1

Unihokej dziewcząt i chłopców – Licealiada – 08.11.2019r. – Piwniczna – Zdrój.

Opublikowano 10 listopada 2019

Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w unihokeju dziewcząt i chłopców szkół średnich rocznik 2000 i młodsi.

DSC_0381

Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu Nowosądeckiego Licealiady Młodzieży  w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców.

1. Organizator –  Międzyszkolny  Ośrodek  Sportowy  Powiatu  Nowosądeckiego.
  2. Termin i miejsce rozgrywania zawodów – 08 listopada Hala Widowiskowo – Sportowa w Piwnicznej  – Zdroju.
  3. Cel imprezy – popularyzacja unihokeja wśród młodzieży szkolnej oraz wyłonienie mistrza powiatu nowosądeckiego.
  4. Do zawodów zgłosiło się 17 zespołów, w  kategorii dziewcząt 8 drużyn, natomiast w kategorii chłopców 9 drużyn.
  5. Zespoły zostały podzielone na grupy w których rywalizowały systemem „każdy z każdym” o awans do fazy  finałowej oddzielnie w kategorii dziewcząt oraz  chłopców.

DSC_0534

Mistrz Powiatu w unihokeju dziewcząt rocznik 2000 i młodsze.

DSC_0543

Mistrz Powiatu w unihokeju chłopców rocznik 2000 i młodsi.

Opiekun: Beata Prusak

6.Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego w kategorii dziewcząt zdobył Zespół Szkół w Łącku, natomiast w kategorii chłopców Powiatowy Zespół Szkół w Muszynie. Obydwie te szkoły awansowały do półfinałów wojewódzkich.

7.W uroczystym zakończeniu drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami oraz dyplomami. Wybrano również najlepszych zawodników turnieju, w kategorii dziewcząt została nim Natalia Jawor z Zespołu Szkół w Łącku, natomiast w kategorii chłopców nagrodzony został Michał Nowak z Powiatowego Zespołu Szkół w Muszynie .

8.Wszyscy zawodnicy uczestniczący  w rozgrywkach otrzymali  regeneracyjny posiłek ufundowany przez Powiat Nowosądecki.