1

ZSZ Grybów najlepszy w drużynowych biegach przełajowych

Opublikowano 24 kwietnia 2019


Zespól Szkół Zawodowych w Grybowie
Mistrzem Powiatu Nowosądeckiego
w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców 

P1400805


Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu Nowosądeckiego
Powiatowa Licealiada Młodzieży Szkolnej
w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców

  1. Organizator – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego, Powiatowy Zespół Szkół w Muszynie.
  2. Cel imprezy – popularyzacja biegów przełajowych wśród młodzieży szkolnej, wyłonienie mistrzów powiatu nowosądeckiego w drużynowych biegach przełajowych w kategorii dziewcząt i chłopców, wyłonienie indywidualnych mistrzów powiatu wśród dziewcząt i chłopców oraz reprezentacji na zawody wojewódzkie (po jednej drużynie dziewcząt i chłopców).
  3. Termin i miejsce rozgrywania zawodów – 24 kwietnia 2019 r. – Muszyna – „Zapopradzie”.
  4. Uczestnictwo – w zawodach startowały reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych, oddzielnie w kategorii dziewcząt i chłopców. Zespół składał się z: 6 uczennic – rocznik 1999 i młodsze oraz 6 uczniów – rocznik 1999 i młodsi. Dystans dla dziewcząt wynosił 1000 m, dla chłopców – 1500 m. Suma miejsc na mecie zdobytych przez wszystkich członków zespołu decydowała o miejscu drużyny w klasyfikacji końcowej. Prowadzona była oddzielna klasyfikacja indywidualna dla poszczególnych biegów i kategorii.
  1. W zawodach wzięło udział 6 szkół ponadgimnazjalnych – 55 zawodników (27 dziewcząt i 28 chłopców).
  1. Wyniki drużynowych biegów przełajowych

DZIEWCZĘTA:

MIEJSCE SZKOŁA SUMA MIEJSC
1. ZSZ Grybów 130
2. LO Grybów 116
3. ZSP Krynica-Zdrój 72
4. ZS Łącko 46
5. Branżowa Szkoła I Stopnia Krynica-Zdrój 7
6. PZS Muszyna 7

 

CHŁOPCY:

MIEJSCE SZKOŁA SUMA MIEJSC
1. ZSZ Grybów 136
2. LO Grybów 83
3. ZS Łącko 77
4. ZSP Krynica-Zdrój 58
5. PZS Muszyna 52

 

WYNIKI SZCZEGÓŁOWE W KATEGORII DZIEWCZĄT:

  1. ZSZ Grybów (130 pkt.)

  – Mędoń Zuzanna ( 26 pkt. = poz. 2)

  – Brach Justyna ( 25 pkt. = poz. 3)

  – Radziak Klaudia ( 24 pkt. = poz. 4)

  – Podwika Magdalena ( 21 pkt. = poz. 7)

  – Radziak Kamila ( 19 pkt. = poz. 9)

  – Pancerz Karolina ( 15 pkt. = poz. 13)

 

  1. LO Grybów (116 pkt.)

  – Pękala Maria ( 27 pkt. = poz. 1)

  – Jarzębak Dorota ( 22 pkt. = poz. 6)

  – Gołyźniak Marta ( 20 pkt. = poz. 8)

  – Cisowska Aleksandra ( 17 pkt. = poz. 11)

  – Pacho Katarzyna ( 16 pkt. = poz. 12)

  – Obrzut Kinga ( 14 pkt. = poz. 14)

 

  1. ZSP Krynica (72 pkt.)

  – Jędrzejek Elżbieta ( 23 pkt. = poz. 5)

  – Burnagiel Dominika ( 13 pkt. = poz. 15)

  – Woźniak Agnieszka ( 12 pkt. = poz. 16)

  – Tomasiak Rozalia ( 10 pkt. = poz. 18)

  – Majerska Paulina ( 9 pkt. = poz. 19)

  – Galant Zuzanna ( 5 pkt. = poz. 23)

 

  1. ZS Łącko (46 pkt.)

  – Czajka Ewa ( 18 pkt. = poz. 10)

  – Bielska Maria ( 11 pkt. = poz. 17)

