po 10 minut.

Wyniki  poszczególnych  spotkań:

Mecz Szkoła/Drużyna Szkoła/Drużyna Wynik
1. Wielogłowy Siedlce 0 : 1
2. Złockie Rytro 3 : 1
3. Siedlce Rytro 3 : 1
4. Wielogłowy Złockie 2 : 4
5. Siedlce Łącko 0 : 4
6. Rytro Wielogłowy 2 : 1

 

Tabela końcowa:

M-ce Szkoła/Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Złockiem 3 9 11 : 3
2. Szkoła Podstawowa w Siedlcach 3 6 4 : 5
3. Szkoła Podstawowa w Rytrze 3 3 4 : 7
4. Szkoła Podstawowa w Wielogłowach 3 0 3 : 7

 

Kolejność  końcowa  turnieju:

M-ce Szkoła/Drużyna Nauczyciel/Opiekun
1. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Złockiem Janusz Chłód
2. Szkoła Podstawowa w Siedlcach Artur Kubisz
3. Szkoła Podstawowa w Rytrze Małgorzata Małachowska
4. Szkoła Podstawowa w Wielogłowach Albert Cisowski

 

  1. Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego zdobył Zespół Szkolno-Przedszkolny w Złockiem, który uzyskał awans na zawody rejonowe (13.11.2018 r. – Limanowa).
  1. Zwycięska drużyna występowała w składzie: Paweł Bieryt, Oskar Jarzębak, Grzegorz Jędrzejak, Dominik Kuc, Marcin Maślanka, Kamil Owcarz, Rafał Piotrowski, Dariusz Sekuła, Kacper Sekuła, Jan Szymczyk.
  1. Podczas zakończenia turnieju drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami i dyplomami. Wybrano również najlepszego zawodnika, którym został Paweł Bieryt ze Złockiego.

 

Sprawozdanie Halowa Piłka Chłopców – SP i GIM

 

Opracował: Marek Mirek – koordynator ds. sportu MOS PN