  – Mikołajczyk Martyna ( 8 pkt. = poz. 20)

  – Piksinska Kinga ( 6 pkt. = poz. 22)

  – Jamińska Milena ( 2 pkt. = poz. 26)

  – Podgórska Sabina ( 1 pkt. = poz. 27)

 

  1. Branżowa Szkoła I Stopnia Krynica (7 pkt.)

  – Baran Natalia ( 7 pkt. = poz. 21)

 

  1. PZS Muszyna (7 pkt.)

  – Hojniak Agata ( 4 pkt. = poz. 24)

  – Marczyk Barbara ( 3 pkt. = poz. 25)

 

WYNIKI SZCZEGÓŁOWE W KATEGORII CHŁOPCÓW:

  1. ZSZ Grybów (136 pkt.)

  – Pękala Marcin ( 28 pkt. = poz. 1)

  – Czochór Piotr ( 27 pkt. = poz. 2)

  – Rak Piotr ( 25 pkt. = poz. 4)

  – Czochór Krzysztof ( 23 pkt. = poz. 6)

  – Śliwa Tomasz ( 17 pkt. = poz. 12)

  – Nosal Paweł ( 16 pkt. = poz. 13)

 

  1. LO Grybów (83 pkt.)

  – Gucwa Patryk ( 26 pkt. = poz. 3)

  – Biskup Adrian ( 24 pkt. = poz. 5)

  – Matusik Damian ( 15 pkt. = poz. 14)

  – Gołyźniak Kacper ( 10 pkt. = poz. 19)

  – Skraba Dawid ( 5 pkt. = poz. 24)

  – Jachowicz Jakub ( 3 pkt. = poz. 26)

 

  1. ZS Łącko (77 pkt.)

  – Wikar Hubert ( 22 pkt. = poz. 7)

  – Kępiak Piotr ( 21 pkt. = poz. 8)

  – Faron Antoni ( 14 pkt. = poz. 15)

  – Duda Krystian ( 12 pkt. = poz. 17)

  – Podsiedliński Krystian ( 8 pkt. = poz. 21)

  – Lisiecki Piotr ( 0 pkt. = DNF)

 

  1. ZSP Krynica (58 pkt.)

  – Bobak Grzegorz ( 18 pkt. = poz. 11)

  – Śliwiński Karol ( 13 pkt. = poz. 16)

  – Łacny Patryk ( 11 pkt. = poz. 18)

  – Musiał Paweł ( 9 pkt. = poz. 20)

  – Pierzchała Krzysztof ( 7 pkt. = poz. 22)

  – Gałka Maciej ( 0 pkt. = DNF)

 

  1. PZS Muszyna (52 pkt.)

  – Stróżyk Jakub ( 20 pkt. = poz. 9)

  – Prusak Jakub ( 19 pkt. = poz. 10)

  – Wachna Michał ( 6 pkt. = poz. 23)

  – Romańczyk Szymon ( 4 pkt. = poz. 25)

  – Jasiurkowski Mateusz ( 2 pkt. = poz. 27)

  – Kantor Dawid ( 1 pkt. = poz. 28)

 

WYNIKI INDYWIDUALNE:

Dziewczęta:

  1. Pękala Maria (27 pkt.) – LO Grybów [#155]
  2. Mędoń Zuzanna (26 pkt.) – ZSZ Grybów [#161]
  3. Brach Justyna (25 pkt.) – ZSZ Grybów [#162]
  4. Radziak Klaudia (24 pkt.) – ZSZ Grybów [#159]
  5. Jędrzejek Elżbieta (23 pkt.) – ZSP Krynica [#165]
  6. Jarzębak Dorota (22 pkt.) – LO Grybów [#152]
  7. Podwika Magdalena (21 pkt.) – ZSZ Grybów [#158]
  8. Gołyźniak Marta (20 pkt.) – LO Grybów [#151]
  9. Radziak Kamila (19 pkt.) – ZSZ Grybów [#157]
  10. Czajka Ewa (18 pkt.) – ZS Łącko [#171]
  11. Cisowska Aleksandra (17 pkt.) – LO Grybów [#156]
  12. Pacho Katarzyna (16 pkt.) – LO Grybów [#153]
  13. Pancerz Karolina (15 pkt.) – ZSZ Grybów [#160]
  14. Obrzut Kinga (14 pkt.) – LO Grybów [#154]
  15. Burnagiel Dominika (13 pkt.) – ZSP Krynica [#166]
  16. Woźniak Agnieszka (12 pkt.) – ZSP Krynica [#164]
  17. Bielska Maria (11 pkt.) – ZS Łącko [#170]
  18. Tomasiak Rozalia (10 pkt.) – ZSP Krynica [#167]
  19. Majerska Paulina (9 pkt.) – ZSP Krynica [#168]
  20. Mikołajczyk Martyna (8 pkt.) – ZS Łącko [#174]
  21. Baran Natalia (7 pkt.) – Branżowa Krynica [#181]
  22. Piksinska Kinga (6 pkt.) – ZS Łącko [#169]
  23. Galant Zuzanna (5 pkt.) – ZSP Krynica [#163]
  24. Hojniak Agata (4 pkt.) – PZS Muszyna [#177]
  25. Marczyk Barbara (3 pkt.) – PZS Muszyna [#175]
  26. Jamińska Milena (2 pkt.) – ZS Łącko [#173]
  27. Podgórska Sabina (1 pkt.) – ZS Łącko [#172]

 

Chłopcy:

  1. Pękala Marcin (28 pkt.) – ZSZ Grybów [#157]
  2. Czochór Piotr (27 pkt.) – ZSZ Grybów [#159]
  3. Gucwa Patryk (26 pkt.) – LO Grybów [#154]
  4. Rak Piotr (25 pkt.) – ZSZ Grybów [#161]
  5. Biskup Adrian (24 pkt.) – LO Grybów [#151]
  6. Czochór Krzysztof (23 pkt.) – ZSZ Grybów [#158]
  7. Wikar Hubert (22 pkt.) – ZS Łącko [#172]
  8. Kępiak Piotr (21 pkt.) – ZS Łącko [#171]
  9. Stróżyk Jakub (20 pkt.) – PZS Muszyna [#177]
  10. Prusak Jakub (19 pkt.) – PZS Muszyna [#178]
  11. Bobak Grzegorz (18 pkt.) – ZSP Krynica [#163]
  12. Śliwa Tomasz (17 pkt.) – ZSZ Grybów [#160]
  13. Nosal Paweł (16 pkt.) – ZSZ Grybów [#162]
  14. Matusik Damian (15 pkt.) – LO Grybów [#152]
  15. Faron Antoni (14 pkt.) – ZS Łącko [#174]
  16. Śliwiński Karol (13 pkt.) – ZSP Krynica [#166]
  17. Duda Krystian (12 pkt.) – ZS Łącko [#169]
  18. Łacny Patryk (11 pkt.) – ZSP Krynica [#164]
  19. Gołyźniak Kacper (10 pkt.) – LO Grybów [#155]
  20. Musiał Paweł (9 pkt.) – ZSP Krynica [#165]
  21. Podsiedliński Krystian (8 pkt.) – ZS Łącko [#173]
  22. Pierzchała Krzysztof (7 pkt.) – ZSP Krynica [#168]
  23. Wachna Michał (6 pkt.) – PZS Muszyna [#180]
  24. Skraba Dawid (5 pkt.) – LO Grybów [#156]
  25. Romańczyk Szymon (4 pkt.) – PZS Muszyna [#179]
  26. Jachowicz Jakub (3 pkt.) – LO Grybów [#153]
  27. Jasiurkowski Mateusz (2 pkt.) – PZS Muszyna [#175]
  28. Kantor Dawid (1 pkt.) – PZS Muszyna [#176]

8. Awans na zawody wojewódzkie – 15.05.2019 r. w Nowym Targu – uzyskał Zespół Szkół Zawodowych w Grybowie – kategoria dziewcząt i chłopców oraz indywidualnie: Maria Pękala – LO Grybów.

9. Podczas zakończenia imprezy zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami, medalami i dyplomami.

 

Drużynowe biegi przełajowe – szkoły średnie

               Opracował: Marek Mirek – koordynator ds. sportu MOS PN